Dokumentarci vezani za bilo kakvo vjerovanje ,SA PREVODOM

Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Urban Danger Trailer


Danger is stalking the city... Like it or not, its a fact... life in urban areas is about to radically change due to developments most people are not aware of. Find out what the issues are and what YOU can do to not only survive but also thrive.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Mržnju ostavite za druge teme!

Obratite pažnju na Hristove reči...

Mat 12:30 Koji nije sa mnom, protiv mene je; i koji ne sabira sa mnom, prosipa.
Mat 12:31 Zato vam kažem: svaki greh i hula oprostiće se ljudima; a na Duha Svetog hula neće se oprostiti ljudima.
Mat 12:32 I ako ko reče reč na Sina čovečijeg, oprostiće mu se; a koji reče reč na Duha Svetog, neće mu se oprostiti ni na ovom svetu ni na onom.
Mat 12:33 Ili usadite drvo dobro, i rod njegov biće dobar; ili usadite drvo zlo, i rod njegov zao biće; jer se po rodu drvo poznaje.
Mat 12:34 Porodi aspidini! Kako možete dobro govoriti, kad ste zli? Jer usta govore od suviška srca.
Mat 12:35 Dobar čovek iz dobre kleti iznosi dobro; a zao čovek iz zle kleti iznosi zlo.
Mat 12:36 A ja vam kažem da će za svaku praznu reč koju kažu ljudi dati odgovor u dan strašnog suda.
Mat 12:37 Jer ćeš se svojim rečima opravdati, i svojim ćeš se rečima osuditi.

Isus Hrist
Vidiš Sudijo,ti govoriš o mržnji i sud pominješ a mi ukazujemo na greške da se ispravite i spasite i ovde sam sebe sudiš jer sud pominješ a ti i tvoj guru govorite kao je govor u jezicima satanin dar i kako je Pentakostna crkva satanin teren a niste svesni koga hulite.
IZGIBE NAROD JER JE BEZ ZNANJA i NE BUDITE MNOGI UČITELJI JER ĆETE ZA TO BITI VEĆMA...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pentakostalna "crkva" je organizacija u kojoj je u velikoj meri prisutan okultizam, i Duh sotonski koji daje okultne hinduisticke manifestacije, identicne onakve kakve su prisutne u Hinduizmu koji je integralni New Age.
Mnostvo ljudi zavedeno u toj organizaciji prepusta se sotonskom uticaju, ne prepoznajuci Duh koji tamo deluje, a koji ih vodi u ludilo i ekstremni fanatizam.

Gnev sotonin je veliki protiv onih koji ruse njegovo carstvo, i to mi Gospod sada otkriva dok ovo pisem, da je sotonim gnev uperen protiv mene zbog ovih reci, ali slava Bogu na njegovoj zastiti koju mi salje - kojom rasteruje demone i obasjava svetloscu svoje prisutnosti, sto mi takodje pokazuje u ovim trenutcima

Amin!

Jos nesto.
Ironicno je pisati protiv sekti, a ujedno podrzavati takvu organizaciju koja nema veze sa Hriscanstvom ni Gospodom Isusom, i u kojoj je vodja sam Lucifer sotona.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Jadna dušo!
Oni se krštavaju u Isusa jer veruju Isusa i propovedaju Isusa i predaju duh svoj Isusu i darove Duha dobijaju i po darovima Božjim funkcionišu a ti neverniče i neznalice huliš na Duha Svetog i darove istog jer si poklopljen duhom masonstva pa ne vidiš niti čuješ.
Ti nisi svestan gde si niti šta govoriš..uzalud ti je da sto života odlaziš u masonsko gnezdo nemaš Isusa a time ni duhovne darove jer da je u vama Duh Sveti On bi vas poučiosvakoj istini i nebi vam trebala veštica da vas laže niti Miler masončina.
U kome je Duh Sveti taj svedoči za pisanu reč koja je po istm data a vi je izvrćete i gazite zato nemate darove Duha i varate sebe i neuk i naivan narod...jadne duše...jadne i nesretne duše niste svesne beznađa.

Tvoj bog sa Oriona je i veštici otkrivao datume kao i Mileru a i tebi,dobro je Gospod rekao da nije vera sviju i da nisu svi seme Božje eto vidimo jer sami za sebe svedoče.
Ovamo isključujete mnoge i mene to raduje jer se spašavaju izlaskom iz okultizma i imaju dokaze ko ste svima ću ih podeliti koliko god uspem.
LGBT su vaše seme zato njih primate i preljubnike dok verujuće izbacujete i to je Božja promisao da se iskreni spase.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tvoje reci ce zajedno sa tobom na sud, ako se ne obratis pre isteka vremena milosti, i ne odbacis neistine koje sada iznosis protiv Bozjeg naroda, istine, pa time i protiv Boga.
A Bog ti dao da dodjes razumu, dozivis iskreno potpuno obracenje, i dobijes dar Svetog Duha koji ce od tebe stvoriti coveka ljubavi, i kroz posvecenje pripremiti te za Hristov dolazak i uznesenje.

