Cure i kladionica? :)

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Je li ok da se i djevojke klade?Ne mislim da bukvalno cijeli dan vise u kladionici(mada znam jednu takvu),šta mislite o tome?

Evo recimo ja obožavam da se kladim,ali mi je uvjek neprijatno ući u kladionicu,jer ne znam kako ljudi(pogotovo momci) doživljavaju cure koje vole nekad sastaviti tiket :)

Da vas čujem :)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma nije sasvim je normalno Djevojke koje prate sport...Ja znam minimum 10 djevojaka redovnih ovisnicara :) :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Malo neobično ali je ok yes3
Poznajem dve koje često idu i kul su devojke... par puta sam vodio drugaricu jer joj je bilo glupo da ide sama :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
32
Zašto da ne,devojke samo hrabro,popunite tiket i u prvu kladionicu uplatite,jar je sreča ravnopravna za oba pola!
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Pa nije bas razumljivo,cudno,ne poznajem takve cure...ali nema tu nista lose.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Imam jednu rođaku koja je pravi ovisnik. Svaki dan se kladi, ni malo je nije sramota da uđe u kladionicu, a živi u gradiću gde se svi poznaju.

7th Phonix-samo napred, ne stidi se onog šta voliš-samo nemoj preterivati.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Samo piči i uživaj. Osnovno, kao i za sve kladitelje, je da se kladiš isključiva na iznos čiji ti gubitak neće predstavljati problem. Jer u klađenju nema sigurne oklade. Mojih 9 godina svakodnevnog klađenja mi daje za pravo da to kažem. Nema 100 % sigurno.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Samo piči i uživaj. Osnovno, kao i za sve kladitelje, je da se kladiš isključiva na iznos čiji ti gubitak neće predstavljati problem. Jer u klađenju nema sigurne oklade. Mojih 9 godina svakodnevnog klađenja mi daje za pravo da to kažem. Nema 100 % sigurno.

Kada bi uvek pobedjivali favoriti,svi bi mi bili milioneri,da nije novac u pitanju,ne bi bilo ni namestaljki.
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Moja teorija je da žene žive duže jer ne prate sport , kad nisam dobila srčani udar pre neki dan dok sam gledala fudbal :) . Nema tog filma koji te tako iscedi kao dobra utakmica , arenalin, stres, visok pritisak , stres, streeeeeeeeeees .. uh
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
ponekad uplatim neki tiket, ali cisto da isprobam srecu...i naravno ne idem sama jer mi je neprijatno, vec sa drugom....ne vidim nista lose u tome. Svako traba da radi ono sto voli i sto ga cini srecnim...
 
Natrag
Top