Da li vjerujete u proricanje sudbine?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Da li ste možda vi baba vračara?

Time jos nisam pocela da se bavim,Cantona,ali ako mi ispricas sve o sebi mogu da probam da ti gatam :lol:

Salu na stranu,slazem se sa Dum,previse je sarlatana koji ljudima izvlace novac iz njihove nesrece,puke radoznalosti ili vec neceg drugog.Mislim da se sve tu svodi na poznavanje ljudske psihologije,vise ili manje pa zavisno od toga su i oni uspesni u "proricanju" sudbine.Ipak mnogi od njih imaju dugogodisnje iskustvo sa ljudima i verujem da izvlace zakljucke iz pokreta i ponasanja...Verujem da su mnogi skoro eksperti u citanju govora tela,dobro slusaju i cesto daju jako specificne izjave koje ce lakoverni da prihvate.Mnogi se tese,iako problem nije resen,obrazlozenjem da to nije negova/njena krivica vec neko prokletstvo ili sta vec i onda umesto da istrazuju sebe i da budu svesni onoga sto u njima ne valja i da to menjaju ne trazeci opravdanja u sudbini hrle ka nekoj imaginaciji,fikciji...
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Pa pre jedno 30 god jedna baba na selu kod mojih mi je rekla sta je imala u 10 min. gledajuci u moj dlan (desni),do sada se ostvarilo oko 70 %,ostalih 30 % cekam.
 
Natrag
Top