Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Cure i kladionica? :)

• Začetnik teme 7thPhoenix
  • Datum pokretanja
7

7thPhoenix

Član
Je li ok da se i djevojke klade?Ne mislim da bukvalno cijeli dan vise u kladionici(mada znam jednu takvu),šta mislite o tome?

Evo recimo ja obožavam da se kladim,ali mi je uvjek neprijatno ući u kladionicu,jer ne znam kako ljudi(pogotovo momci) doživljavaju cure koje vole nekad sastaviti tiket :)

Da vas čujem :)

Mihajlo

Mihajlo

__John__Wayne__
LEGEND
Ma nije sasvim je normalno Djevojke koje prate sport...Ja znam minimum 10 djevojaka redovnih ovisnicara :) :)

death row

death row

Član
Malo neobično ali je ok yes3
Poznajem dve koje često idu i kul su devojke... par puta sam vodio drugaricu jer joj je bilo glupo da ide sama :)

Z

zmija65

Član
Zašto da ne,devojke samo hrabro,popunite tiket i u prvu kladionicu uplatite,jar je sreča ravnopravna za oba pola!

Armag

Armag

Član
Pa nije bas razumljivo,cudno,ne poznajem takve cure...ali nema tu nista lose.

Andjela 7

Andjela 7

Imam jednu rođaku koja je pravi ovisnik. Svaki dan se kladi, ni malo je nije sramota da uđe u kladionicu, a živi u gradiću gde se svi poznaju.

7th Phonix-samo napred, ne stidi se onog šta voliš-samo nemoj preterivati.

Eric Cantona

Eric Cantona

Član
Samo piči i uživaj. Osnovno, kao i za sve kladitelje, je da se kladiš isključiva na iznos čiji ti gubitak neće predstavljati problem. Jer u klađenju nema sigurne oklade. Mojih 9 godina svakodnevnog klađenja mi daje za pravo da to kažem. Nema 100 % sigurno.

Armag

Armag

Član
Samo piči i uživaj. Osnovno, kao i za sve kladitelje, je da se kladiš isključiva na iznos čiji ti gubitak neće predstavljati problem. Jer u klađenju nema sigurne oklade. Mojih 9 godina svakodnevnog klađenja mi daje za pravo da to kažem. Nema 100 % sigurno.
Kada bi uvek pobedjivali favoriti,svi bi mi bili milioneri,da nije novac u pitanju,ne bi bilo ni namestaljki.

maybe gambler

maybe gambler

Član
Moja teorija je da žene žive duže jer ne prate sport , kad nisam dobila srčani udar pre neki dan dok sam gledala fudbal :) . Nema tog filma koji te tako iscedi kao dobra utakmica , arenalin, stres, visok pritisak , stres, streeeeeeeeeees .. uh

ikaciven

ikaciven

Član
ponekad uplatim neki tiket, ali cisto da isprobam srecu...i naravno ne idem sama jer mi je neprijatno, vec sa drugom....ne vidim nista lose u tome. Svako traba da radi ono sto voli i sto ga cini srecnim...