Dobro veče

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro vece narode!;)



Nisam mogla da se javim,inace bih.sorry
Ova slicica izgleda fercera,ti imas nekoliko ideja,sto govori da nisi star.Da jesi pomislio bi da se sa olovkom izuzetno dobro premotavaju kasete.:dtyste:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Hmmmm! Sta reći? Kako opravdati svoj stav od neki dan poslije onako umilnih pokušaja Ivanjuške i Marsa da ublaže moja gorka iskustva? Hvala velika na upuštanju u nemoguću misiju. Kako rijetko dolazim ili provjeravam šta rekoh i da li je neko nešto komentarisao ja se izvinjavam zbog kašnjenja sa odgovorom. Još uvijek neke stvari na ovom forumu ne poznajem. Tako da ako imate nešto da mi kažete, izvolite pronaći i način. A Ivanuški dodajem i to da mi nick i dalje predstavlja nešto za šta sam vezan tako da ga ne mijenjam do daljnjeg.
Večeras u ulozi lokalnog DJ-a izabrao sam jednu od meni omiljenih stvari :
Dark Star - Mike Oldfield (Tubular Bells) [HQ] - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro vece narode!;)
Nisam mogla da se javim,inace bih.sorry
Ova slicica izgleda fercera,ti imas nekoliko ideja,sto govori da nisi star.Da jesi pomislio bi da se sa olovkom izuzetno dobro premotavaju kasete.:dtyste:


Dobro veče :)


Znam da nisi mogla da se javiš, pojela si se ko Mesec zato što se raspust završio :beee:


Ne znam kako će da se računa ali mi je upravo to premotavanje prvo palo na pamet kada sam video sličicu yes3


Šta znači to "fercera"? Deluje mi da si u okviru štokavskog narečja šumadijsko-vojvođanskog dijalekta izabralu čisto vojvođansku...stranu, samo da bi kontrirala meni i Mars :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro vece usnulima i onima koji su se probudili i ugledali svoju senku!


Hmmmm! Sta reći? Kako opravdati svoj stav od neki dan poslije onako umilnih pokušaja Ivanjuške i Marsa da ublaže moja gorka iskustva? Hvala velika na upuštanju u nemoguću misiju. Kako rijetko dolazim ili provjeravam šta rekoh i da li je neko nešto komentarisao ja se izvinjavam zbog kašnjenja sa odgovorom. Još uvijek neke stvari na ovom forumu ne poznajem. Tako da ako imate nešto da mi kažete, izvolite pronaći i način. A Ivanuški dodajem i to da mi nick i dalje predstavlja nešto za šta sam vezan tako da ga ne mijenjam do daljnjeg.
Večeras u ulozi lokalnog DJ-a izabrao sam jednu od meni omiljenih stvari :
Dark Star - Mike Oldfield (Tubular Bells) [HQ] - YouTube

Gorka iskustva se brisu onim lepima.Pronadji nacin,:)Nego,koja te to na forumu tako razocarala ,samo reci.:boredom:
Jeste da je knjiga covekov najbolji prijatelj,ali se ipak ćućorenje ne može zameniti ni sa cim,nego se ti lepo vrni ovamo.
I ...zar nisi ti svojevremeno hteo da menjas nick,sad,il cu biti opa ili tropa.:beee:
Za tebe


pusti dark,nek odmara.



Dobro veče :)
Znam da nisi mogla da se javiš, pojela si se ko Mesec zato što se raspust završio :beee:
Pojela sam se ko povisica,a bas mi je bilo lepo.:!:

Ne znam kako će da se računa ali mi je upravo to premotavanje prvo palo na pamet kada sam video sličicu yes3
Bolje da nisi napisao koja ti je bila prva misao,daklem,star si,haha.A Mars,cuti ko niko.:roll:


Šta znači to "fercera"? Deluje mi da si u okviru štokavskog narečja šumadijsko-vojvođanskog dijalekta izabralu čisto vojvođansku...stranu, samo da bi kontrirala meni i Mars :roll:
E vidi se da ti je gospodja Canic bila mentor.;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Smisliće nešto Mars koliko sutra, videćeš :)


Šta da radim stari se, ne biram s kim ću da se družim :lol:


Ne vredi Ivanjuška, bez obzira na mentora šta god da napišem nema novih diskusanata da se pojave, a i ovi stari beže glavom bez obzira :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
U Mars nikad ne sumnjam.makar ce biti sunca.:yea:
Beze glavom bez obzira,....da...eto Drug Stari npr,doso,reko sta je imo i otiso,a ne ko babe da razvlaci pitu.Vreme je novac.:lol:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
U Mars nikad ne sumnjam.makar ce biti sunca.:yea:
Beze glavom bez obzira,....da...eto Drug Stari npr,doso,reko sta je imo i otiso,a ne ko babe da razvlaci pitu.Vreme je novac.:lol:

To je zagarantovano, drugačiju Mars ne poznajem :)

Nema više vremena, što kaže Milojko Pantić... još samo fali da neko vikne i da nas rastera pa svako na svoju stranu odakle je došao, ko ono ti kad po kući raspoređuješ na dnevne obaveze i zadatke :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Hvala ti sto me na to podsecas i to u 23.30,duse nemas.:crazy_pit:

I nemoj nekog guja da ujede da ga vidim u mom reonu.:)Bas citam godina prodje....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Hvala ti sto me na to podsecas i to u 23.30,duse nemas.:crazy_pit:


I nemoj nekog guja da ujede da ga vidim u mom reonu.:)Bas citam godina prodje....


Već je kasno...sutra se rano ustaje, nema zezanja :)
Kad pomenu starog druga, setih se njegovog zemljaka Пантића i njegove priče kako poznaje sina sudije Šipke :)


a iz Banja Luke Šipka....:)




Odoh na spavanjac :al:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top