Depiliranje muških intimnih delova tela

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Evo Igore ja sam tu da te podrzim...ako mozemo mi zasto ne bih i vi...
bas neki dan pricam sa drugaricom kako smo mi zene lude...Dodje ljeto mi (isto kao zimi) izdepiliramo se od-do i navucemo iste farmerke koje nosimo i zimiwacko2i tako mi se kuvamo a vi je li sunce ogrijalo sorc je tu sa sve dlakama na nogama...i to je normalno a da vidite zenu u sorcu sa dlakavim nogama haos...pa i ja bi crkla od smjeha....
Msm ne kazem da morate noge depilirati daleko od toga meni ne smeta:D...ali to da....msm da je to higijenski i da je ljepse...;)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ne bi mi se svidelo da je moja lepša polovina dlakava,pa tako mislim da ne bi volela ni ona...
Dakle,ja sam za intimnu depilaciju!
 
Učlanjen(a)
08.08.2010
Poruka
46
to ti ne priliči, zamisli ćelavog i ćosavog vuka da vidiš u divljini, jel bi bežao ili se smejao ?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne bi mi se svidelo da je moja lepša polovina dlakava,pa tako mislim da ne bi volela ni ona...
Dakle,ja sam za intimnu depilaciju!

Srećom po Rim to je novija moda. Zamisli da su Romul i Rem umjesto na vučicu naletjeki na tebe... izdepiliranog. Propade civilizacija.:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Volim glatko...volim obrijano...volim kad klizi samo...mada nemam nista protiv i da je malo cupavo..dlakavo..nekako nemam bas odredjen stav kako vise volim..volim i jedno i drugo...:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Olindrati.
Intezivniji osecaj.
Bas spajanje.

Ali i to smori posle odredjenog vremena.
Bitno da k.... nije rdjav pa mu dlake ne bi smetale
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Evo Igore ja sam tu da te podrzim...ako mozemo mi zasto ne bih i vi...
bas neki dan pricam sa drugaricom kako smo mi zene lude...Dodje ljeto mi (isto kao zimi) izdepiliramo se od-do i navucemo iste farmerke koje nosimo i zimiwacko2i tako mi se kuvamo a vi je li sunce ogrijalo sorc je tu sa sve dlakama na nogama...i to je normalno a da vidite zenu u sorcu sa dlakavim nogama haos...pa i ja bi crkla od smjeha....
Msm ne kazem da morate noge depilirati daleko od toga meni ne smeta:D...ali to da....msm da je to higijenski i da je ljepse...;)

Pa ne bih sada da idem u krajnost, da depiliram i noge, jedino zapravo to i ne depiliram i ruke... Zasto sam se ja poceo depilirat, pa prvo bildam, zamislite nabildanog momka a on skine maicu a dlake strse, nema smisla, tako da sam zbog tog i poceo da se depiliram po stomaku i grudima... E sad zamislite jos goru situaciju, momak fin, zgodan, razvijen, sve na svom mjestu, depiliran a skine gace a ono od dlaka se i ne vidi altka, msm stvarno... (ovo sam mislio bukvalno) a sami procjenite sta je ovdje ljepse...
30ix7jt.jpg


ili

hunk111V.jpg


Jos uvjek ne zelim da postavljam svoje slike kao primjer, ali doci ce red i na to, nekad, mozda...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Pa ne bih sada da idem u krajnost, da depiliram i noge, jedino zapravo to i ne depiliram i ruke... Zasto sam se ja poceo depilirat, pa prvo bildam, zamislite nabildanog momka a on skine maicu a dlake strse, nema smisla, tako da sam zbog tog i poceo da se depiliram po stomaku i grudima... E sad zamislite jos goru situaciju, momak fin, zgodan, razvijen, sve na svom mjestu, depiliran a skine gace a ono od dlaka se i ne vidi altka, msm stvarno... (ovo sam mislio bukvalno) a sami procjenite sta je ovdje ljepse...
30ix7jt.jpg


ili

hunk111V.jpg



Jos uvjek ne zelim da postavljam svoje slike kao primjer, ali doci ce red i na to, nekad, mozda...

nema sta Igi slazem se sa tvojim misljenjem...nije sad da moras postavljati svoje slike...msm nista se ne mora...ali eto....bilo bi lijepo vidjeti to sto vec hvalis otkad si nam stigao:blum3::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
nema sta Igi slazem se sa tvojim misljenjem...nije sad da moras postavljati svoje slike...msm nista se ne mora...ali eto....bilo bi lijepo vidjeti to sto vec hvalis otkad si nam stigao:blum3::roll:

Evo... Kao sto sam i obecao... S tim da je ova zadnja upravo slikana...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top