Da li je bolje biti muškarac ili žena?

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Devojke ce na kraju vise ceniti decka koji je "mazi i pazi" nego koji je "gazi" , kao sto si ti rekao :D
Uvek dodje trenutak kada se okrenemo iza sebe i shvatimo ko se kako ponasao prema nama i uvek su nam drazi ti koji su nas "mazili i pazili" :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
tako je atinicayes3...ona koja voli da je gaze,nek cuti i nek se pazi da se spasi..a mi cemo ipak one koji nas maze, da im budemo ukrasi kao vaze;)..heeeeeeeeeeeee
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
@Atinicaa
Današnje žene se sve manje ponašaju kao dame pa nije ni čudno što je većina njih sama i nemaju nekog da ih "mazi i pazi". Znači to je do vas a ne do nas.

Činjenica je da "savremena" žena traži više nego što realno može da dobije.
Ipak je ovo Srbija a ne zapad.

@Mena7
Tačno, džentlmen je izumrla vrsta jer su i dame izumrla vrsta.
Znači 1:1 :)

Mislim da su žene u pravu kad traže ravnopravnost, da se ja pitam one bi je odmah dobile. Bilo bi svima bolje :)
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Najbolje je između :D
images
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
ahahhahahah..eto sta nam donosi ravnopraavnost..tipovi ce nositi stiklice,zene busilice:):???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
I muškarac...I žena...Ko se u svojoj ulozi dobro oseća i ko je zadovoljan sobom, svejedno je, da li se rodio kao žena ili muškarac...
Ko nije zadovoljan sobom, neće mu odgovarati nijedan pol...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2011
Poruka
1
Stvari su tu podeljene. Nijedna zena se ne bi odrekla svog pola i uzivanja po salonima, nosenja izazovnih dekoltea i minica, sminkanja, sopinga i ogovaranja uz kaficu sa drugaricama, kao sto se nijedan muskarac ne bi mogao odreci, blejanja popodne uz hladno pivo i dobru utakmicu sa drugarima, izmisljenih prica o tome koga je sve "kresnuo" i voznje u svom "ljubimcu".
 
Natrag
Top