Da li govorite neki strani jezik

Koliko stranih jezika govorite?


  • Total voters
    49
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ni ja nisam bolji,Engleski dosta razumem,iz filmova sa neta itd,nauci se,mozda bi mogao da ostvarim neku sitnu konverzaciju,od ostalih ni reci...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
ruski jezik - pamtim sto-sta iz skole...dovoljno za neku sitnu konverzaciju....
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Engleski znam dobro da ne kazem odlicno. Francuski sam ucila 8 godina znala sam poprilicno ali se sve zaboravilo. Mozda bi se podsetila da sam u prilici da ga govorim. Italijanski znam neke fraze dovoljno da se ne izgubim.

Tako da znam samo 1 strani jezik.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Znam malo engleski...taman koliko mi je dovoljno (bar ja tako mislim). Sticajem okolnosti nisam mogao da učim drugi strani jezik ali imam drugaricu koja je poliglota i ona je tu uvek da mi nešto premrndža sa tuđOg jezika.
Ali trenutno me interesuje samo jezik mi u žene :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Ja ih znam valjda 4...

Srpski, Engleski, loš srpski i loš engleski.
A znam da psujem i na ciganskom.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Малопре прочитах да један од наших министара (нећу да гса именујем, али ћу рећи да је члан ДС-а) говори течно чак 5 језика!

Ma,njima je svaka zlatna na bilo kom jeziku,ko god da je u pitanju wacko2 (Nisam mogla da odolim...)

Dva,engleski i nemacki,solidno...
Svakako da nije sramota sto ne znas,recnik u ruke i polako ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
U skoli sam ucila engleski..ruski i latinski..wacko2
Engleski dosta solidno i sad znam..ruski razumem ali slabije pricam..italijanski i spanski tek po neku frazu iz sapunica i filmova..nemacki moram da naucim..tek sam krenula..sajse(sr*nje) je jedina stvar koju sam savladala odmah..wacko2
Na grckom znam nekoliko fraza..dovoljno da kad odem na more ne umrem od gladi..zedji..i uvek mogu da kazem dobar dan i dovidjenja..bas lepo od mene..:D
Latinski sam skoro skroz zaboravila..da nije potpisa forumasa ne bih se prisetila nekih izreka..zagonetki i naravoucenija..;)
Mislim da ni srpski nisam dovoljno savladala..kad vidim koliko deca uce gramatiku u sitna crevca..pitam se ..gde ja uopste zivim..koji jezik govorim..i sta cu ja u ovoj temi uopste :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Engleski znam odlicno jer sam ga ucila i pre nego sto sam krenula u skolu pored moje starije sestre.:)....Nemacki sam skroz zaboravila i ne znam bas nista, sem, kao sto rece Ceca nekih reci iz filmova,,a Spanski razumem, ali ne znam da govorim.......:dntknw:
 
Natrag
Top