Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
ima trenutaka kada krene sa srceparajucim emocijama prema meni. :mrgreen:

Nisam znao da ima i nežnu stranu. :dntknw: :lol:


Odoh druze, ceka me koleginica da popijemo kafu. :mrgreen:

Ćuti, nemoj "ona" da vidi ovo, da te ubije. :mrgreen: Ili da ti zavrne šiju kao u sledećoj pesmi: :D

:dance2: :dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Nikako da se odluci, jos uvek talasa. :mrgreen: Nije ni njoj lako, nalazi se izmedju dve topovske vatre. :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Al ko nam garantuje da su samo dve? :roll: Ko zna šta ta radi sa strane, kad mi ne gledamo. :mrgreen:

Mozda si u pravu, dzaba se ja i ti utrkujemo ko ce dobiti vece divljenje kod nje. :mrgreen: Moguce da je ovo i tvoja taktika, da mene izbacis iz igre. :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Mozda si u pravu, dzaba se ja i ti utrkujemo ko ce dobiti vece divljenje kod nje. :mrgreen: Moguce da je ovo i tvoja taktika, da mene izbacis iz igre. :mrgreen:

Divide et impera. :mrgreen:

Ma Delija, druže, pogrešno si shvatio situaciju. yes3 Ja sam ti kao onaj što trči brzo kako bi takmičarima dao tempo, ali se on sam (tj. ja) ne takmiči. :mrgreen: Tako da, ja u stvari tebi čistim teren. yes3 :mrgreen: E sad, ako ima još nekih "trkača", tu ne mogu da ti pomognem. :D



Slušaj čaroliju... :smajli_koji_uživa_u_sitne_sate:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Cini mi se da me navodis u posgresnom pravcu. :mrgreen: Ali ja fanatizovano nastavljam ovu maratonsku, virtuelnu trku, do konacnog cilja. :mrgreen:
Dobro mi ide druze, prezadovoljna je mojim bogatim vrlinama, jedino mali problem predstavlja moje imovinsko stanje. :mrgreen:


Malo smo skrenuli sa teme. :vorred: Erik je moj dobar prijatelj, tako da sam na ovom delu foruma privilegovan. :mrgreen: Zabunkerisali smo se ovde ovih dana, napravicemo od one nase prijateljice, forumsku superstar. :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Cini mi se da me navodis u posgresnom pravcu. :mrgreen: Ali ja fanatizovano nastavljam ovu maratonsku, virtuelnu trku, do konacnog cilja. :mrgreen:
Dobro mi ide druze, prezadovoljna je mojim bogatim vrlinama, jedino mali problem predstavlja moje imovinsko stanje. :mrgreen:


Malo smo skrenuli sa teme. :vorred: Erik je moj dobar prijatelj, tako da sam na ovom delu foruma privilegovan. :mrgreen: Zabunkerisali smo se ovde ovih dana, napravicemo od one nase prijateljice, forumsku superstar. :mrgreen:

Ma na temi smo, ne brini, može malo i da se ćaska dok se postavljaju klipovi. :)

Ih, pa ako nema poverenja ne može ni država da ide napred, a kamoli pojedinac. yes3 Samo ti trči, druže Delija, možda i stigneš na cilj, nikad se ne zna. :mrgreen:

Ona je već superstar, al u lokalnoj biblioteci. :lol:


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ma na temi smo, ne brini, može malo i da se ćaska dok se postavljaju klipovi. :)

Ih, pa ako nema poverenja ne može ni država da ide napred, a kamoli pojedinac. yes3 Samo ti trči, druže Delija, možda i stigneš na cilj, nikad se ne zna. :mrgreen:

Ona je već superstar, al u lokalnoj biblioteci. :lol:

Ja se nadam da cu stici do cilja, i da ce imati srecan kraj ova nasa sapunica. :mrgreen:
Za sada se slazemo ko ispeglan ves. :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top