Dobro veče

Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Gorka iskustva se brisu onim lepima.Pronadji nacin,:)Nego,koja te to na forumu tako razocarala ,samo reci.:boredom:
Jeste da je knjiga covekov najbolji prijatelj,ali se ipak ćućorenje ne može zameniti ni sa cim,nego se ti lepo vrni ovamo.
I ...zar nisi ti svojevremeno hteo da menjas nick,sad,il cu biti opa ili tropa.
:beee:


Lako reći ali malo teže učiniti. Nisu žene krive neg' je neko rodjen nakrivo nasađen! A bilo bi mi drago malo razbaciti priču sa ljudima koji imaju vremena za to. Nažalost, ja sam tu i tamo raspoređen pa tako i kad imam vremena zaboravim da pogledam na Forum. Ali potrudiću se da ubuduće budem u akciji duže. Hvala na pjesmi. Moram primjetiti i to da me nasmijala činjenica da neko ne zna šta znači riječ ''fercera''.
http://www.youtube.com/watch?v=14-n7gGUnbE
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro vece radni i neradni narode!:bfghb:



Moram primjetiti i to da me nasmijala činjenica da neko ne zna šta znači riječ ''fercera''.
:aikido:


Podsetio si me na pricu mog profesora iz 9 razreda,koji nam je cesto govorio da po onome sta pitamo,on zna koliko znamo.Tada sam mislila da on u stvari pojma nema o cemu govori.:stupid:

Za totalne duduke:roll: koji ne znaju sta znaci fercera

0:54,


i nesto sto me je po ko zna koji put nasmejalo

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Dobro veče narode.....:)
Šta se radi???

[video=youtube_share;_UQYqvB_5Wo]http://youtu.be/_UQYqvB_5Wo[/video]
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro veče :)


Moram primjetiti i to da me nasmijala činjenica da neko ne zna šta znači riječ ''fercera''.


U pravu si...i gore meni treba yes3


Podsetio si me na pricu mog profesora iz 9 razreda,koji nam je cesto govorio da po onome sta pitamo,on zna koliko znamo.Tada sam mislila da on u stvari pojma nema o cemu govori.:stupid:


Šta ću kad ne umem uvek da ispratim bosanski humor, ja sam odrastao u drugom vremenu.
A i dugo ti je trebalo da se setiš, ne znam da li ti imaš neke veze sa Bosnom ?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Profesore,bice da se nismo najbolje razumeli.
Mislila sam da imas 15-16 godina.Tada bi se tvoja opaska i mogla razumeti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Dobro večeee!:give_r:


:al:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro veče! :)Hocete snega?Fali nekom?:roll:
Bolje malo proleća

spring_tulips-1183.jpg


i pesma za veceras




Seljoberu,time što ti je smešno to što neko ne zna reč koja je u upotrebi na prostoru na kom ziviš,si pokazao koliko malo znanja i kulture poseduješ.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top