detinjstvo

Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
67
kakvo je bili vase detinjstvo?
sta vam najvise nedostaje iz detinjstva?
koje crtane filmove i emisije ste voleli?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa sve mi nedostaje...Tada ne moraš da radiš,nemaš problema....potpuno si bezbrižan u svakom smislu...bar do neke 6. godine. Vrtić je majka vremena!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Iz detinjstva mi sve nedostaje...bezbriznost...igrarije...ludorije..:D
Najvise sam volela da gledam Duska dugouska ...Kalimera..i brzog Gonzalesa...:)
Od emisija je bilo zabavno gledati Branka kockicu i njegovo tata-ta-tira.....:blum3:
Tooo su bila lepa vremena...:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Iz detinjstva nosim najlepse uspomene...

Posto sam dugo bio jedino dete u familiji, drzali su me kao malo vode na dlanu ali na moju srecu svi su bili dovoljno mudri da me ne razmaze i pretvore u razmazeno deriste...
Znalo se sta moze,a sta ne moze i ta pravila se nisu krsila...

Iz detinjstva mi najvise nedostaje deda i leta koja sam provodio sa njim u vikendici... covek je bio i ostao moj idol....

Od emisija nisam propustao legendarni Opstanak, od crtaca sam obozavao Strufove i Snorkijevce, a dobra, stara Mikijeva Radionica bila je nesto cemu sam se radovao celog dana...
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Nazalost odras'o sam uz mocne rendzere (rodjen '90 OMG :???: WTF :dntknw: BBQ :yahoo:) mada nosim samo lepe uspomene :dance2:

Cale bio na ratistu i mnogo voleo je da se sunca,tako da sam do negde 4-5 godina mislio da je neki ganci koji dolazi u posetu povremeno :lol: U istom periodu mozda malo ranije sam slucajno pronasao upaljac na podu,odneo ga polako u sobu i pripalio zavesu, izasao iz sobe i zatvorio vrata.Sreca da se keva zacudila zasto sam prvi put u zivotu zatvorio vrata i pogledala :blum3: Ipak sobu nije spasila...Kasnije sa 6-7 godina sam pobedio na gradskom turniru u sahu protiv dece starije i do 10 godina od mene rezultatom 11-0 :lol:

To su mi neke najupecatljivije uspomene...yes3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nedostaje mi moje detinjstvo.........klizanje..............sportska gimnastika........zmurke...........bezbrizno igranje.......izleti.

Nedostaje mi Kalimero, Dusko Dugousko, Mikijeva radionica,Opstanak,Branko kockica, stripovi...itd.

Nedostaje mi Kinder lada, Fuktalovi sokovi..............spisak je poveci. Mrzi me vise da nabrajam.

Eh da postoji neki vremeplov ..............da se vratim.........al sa ovom pamecu.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Duge igre sa decom iz kraja(sada su u glavnom svi izginuli u poslednjih 15 god.mira),nerazmisljanje o nicemu(opustenost).
Voleo sam da gledam Branka kockicu,Opstanak,Mikijevu radionicu. Ma jednom recju lepo bi bilo vratiti se unazad
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Odrastao sam u velikoj zgradi punoj djece. Uvijek gužva, smijeh, galama. Veselo je bilo.
Nedostaje mi bezbrižnost i neznanje o životu i onom što me čeka.
Diznijeve crtane filmove i tada su se mnogo čitali crtani romani, Politikin zabavnik, Panorama.
 
Natrag
Top