Da li je bolje biti muškarac ili žena?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ni Boris Tadić nije posle fakulteta odmah postao predsednik Srbije, ali posle nekoliko godina, rada, sticanja iskustva i ja mogao da budem direktor neke firme. Smejete se?! Pa smejte se. Ko se zadnji smeje... :)

Ala nađe primer. Pa Tadić je u imovinskoj karti naveo da nema svoj stan tj da sada živi u onom koji je iznajmljen za predsednika države. Uopšte ne sumnjam da nije tako jer je time valjda hteo da dokaže da nije korumpiran i da se nije obogatio a dokazao je da je nesposoban...tako da oprezno sa ugledom. On je jednog dana pada u zaborav a ostaje ono što je zaista godinama građeno i stvarano.
Tako da, tu smo gde jesmo, treba uživeti u blagodetima svog pola i razvijati se kao ličnost usvajajući univerzalne vrednosti koje su strandard za oba pola yes3
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ukinuto obavezno služenje vojnog roka, žene rade... U današnje vreme je očigledno lakše biti muškarac. Ipak sam mišljenja da svako treba da bude zadovoljan svojim polom, jer uvek će onaj drugi (pol) imati i nešto gore.
 
Učlanjen(a)
24.02.2012
Poruka
0
Najbolje je biti ono što jesi, i ne čačkaj me dalje sa ovakvim pitanjima San Andreas Pozzzz
 
Natrag
Top