Da li je danas iko uopšte veran?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A meni na to da opet spamujete. Tekst je krajnje ozbiljan, nista ga ni pročitali, ali spamujete najurednije. TEMA!!!

Mozda jeste ozbiljan ali nagoni na prevaru. Narocito zadnja recenica Mi moramo sa tim ziveti. Ko mora neka zivi, ja niti zelim niti hocu tako da zivim. I, druga stvar, nikad ne komentarisem temu ako je prethodno ne procitam
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2010
Poruka
39
#12 Najstrože se zabranjuje spamm-ovanje (reklamiranje raznoraznih proizvoda), slanje više uzastopnih postova sa smajlićima bez ikakvog smisla, a sa ciljem sakupljanja postova. Svako ko bude kršio ovo pravilo, biće opomenut, a u ekstremnim slučajevima odmah banovan.

Treba razlikovati forum koji služi za diskusije i chat za dopisivanje i hot razgovore.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Mozda jeste ozbiljan ali nagoni na prevaru. Narocito zadnja recenica Mi moramo sa tim ziveti. Ko mora neka zivi, ja niti zelim niti hocu tako da zivim. I, druga stvar, nikad ne komentarisem temu ako je prethodno ne procitam


Ništa ne može da te natera da budeš neveran ako to sam ne želiš. A najmanje tekst iz novina ili bilo šta slično.
Prema tome, ako si čvrsto rešio da ti nećeš da budeš takav, čega se plašiš? Da će te tekst koji sam postavila naterati da promeniš životne stavove? Nešto ne mogu da poverujem u takvu konstataciju. Ni tebe, ni bilo koga drugog.

P.S.
Lepo što čitaš cele tekstove za razliku od onih koji pročitaju naslov i već uzmu da komentarišu. Ima toga dosta, a to vidim kad tek postavim tekst, a već dva minuta kasnije neko nađe da komentariše ono što nikako nije mogao da stigne da pročita.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
P.S.
Lepo što čitaš cele tekstove za razliku od onih koji pročitaju naslov i već uzmu da komentarišu. Ima toga dosta, a to vidim kad tek postavim tekst, a već dva minuta kasnije neko nađe da komentariše ono što nikako nije mogao da stigne da pročita.

Vec sam to rekao u nekoj temi ... Ja sve ove textove kopiram na hard. Nikad ne zna covek kad ce da mu potreba neki deo iz texta ili recenica - vredno je imati ...

Sto se same teme tice, vec je u real life dostupna svakodnevna prevara, zato sam misljenja da je ne treba i ovde podsticati. Na to sam mislio svojim postom bez da ikoga uvredim.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Koliko sam primetila , ta Estel Parel je nekakav bracni terapeut i to su njena zapazanja i misljenja....Moje misljenje je sasvim drugacije i smatram da nije prevara da ako na poslu imas kolege koji su suprotnog pola, svaka konverzacija sa tom osobom, bila ona poslovne ili privatne prirode mora automatski znaciti prevaru bracnog partnera. Takodje , posmatranje ljudi u prevozu ili na ulici ne znaci da bih odmah prevarila partnera. To su price neke zene koja zeli da se takvom nekom izjavom, izreklamira i ostavi utisak doktora nauka...A svaki drugi vid komunikacije sa osobama suprotnog pola, preko msn, fejsbuka ili ostalog, su kao sto je vise puta receno, bezazlene i sluze samo da se ljudi sto to rade malo zabave...Prevara je preteska rec za to.....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Sto se same teme tice, vec je u real life dostupna svakodnevna prevara, zato sam misljenja da je ne treba i ovde podsticati. Na to sam mislio svojim postom bez da ikoga uvredim.


Da ne ispadne da samo nas dvoje razgovaramo o ovom, i da ne davimo ostale.
Mislim da malo preozbiljno shvataš sve ovo. Nijedan od tekstova postavljenih u ovom podforumu nije postavljen da bi bilo koga podsticao na nešto.
Da je tako, moglo bi se reći da podstičemo svet na perverzije svih tipova, na grupni seks, na svingeraj, prostituciju, i slično.

Sve mi se više čini da ovde ima ljudi koji nemaju nikakav real life, pa zato forum shvataju kao neku vrstu zamene za isti, što NIKAKO nije dobro. Ne mislim da si ti takav, nemoj da se osećaš prozvanim, ne mislim tako, govorim uopšteno.

Prema tome, i ovaj tekst, kao i svi ostali, predočen je ljudima kao nešto što se radi, znači, čisto informativnog tipa, a na svakome od nas je da postavi svoje granice (ili da ih obriše), i da odluči kako će da živi.
Zato ne prihvatam tu varijantu da su ovakvi tekstovi podsticanje na ono o čemu gorvore.
Već smo raspravljali o tome šta ljude može da natera na prevaru, i niko tada nije pomenuo tekstove koje pročita u novinama. Ne preterujmo...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sve mi se više čini da ovde ima ljudi koji nemaju nikakav real life, pa zato forum shvataju kao neku vrstu zamene za isti, što NIKAKO nije dobro. Ne mislim da si ti takav, nemoj da se osećaš prozvanim, ne mislim tako, govorim uopšteno.

Nemam potrebe da se osecam prozvanim jer ja imam dosta dobar real life ... Skoro da mi nista ne fali a i to malo sto mi fali nadoknadjujem zivotom iz dana u dan
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
#12 Najstrože se zabranjuje spamm-ovanje (reklamiranje raznoraznih proizvoda), slanje više uzastopnih postova sa smajlićima bez ikakvog smisla, a sa ciljem sakupljanja postova. Svako ko bude kršio ovo pravilo, biće opomenut, a u ekstremnim slučajevima odmah banovan.

Treba razlikovati forum koji služi za diskusije i chat za dopisivanje i hot razgovore.

Ili si " Pravnik " ...yes3...ili se grebeš za " Moderatora "........yes3
 
Natrag
Top