Da li ste za regionalnu ligu u fudbalu?

Da li ste za regionalnu ligu u fudbalu?

  • Da

    Votes: 24 52,2%
  • Ne

    Votes: 15 32,6%
  • Kako hoće, sve mi je jedno...

    Votes: 7 15,2%

  • Total voters
    46
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
A kako je u košarci vreme a za fudbal nije?
Nekome odgovaraju ovakve lige i ne dozvoljavaju promene.
Lijepo,mnogo je lakse kontrolisati 10.000 ako ih toliko i bude na kosarkaskoj utakmici nego 25-30.000 navijaca npr. na kosevu marakani ili....,i jako vazna cinjenica je da kosarka izaziva mnogo manje emocija od fudbala...
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Prvo urediti vlasnicke odnose (zakon o sportu),odstraniti razne "menadzere",popraviti infrastrukturu,suzbiti huliganizam,pa tek onda poceti dogovor o ovakvoj ligi.Problem sa ligom ex-yu je taj sto su klubovi iz Hr i Srb koliko god na medjunarodnoj sceni losi i dalje za klasu bolji od timova iz ostalih republika pa bi smo opet imali ligu od cetiri koliko toliko stabilna kluba i ostale koji bi sluzili za napucavanje.Ideja sa klubovima iz Bugarske,Rumunije,Grcke i nije losa ali ne verujem da bi oni bili zainteresovani.Pitanje je i sta UEFA misli o regionalnoj ligi tj dali bi ta liga imala prohodnost u evrokupove (u sta cisto sumljam).
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Ma jok, tek kad se srede stadioni i počnu da funkcionišu zakoni o sprečavanja nasilja na sportskim priredbama može o nečemu da se priča. Plus dosta mafije je uključeno u klubove iz svih krajeva bivše Jugoslavije i najmanje bi dobili sami klubovi, što se tiče sportskog aspekta priče.
respect-054.gif


Закон као код енгкеза па онда можемо причати о заједничкој лиги
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
174
Ja sam za jer Partizan u Srbiji nema protivnika koji mu parira osim mozda Zvezda pa bi se povecao broj kvalitetnih utakmica i Partizan bi napredovao a naravno i pre bih da gledam utakmicu npr. Partizan - Dinamo Zagreb nego Partizan - Cukaricki
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Posle svih desavanja zadnjih 10 -tak godina nismo ni mi a ni oni spremni za tako nesto.Posebno kada su nam klubovi i liga ocajni,prvo je potrebno promeniti zakon o sportu i privatizovati klubove da se zna ko je gazda(sada je to udruzenje gradjana),zatim srediti stadione da to lici na Evropske,kupiti dobre igrace (a ne boraniju koju niko nece)pa onda uci u bilo koje takmicenje na visem nivou.Sada na danasnjem nivou mozemo samo da prodjemo do 1/16 finala i cao (idemo kuci)......
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
hm,veoma lijepa ideja,medjutim jos uvijek tesko izvodiva...
kod nas su ljudi ovce,pa ako na stadionu bude samo jedan koji ce reci fajt ili sta god,bice 100 koji ce ga pratiti,a mrznje izmedju navijacima ima jos uvjek,nazalost :(
a zakoni i privatizacija su ok,samo kad bi ih imao ko da sprovodi u djelo
 
Natrag
Top