Doctor Wizard leči sve

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ma,nije... Kao i svugde - svaki je početak težak! A, kasnije prosto nećeš moći da odoliš a da ne udariš glavom u zid svaki put kad ga vidiš! :lol:
A sto bi udarao u zid kada imam bolje resenje.Jednostavno predjem da udaram glavomod pod :D
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Ma,nije... Kao i svugde - svaki je početak težak! A, kasnije prosto nećeš moći da odoliš a da ne udariš glavom u zid svaki put kad ga vidiš! :lol:

i zato dupe uza zid
2funny.gif
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
A sto bi udarao u zid kada imam bolje resenje.Jednostavno predjem da udaram glavomod pod :D

Pa,cilj je da,izmedju ostalog,koliko-toliko stojiš na nogama i time jačaš svoju volju! Udaranje glavom o pod se preporučuje onima koji ceo život posrću i padaju,pa im se na taj način patos smuči i više nikada ne padnu! :D

i zato dupe uza zid
2funny.gif
Evo primera čoveka koji pati od guznog svraba! Lečenje je bilo pogrešno! Umesto da su ga lečili tako da guzu češe o zid - ti "doktori" su ga lečili penisovanjem! Zbog toga je njemu rešenje za sve - dupe uza zid! :lol::lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pa,cilj je da,izmedju ostalog,koliko-toliko stojiš na nogama i time jačaš svoju volju! Udaranje glavom o pod se preporučuje onima koji ceo život posrću i padaju,pa im se na taj način patos smuči i više nikada ne padnu! :D
Pitaj blekija da budes pomocnik njegov.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ijooj spava mi se previse i gladan sam previse sta da pojedem da nebi vise bio gladan???
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Kakva lepa ordinacija 99% ljudi bi pomrlo posle vas a onaj 1% bi izvrsio samoubistvo
 
Natrag
Top