Ono sto sam izneo u predhodnom komentaru potvrdjujem i u ovom, i ne odricem se ni jedne tvrdnje, jer je to susta istina, i to nije bilo upereno protiv bilo kog coveka, ni protiv tebe, vec protiv carstva sotonskog i njegovog delovanja na zavodjenju ljudi u cilju upropascavanja.

Bog je ljubav i milost, i na kraju ce ipak dati svim ljudima priliku da spoznaju istinu i da se obrate, cak i najokorelijim protivnicima istine - pa i tebi, i ako to nisi zasluzio, vec ce to biti iskljucivo po zaslugama njegove milosti.

Neka bude tako, i radujem se tvom obracenju tada, nadam se...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.277
Pentakostalna "crkva" je organizacija u kojoj je u velikoj meri prisutan okultizam, i Duh sotonski koji daje okultne hinduisticke manifestacije

Ne mislis li da je to opasno izgovarati, zar se ne bojis da ne pohulis slucajno na Duha Svetoga?
Zato ja radije kazem ''ne znam'', nego da nesto izgovorim i posle se pokajem.

Licno mi je to sve sto se kod njih desava sumnjivo, ali necu izgovarati tako teske reci..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To nisu bile reci pracene bilo kakvim izlivom gneva, ili borbom za nesto licno, vec obrazlozavanje istine u pogledu onoga sto se desava u Pentakostalizmu.

Ja sve sto cinim - to cinim iz osvedocenja, i ovo je bilo potpuno po osvedocenju, i pored sotoninog gneva koji negoduje kada se iznosi istina u pogledu obmana koje cini medju ljudima, jer se tada rusi njegovo carstvo.

Ima dosta slucajeva koji pokazuju da u Pentakostalizmu ne vlada Bozji Duh, vec sotonski.

Jedan od primera je jedan moj prijatelj koji je dolazio u Adventisticku crkvu ( nije bio krsten, vec je samo posecivao Bogosluzenja ).
On je u jednom periodu zasao u vode Prntakostalizma, i dopustio da ga krsti Pentakostalni svestenik.

Kasnije mi je ispricao, da je nedugo posle tog cina bio obuzet nekom silom kojamu nije dopustala da zaspi celu noc.
Celu noc se nezaustavljivo smejao valjajuci se po podu, i govorio cudne jezike - sto je vrlo uplasilo njegovu suprugu.
Takodje, da tokom dana pocne nezaustavljivo da govori cudne jezike, i da place bez razloga.

Posto smo se zajedno cesto molili, rekao sam mu da to vise necemo ciniti, jer u poslednje vreme nakon sto je bio krsten, u treutcima kada se zajedno molimo - on izgovara te jezike, uzurbano seta gore dole, prica nesto nerazgovetno, i u molitvi se dere i kao da naredjuje Bogu sta on treba da cini... cudno ponasanje, i manifestacije..

Taj Pentakostalni svestenik mu je rekao da je to krstenje Duhom, i on je to prihvatio, kao i neke cudne ideje, kao na primer - da smo mi krsteni Duhom i da smo kao takvi - pravednici koji grese po malo, tako da je za njega postalo normalno da popije pivo, da opsuje, da se okrece za zenama, i samo zenama propoveda jevandjelje, ako se to moze nazvati propovedanjem - vec vise flertovanjem, i ima kontakt sa mnostvom njih, i da pravi afere u crkvama, iz kojih je cak bio oteran zbog takvih nekih afera, a njegov svestenik ga i dalje uljuljkava u tom stanju, govoreci da onaj ko je jednom krsten Duhom Svetim - on je krsten za uvek, pa bilo da ucini i najgoru stvar, ili da gresi..

Kada sam mu licno izrekao svoj stav po pitanju Pentakostalizma, i njegovog stanja - on mi je rekao isto sto sam cuo i ovde - da hulim na Duha Svetoga.

Sada kao Pentakostalac - ne podrzava samo njih, vec i neke Brahamovce, neke nezavisne grupe.. i slicno.

Cuvajmo se prevara, jer sotona ne mudrim postupanjem uzima danak nad ljudima koji ne uzimaju rec Bozju kao merilo istine, i ne mole se Bogu da ih on povede putem istine, vec veruju ljudima, i cuda stavljaju na prvo mesto..
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Kako vele svećenici : "Draga braćo i sestre ; "Neki znaju reći: "Drugovi i drugarice: " A sad javas pitam :"DAME i GOSPODO , ŠTO NAPRAVIŠTE OD TEME ????????????????????????????????????????????????? Sranje nema nikakve veze sa zdravim razumom. Dali ste vi poludjeli????????????????????????????

Ako hoćete Boga ONDA GA IMAJTE
Doista je samo jedan Bog - Allah! - Isa a.s.(Isus) je samo obićan čovjek, Allahov poslanik.
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Z1yQikDCCxo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/raw]

Bog je Jahve , u pravusu
Ko je pravi bog 1
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/-0sIWJFFC0w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/raw]

Ja ne odustajem od svog Boga moj bog je KRIST
Emanuel - On moj je Bog
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/DK4Ie6M9leo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/raw]

Zato velim Braćo , drugovi ,gospodo, kad stavite neki komentar stavite i neki video

Ako sam nekog uvredila nedka mi prosti



 
Poslednja izmena:
Natrag
Top