Da li volite raspravu ?

Član
Učlanjen(a)
30.01.2013
Poruka
3
P rimecujem da postoje ljudi koji ne mogu da se raspravljaju ... Hvata ih nervoza i mogu cak da postanu veoma agresivni... ukoliko se suprostavljate i ne prihvatate njihovo misljenje... Zasto /
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
126
Nisam od onih sto se po svaku cenu raspravljaju,pogotovo na forumu , naprotiv, ako ikako mogu , pokusavam sto efikasnije i bezbolnije izbeci bilo kakav vid rasprave, ali , jbga, ponekad je rasprava jedino resenje.... i tu onda prica krene... haha!
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
zavisi s kim se svadjas,na primer sa psihoticnom osobom ne preporucujem bilo kakvu raspravu,jednostavno iskulirati
 
Učlanjen(a)
01.07.2014
Poruka
8
Нигде се, као код нас, толико не заборавља да неко може имати и противно уверење, а да је то уверење поштено и искрено.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Rasprave su vrlo dobra stvar,naravno za osobu sa analitickim pristupom,kasnijim pregledom i razmisljanjem o temi rasprave moze se dosta nauciti i odbacititi tvrdnje u koje ste verovali.Naravno forumi su dobra stvar gde sve ostaje crno na belo,pa kroz koju godinu kad procitate sta ste napisali mozete slatko da se nasmejete.Ima tu i drugih pogodnosti foruma,recimo naletite na die hard fana koji je u raspravi ubedjen u to sto govori i koji je spreman drugim merama ubedjenja,ali je zbog fizicke udaljenosti onemogucen,pa mozete na tenane da mu odrzite predavanje he,he.
Treba da shvatimo,odnosno ja da se covek uci dok je ziv,a rasprave su jedan vid ucenja-sve dok ostaju u odredjenim granicama[ili ne].
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Znaci sad prelazimo na praktican deo,nadam se da ste pripremili sveske i olovke, pa da nastavim.
Posto su rasprave sa samim sobom zuzetno produktivna stvar treba izvrsiti izvesnu pripremu.Za pocetak vam treba prazan sto i dve stolice,znaci da se razumemo da ne ispadne posle nisam reko,ja ovo ,ja ono. Znaci prazan sto ,recimo od orahovine,posto je to stvarno kvalitetan materijal.Kao po pravilu i stolice bi trebalo takodje da budu od gore navedenog elementa,da se gledaju znaci jedna s jedne druga s druge strane.E sad na stolu jedan bokalcic s vodom,al plastican ,posle cu da otkrijem zasto bas takav i dve case od istog materijala.Kao po pravilu soba u kojoj se sve ovo nalazi treba biti ofarbana u sivo ,kao recimo zatvorska celija,da se pojaca ozbiljnost sesiji,odnosno raspravi,da ako neko naidje u toku rasprave oseti atmosferu krajnje bezmanjkavosti u radu.Dakle dalje iza svake stolice treba da se nalazi jedna jaca sijalica od 150-200w ,a moze i jaca ,sto jaca to bolja,ako negde nadjete sijalice sa bandere onda je to najpozeljnija varijanta.Sijalice treba da budu tako rasporedjene da se gadjaju kao stolice,odnosno da ako sedite recimo na desnu stolicu ,leva sijalica treba da vam bije direktno u oci,a ako ste na levu desna treba da vam sija u oci,znaci kako god da okrenete isto treba da bude.E sad postavljate pitanje dal je to opasno,u sustini moz da bude ,al ne mora da znaci jer sad dolazimo do onog dela kako treba da budete obuceni,odnosno koju vrstu hardvera treba reversirati.Znaci potrebno nam je crno odelo,znaci komplet crno,osim kravate i kosulje.Kosulja u principu moze biti bela ,a moze i boja slonove kosti,dok je kravata iskljucivo i samo iskljucivo na kockice zute boje.Sad postoji mogucnost da recimo nemate odelo,a recimo nemate ni pare da ga kupite niti unajmite....Hmm posle duzeg razmisljanja ,doso sam do zakljucka da se takvo odelo moze bar pozajmiti s gore dole,malo vise malo manje muke.Ako kojim slucajem recimo zivite pored groblja odelo ce te naravno pozajmiti od komsije grobara, a kad ste recimo pozajmili odelo uzmite i cipele.Ako recimo grobar za nesrecu nosi crne kaubojke moracete pripremiti testeru da ih presecete, odnosno da imaju tup vrh.U svakom slucaju dal kupili,dal pozajmili cipele moraju bas tupave da budu,znaci kad se sa strane stavi uglomer ,moraju skretati pod uglom od 90 stepeni.Znaci nadam se da sam bio jasan,ako nekom nije i dalje jasno ili sam bzo govorio kasnije cu ponovit.Sledeci je detalj naravno Sesir...,kao sto i sami predpostavljate sesir mora takodje da bude crn,sad ste se verovatno setili zasto nam treba sesir..,pa naravno zbog gore navedenog svetla.Znaci nikako neke druge boje ili recimo neke neverovatne kombinacije,recimo da bi ste me zeznuli obucete neki beli sesir bez okrajci i prilepite ga za glavu,a na noge obucete patike,to nikako,samo onako kako sam rekao ili odmah prekidamo trening.
E to bi bilo to,sad polako pridjite za sto i sednite,ovde cemo malo da zastanemo da se odmorite pa nastavljamo neki drugi put.U medju vremenu svi ce morati kao domaci zadatak da odgledaju sledeci film:
 

Prilozi

  • Domaci zadatak.JPG
    Domaci zadatak.JPG
    54,5 KB · Pregleda: 14
Natrag
Top