Da li neko zna?

Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
105
netreba meni broj spamova za gledanje tv,ja Imam i previse Toga da gledam a i to negledam,jer pored sat antene od 1m i 4 lnb i dreambox sa 3 c linije plus original total tv resiver sa karticom i jos zu to nettv plus na pc i iphone,mislim da je to sasvim dovoljno da Imam sta da gledam,pozzz
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A ja recimo ne treba mi nista ,gde god se okrenem gore ,dole ,oko sebe sve je moje i nista mi ne treba,pozzz.....samo da znas nesto ako stvarno imas tolke antene i to sve tolko blizu tebe ,moz ti nece uskoro ni biti potrebno jer doza zracenja koju to razvija prelazi sve granice,a samo nosenje mobilnog i spavanje pored njega izaziva ubzano starenje ,odnosno sedu kosu,ljudi koji rade sa radarima ,rade u smenama i mora dnevno da popiju tolko i tolko mleka da ublaze efekate zracenja i imaju beneficiran staz,...e ajd zdravo opet...
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
105
eh zracilo ili nezracilo,jednoga dana svi cemo umrijeti od nekoga raka,samo neko prije neko kasnije hehheee...pozzz
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A mozda i ne umremo,mozda predjemo u kiber spejs haha...mozda nisi cuo ,najnovija istrazivanja govore da u stvari zivimo i hologramskom svemiru,ne bi me zacudilo da se nakon smrti probudim sa kacikom na glavi u stolici sa naslonom slicnoj onoj zubarskoj i ustanovim da je ovo bila samo jedna velika igra...al dosta filozofiranja ako ti se gleda tolko televizor pogledaj ovo najnovije cedo tehnologije mobilni na svojoj kozi,ovo sigurno nemas u svojoj kolekciji,a znas onu staru ,ako ih ne mozes pobediti ,pridruzi im se...ko li to bese reko ,a da u onom crtanom filmu..evo pogle ovo...
Stiže-nova-era-smart-telefona-ekran-na-vašoj-koži-665.jpg

Kompanija ”Cicret” predstavila je novi pametni uređaj u vidu narukvice, koji će u početku raditi uz pomoć smart telefona, ali je, kako navode u ovoj kompaniji, cilj da ga ona u bućnosti potpuno zameni.
Narukvica je opremljena minijaturnim LED projektorom koji prikazuje sliku na podlaktici vaše ruke, a niz od osam senzora zadužen je da očita vaše komande i sprovede u delo sve što želite da uradite. To znači da vam telefon sve vreme može biti u džepu ili bilo gde u blizini, a da ćete uprkos tome njime u potpunosti komandovati direktno na svojoj koži.
Stiže%20nova%20era%20smart%20telefona%20-%20ekran%20na%20vašoj%20koži%203.jpg

I to nije sve jer ćete na svojoj podlaktici bez problema moći da surfujete internetom, čitate vesti ili gledate video klipove, i sve to radite praktično na svakom mestu jer je za aktivaciju narukvice potrebno samo pomeranje zgloba napred-nazad ili levo-desno nakon čega će se projector uključiti, a na vašoj koži pojaviti korisnički interfejs sličan onom na samom telefonu.
Sad je samo pitanje dal i je to taj djavolji zig ili treba sacekati narednu verziju slicnog proizvoda,vazno ovi u Crkvi vec se digli na noge....
 
Natrag
Top