Cure i kladionica? :)

Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Što ti je neprijatno, pa nije to striptiz bar :) . Svaka kladionica ima 80 % stalnih igrača koji svakodnevno dolaze i svi se oni međusobno poznaju . To što se ti pojaviš povremeno i imaš utisak da te svi gledaju ko marsovca, u pravu si :) , ali oni gledaju svakog ko je nov i pitaju se
ko si , šta igraš, za koga igraš, koliko uplaćuješ itd.. Kreni ti svaki dan tamo, barem po listu i neće ti trebati telohranitelj veruj mi :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
hahahah............u pravu si za sve ostalo osim da bi trebala da idem svaki dan:)To bi mi bio kamen oko vrata, jos samo da nadjem reku i skocim...:)
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Ćuti ne pominji reku, vidiš koje poplave kod braće bosanaca i crnogoraca . Turi onda lažni brci i nick name čika Ostoja i nek ti je sa srećom :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Hvala za savet, slatko si me nasmejao....:) Nego zasto jos neko ne ostavlja postove na ovu temu, sigurna sam da postoji jos mnogo cura koje se klade:), a muskarci se mozda plase da su devojke maler u kladionicama:):)
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
1.095
Ne vidim u čemu je problem da djevojke idu u kladionicu...Ja ponekad odem :D Međutim, u kladionici gdje se ja kladim glavna atrakcija je baka koja ima oko 80 godina i redovno posjećuje kladionicu :)
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
Ne znam, nemam stav, jer ne idem u kladionice. Verovatno sam ooooooooooogromna manjina, ali je tako...
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2011
Poruka
2
Evo ja sam zensko, pa se kaldim. Daleko do toga da sam zavisna, ali relativno redovno to cinim. Ima to svoju car i lepotu. Nije sve u sreci, treba i poznavati odredjene lige.
Mada ima kad upadnem u tzv. kladionicarsku depresiju :) kad npr zaredjam nekoliko tiketa omasenih za jedan mec, tad odbijam na neko vreme da se kladim hahahhaah
 
Natrag
Top