Da li vjerujete u proricanje sudbine?

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Da li vjerujete u proricanje sudbine?




Da li ste posjetili babu vračaru?
Da li ste možda vi baba vračara?
Da li gatate ili vam gataju iz šalice kave(prazne, normalno)?
Da li bacate grah?
Možda bacate kamena s ramena?
A kako stojite s astrologijom?
Pa tarot?
Visak možda?



Iznesite nam svoja iskustva s proricanjem sudbine.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Не вјерујем ни гатарама ни које каквим врачарама.Старци су ишли код неког попа који ваљда нешто може да види али ја сам им рекао шта мислим о томе тако да ме нису ни водили нити би ја ишао.Њима је нешто говорио али ме није интересовало нити ме и данас дан интересује.Према томе не вјерујем ни ако је то поп.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Jok ja...meni je to glupo..i kad mi neko pomene tako nesto samo se bezze iznerviram...Bas me nerviraju ta gatanja i cvatanja...:???::girl_mad:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Evo ispričaću vam jednu priču koja će dati odgovor na skoro sva ta pitanja...Moja baka, koja mi i nije baš rođena baka, ima prijateljicu koja je bioenergetičar, koja je kao vidovite. Druže se godinama. I ta ''bioenergetičarka'' je između ostalog, veoma obrazovana žena...Ali zbog ''isplativosti'' posla kojim se bavi, napustila je svoju profesiju...Pre jedno 5 godina, baka me je zamolila da joj dovezem neke džakove sa zemljom za cveće...Kada sam došla kod nje, bila joj je ta ''prijateljica''...I kada me je ugledala kako stojim ispred auta, rekla je: ''Jao,baš vidim u tebi, da nikada nećeš imati problema u vožnji''...Sećam se tog komentara, jer me je iznervirala, dala mi je svoje mišljenje, a da ga nisam ni tražila...
Posle samo tri dana, imala sam takav saobrćajni udes, koji mi je zaustavio život , za narednih par godina..
U vračanja, vidovnjaštvo i ostale đakonije, nikada nisam verovala, a to što mi se desilo, je samo potvrdilo, da sam bila u pravu...
Kada je čovek nesrećan, on pomisli da sreća može da se plati...A to čini tako što odlazi kod nekih ''gatara'' itd...To mu ne može pomoći, već će ga samo terati u još veću psihičku dubiozu i nesreću, a uz to i novčanik će mu biti mnogo tanji...
Sveštenici koji su dugo ''predani veri'', vrlo su pronicljivi, ali nikada ne otkrivaju ono što vide...To je ispravno, jer na neki način, otkrivati nekome sudbinu je greh, a sa druge strane i sugestija, koja ti može na neki način ometati neko tvoje viđenje, šta bi i kako bi..., i sputavati te da na svoju sudbinu sam utičeš....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2010
Poruka
210
Ja verujem da svaki covek ima od samoga rodjenja zapisanu sudbinu,ali da je zivljenjem svoga zivota moze menjati i uticati na nju.Sami smo kovaci svoje srece i ne treba da dozvoljavamo drugima da na nas uticu i ulivaju nam lazne strahove i uverenja...
 
Učlanjen(a)
30.04.2009
Poruka
20
Lično ne verujem u proricanje sudbine. Verujem da mi svakim danom pišemo sebi sudbinu ili budućnost u zavisnosti od svojih dela koja činimo.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
paaa...ja na faxu često koristim metodu "bacanja graha"(ako nema graha,posluže i kašike),jer samo tako se neki ispiti daju položiti...baciš grah pa vidiš šta i kako...
cool09.gif


a sad iskreno...nemam ništa protiv da mi neko gata ili da pročitam horoskop,ali ne vjerujem pretjerano u to...
cat--surprise-46.gif
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Vjerujem da postoje ljudi koji znaju da proriču sudbinu, ali mene ne interesuje da mi bilo šta kažu. Znala sam kao mlada dobro da gledam u šolju, ali kada sam ugledala grob i poslije dva dana mi umro otac, nikada više mi nije palo na pamet da okrenem šolju, ali nikada. Ne vjerujem u sve te tričarije, otvaranje tarota, kugle i ostala čuda.
 
Natrag
Top