Da li se ljutis..kad gubis?

Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
26
Ma ima li uposte netko tko voli gubiti a ako vec gubi ima pravo da se i ljuti
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Ako se naljutim onda sam stvano izgubio.
Ne volim da me neko nadmudri naravno da se ljutim ali ako potraje onda smatram svojom gluposcu ne tudjom
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
Sportski je pobediti pa i izgubiti...tako da se ne ljutim kada gubim!!na koga,UOPSTE??na sebe-ne dolazi u obzir! A i sto rece Andric-dubinom danasnjeg pada,merim visinu sutrasnje pobede!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
455
Poraz..i kako ga podnosite..da li kazete..nema veze..drugi put ce mozda biti bolje..ili se kao ja opasno ljutite kad gubite..? Tema je vezana za igrice..igre..zivot..ne bitno..kako se osecate kad izgubite..?

Zavisi, kako kad i za šta. Ne volim kad dosta truda uložim i očekujem nešto, a od toga ništa. :(
Mada znam da pružim ruku kad izgubim...pa nije smak sveta :dance2:

* Jedini izuzetak...
Moja mlađa sestra me konstantno pobeđivala u šahu, ali zato je pre neki dan moja pobeda bila (pre)slatka.
P.S. I nije me pustila! :yea:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
ja sam najbolji šahista na fejsu, imam nešto malo remi partija a sve su ostalo pobede, da, na 10.min. preko 700.partija

TAK da za tu vrstu igre ne mogu da opišem da li se ljutim kad gubim, ali zato mogu protivnike koji kad vide da gube počinju da

chatuju pored table i ja im samo odgovaram yes, yes, ... I am the best, i kad vidim njihov vrhunac ludila pošaljem ih ...go to

youtube i dam im moj omiljeni video, da, ti trenuci su mi bolji od pobede, zovem ih nagradom, uf.
 
Natrag
Top