Da li ste za regionalnu ligu u fudbalu?

Da li ste za regionalnu ligu u fudbalu?

  • Da

    Votes: 24 52,2%
  • Ne

    Votes: 15 32,6%
  • Kako hoće, sve mi je jedno...

    Votes: 7 15,2%

  • Total voters
    46
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
news_37265.jpg

Da li ste za regionalnu ligu u fudbalu?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Da, ali cisto sumljam da ce se to desiti......Mozda u Pes-u....
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2009
Poruka
59
Ne vidim drugu opciju koja ce da spasi nas fudbal! Izuzetak bi bila privatizacija klubova, jer bi na taj nacin bar donekle bilo pravilnosti...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2011
Poruka
11
Da, samo bih osim EX-YU republika pozvao i Bugarsku, Rumuniju i Mađarsku, svaka državas po dva do tri kluba i imali bi fudbal, ovako i da se privatizuju klubovi neće se ništa popraviti.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Naravno.Bilo bi lijepo kada bi i u fudbalu imali nesto poput NLB lige u kosarci.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma jok, tek kad se srede stadioni i počnu da funkcionišu zakoni o sprečavanja nasilja na sportskim priredbama može o nečemu da se priča. Plus dosta mafije je uključeno u klubove iz svih krajeva bivše Jugoslavije i najmanje bi dobili sami klubovi, što se tiče sportskog aspekta priče.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
Ja bih licno volio ali mislim da nas mentalitet jos nije sazrio za tako nesto.Mnogo bi glupog nacionalizma bilo i slicnih stvari,mislim da jednostavno jos nije vrijeme za to...
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Ja sam za Regionalnu ligu. Mada, da budem iskren, nama bi ležala Balkanska liga - Turska+Grčka+Bugarska+Rumunija+EX YU.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2011
Poruka
11
Ja bih licno volio ali mislim da nas mentalitet jos nije sazrio za tako nesto.Mnogo bi glupog nacionalizma bilo i slicnih stvari,mislim da jednostavno jos nije vrijeme za to...
A kako je u košarci vreme a za fudbal nije?
Nekome odgovaraju ovakve lige i ne dozvoljavaju promene.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
44
Svakako, jer ovo u šta se pretvorilo "naše" prvenstvo jako teško mogu da povežem sa bilo čim (a sa fudbalom tek nikako) i svakako bi me obradovalo sve što bi pomoglo da se i na našim prostorima ponovo igra i gleda dobar fudbal.
 
Natrag
Top