Da li mislite da postoji ljubav za ceo zivot?

Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
19
Moje misljenje je da postoji.Al da ona u principu vise zavisi od muskog pola,jer zene su uvek one koje se prve i vise zalazu u ljubavi i ako muskarac tu zenu voli jako i iskreno onda ljubav moze biti za ceo zivot:).Al opet kazem ovo je neko moje misljenje. ;)

Ja znam da postoji istosmjerna ljubav za čitav život, npr. Frančesko Petraka je svoj čitav životni vijek volio lijepu Lauru koja je prema njemu bila kao sibirska ledara, njegova fascinacija njenom ljepotom u njemu je generirala nepresušan izvor nadahnuća; zahvaljujući kojem je Petraka svjetskoj književnosti ostavio u amanet prelijep Kanconjer
:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ljubav ima rok trajanja.Kasnije ostaje postovanje,kada prodje ljubav.
Bar bi trebala da ostane....
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
" Ljubav nema rok trajanja "....:yea: Njega imaju ....ljudi.....yes3

Ima....kad-tad ces shvatiti u dugoj vezi ili braku da si proveo cijeli dan ne pomislivsi na tu osobu i kada je vidis nece biti onih leptircica i tako toga,vec ces na to imati istu reakciju kao kada vidis...kasiku!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ljubav za ceo život? Jedino prema porocima, u muško-ženskim odnosima ona se gasi sa godinama, i prelazi u poštovanje, naviku, svakodnevnicu!
Mada, ko zna, veliki je svet...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Postoji jača i slabija ljubav, duga i kraća .... Koja od njih je večna? Samo život zna odgovor na to pitanje ......
 
Natrag
Top