Da li ste culi za ovo?

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Meni je prestala da se kida od toga...U svakom slucaju necete pogresiti...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
8
Da znate da cu i ja probati. Meni je kosa u poslednje vrijeme nemoguca, kruta je, mrsi se, masti, opada ne znam ni sama sta joj vise ne fali. Kupovala sam razna pakovanja, sampone, maske, kreme ma sve kao i svaka zena, ali dzaba. Sad cu pokusati i ovaj recept, nemam sta izgubiti pa cu vam javiti rezultat.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
29
Tu kombinaciju obicno preporucuju doktori novopecenim mamama... odnosno zenama koje su se skoro porodile i bebe su ih skroz iscrpele, kosa im opada, kida se i sve ostalo sto ide sa tim... u svakom slucaju, kombinacija je extra za svakoga... sigurno ne skodi, provereno!!!
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
U obican sampon od koprive se sipa pantenol rastvor, ad kapi, koprivine kapi, ricinusovo ulje i dve ampule vitamina b..Navodno sampon je nikada bolji za rast kose itd..
Kakva su vasa iskustva sa preparatima za telo, kosu, nokte koji spremljeni u kucnoj radinosti? Ili ste ipak pristalica proverenih marki..
Da Vas cujem...
:roll:

Sve što si navela je zdravo tako da nema šanse da šteti kosi,naprotiv.Ja sam malo lenja,nisam još eksperimetisala sa takvim stvarima,a iskreno možda bi ibilo bolje koristiti takvo nešto nego sve ove novopečene marke šampona,pa kad operem kosu i počnem da se češljam samo čekam dan kada ću biti ćelava :???:....šalim se malo naravno ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
113
Ja sam koristila Ricinusovo ulje za brzi rast kose... Kosa mi je porasla nakon 1 bocice mozda 4-5 cm :)
Tako da i ovo nemoze skoditi :)
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
4
I ja mislim da ovo ne moze nikako da steti kosi, pa cu probati i ja ako nadjem sve sastojke ovde.
Niko jos da javi rezultate :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
50
Naravno da ne moze da skodi, bilo koje ulje da se stavi pomaze.Stvar je u tome da
treba sto duze prati tim samponom,da bi koren mogao da se regenerise.Ja sam
recept dobila od medicinske sestre koja ga redovno koristi i ima fenomenalnu kosu,
a greskom frizera bila joj je izgorela i opadala u pecatima,probala sam ga i stvarno
je ekstra.Recept sam napisala u nekoj od tema a razlikuje se samo po tome sto
u sampon od koprive ide Pantenol,60 ml kantarion ulja,ampula vitamina B-6,ampula
vitamina B-12.A ako se farbate mali savet -uvek u smasu za farbanje stavite
jedno zumance i bocicu uljanih AD kapi,i kosa ce vam biti nezna i lepa i sto je
najvaznije zdrava.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2011
Poruka
1
to je super rezultat:) cak je i meni drago zbog tebe:) ali mozes li otprilikre reci u

Ja sam koristila Ricinusovo ulje za brzi rast kose... Kosa mi je porasla nakon 1 bocice mozda 4-5 cm :)
Tako da i ovo nemoze skoditi :)

to je super rezultat:) cak je i meni drago zbog tebe:) ali mozes li otprilikre reci u roku od koliko dana sedmica il kako vec ti je kosa narasla toliko?

pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2011
Poruka
1
cao

I mene jako interesuje taj recept, ali koliko cega treba staviti? Imate li mere svih sastojaka? Ili sve ide od oka?




ja sam probala i super je ali ide drugacije.. ricinusovo ulje, (manje od pola bocice) pantenol rastvor ( samo da se razblazi ulje,mozda kasika od jela) i zumance i drzala sam sto duze... brzo mi je porasla,ne puca na krajevima i dobila je extra sjaj
 
Natrag
Top