Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Cudna je to vrsta zene Tito. :mrgreen: Greska, nije na slovo E, na slovo I. :mrgreen:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Jeste, vala, slažem se. yes3 :mrgreen: Često je i na slovo B, pitaj je šta to znači. :mrgreen:


:dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
My woman from... :mrgreen: Ili nije my, a Delija? :dntknw: :lol:


Odo sutra da se oparim od Mlađinih 1000 evrića pa idemo negde u kafanu. yes3 :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Lagao nas vodja sifrovane sekte. Neces se opariti, ali dovoljno za kafanu. yes3:D
Vodicemo i onu nasu drugaricu :D


Saznao sam sta znaci ono B. Imate zanimljivu komunikaciju. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Lažu Delija, lažu i pre nego progovore, toliko je to utrenirana bagra. yes3 :mrgreen:

To na B je ona prvo rekla jednom za Anu Ivanović i eto vratilo joj se kao bumerang... Mada, i ja sad to trpim. :mrgreen:

Vodićemo u kafanu i nju i Deatha i Byk-a. yes3 :D


Evo ovo je pesma za nju, taman odgovara... :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hahahahahaha, Tito legendo :D Neki od tvojih komentara su suvo zlato foruma. :mrgreen: :D Ja ne bih da se za*bavam sa Erinijom, pre dva dana me castila sa par "lepih" komplimenata.:mrgreen:

Naravno, nikako bez druga Deatha i Vuka :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hvala, druže, mada nisi ni ti labav s komentarima, pouzdano znam da imaš sve više "fanova" na forumu. yes3 :mrgreen: Samo tako nastavi, mnogo se umrtvilo ovde, mora malo da živne. :dance2:

A Erinija... ma pusti to, voli ona da počasti, danas me je "komplimentirala" sa augmentativom jedne plemenite, domaće životinje koja se može naći na hipodromu. :lol:



Evo neki Žabari izvode Deep Purple: :mrgreen:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hvala, druže, mada nisi ni ti labav s komentarima, pouzdano znam da imaš sve više "fanova" na forumu. yes3 :mrgreen: Samo tako nastavi, mnogo se umrtvilo ovde, mora malo da živne. :dance2:

A Erinija... ma pusti to, voli ona da počasti, danas me je "komplimentirala" sa augmentativom jedne plemenite, domaće životinje koja se može naći na hipodromu. :lol:

Ne verujem, to si dobio lazne informacije. :mrgreen: Ti si sigurno jedan od popularnijh clanova foruma, zato sam ja tvoj drug. :mrgreen: :D
Ti si dobro prosao, na mene je raspalila rafalno sa uvredama. :mrgreen: Ali, ne mogu da joj uzvratim, ima trenutaka kada krene sa srceparajucim emocijama prema meni. :mrgreen:

Podivljali Blekmur. :mrgreen:


Odoh druze, ceka me koleginica da popijemo kafu. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top