Čuda koja se dešavaju su od Boga ili demona?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Demon ne moze da vaskrsava MRTVE, ali moze da vaskrsava PRIVIDNO UMRLE, a radi se o tome "da demon moze uciniti da izgleda kao da je covek umro, a to cini tako sto obuzme telo coveka da izgleda kao da je umro, a potom ga napusti i covek ustane iz kreveta ziv i zdrav.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Demon ne moze da vaskrsava MRTVE, ali moze da skrsava PRIVIDNO UMRLE, a radi se o tome "da demon moze uciniti da izgleda kao da je covek umro, a to cini tako sto obuzme telo coveka da izgleda kao da je umro, a potom ga napusti i covek ustane iz kreveta ziv i zdrav.

Vidiš da nemaju nijednog čuda vaskrsenja, a pogotovo nemaju poput onog kojeg je imao Lazar.

Znači da imaju samo čuda od demona.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Vidiš da nemaju nijednog čuda vaskrsenja, a pogotovo nemaju poput onog kojeg je imao Lazar.

Znači da imaju samo čuda od demona.
Postoji širok spektar simptoma demonske opsjednutosti , a kotebe su siptomi očito prepoznatljivi , kao mržnja ,i nepoštivanje Bogorodice , kao što je agresija , neskromnost, nedruštveno ponašanje ,i da nenabrajam dalje ,tosu šisti znakovi opsjednutosti demonom
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Postoji širok spektar simptoma demonske opsjednutosti , a kotebe su siptomi očito prepoznatljivi , kao mržnja ,i nepoštivanje Bogorodice , kao što je agresija , neskromnost, nedruštveno ponašanje ,i da nenabrajam dalje ,tosu šisti znakovi opsjednutosti demonom

Slazem se osim u jednom, a to je postovanje Bogorodice onako kako to cine tradicionalne crkve.

Isusovu majku treba postovati kao zenu odredjenu od Boga da se kroz nju rodi spasitelj sveta.

Sve ostalo je nebiblijski, a podrazumeva klanjanje pred ikonama Bogorodice, molitve upucene Bogorodici, smatranje da je ona posrednik pred Bogom cak veca i od Isusa, davati joj imena poput "boginja majka, kraljica neba, spasiteljica..itd, praznovati praznike posvecene njoj, itd..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da li Bog čini čuda u crkvama u kojima se klanjaju idolima, mole mrtvima?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Slazem se osim u jednom, a to je postovanje Bogorodice onako kako to cine tradicionalne crkve.

Isusovu majku treba postovati kao zenu odredjenu od Boga da se kroz nju rodi spasitelj sveta.

Sve ostalo je nebiblijski, a podrazumeva klanjanje pred ikonama Bogorodice, molitve upucene Bogorodici, smatranje da je ona posrednik pred Bogom cak veca i od Isusa, davati joj imena poput "boginja majka, kraljica neba, spasiteljica..itd, praznovati praznike posvecene njoj, itd..
Žao mi je ako si sve krivo shvatijo. Moje mišljenje si skroz krivo svatijo, vi adventistima imate sliku mržnje, koju nikako ne možete Biblijski opravdati. Gde Biblija tvrdi, kako je štovanje Marije, Isusove majke idolopoklonstvo, niti da je Marija koju katolici štuju zapravo ona velika bludnica iz Knjige otkrivenja , što je vrlo izopačeno od vaše strane , vi govorite , kako mi, dok štujemo Mariju, klanjamo se sotoni i poganstvu. Ovo je velika neistina koja se može pobiti Biblijom, istom Biblijom koju vi koriste i izvrću radi podmetanja i širenja zabluda i svojih hereza.
Žao mi je što si tako indiferentan , jer ovakvi napadi nikako ne mogu biti ni opravdani niti moralni.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
U KC imamo stigmate i da im hostija u ustima postaje krv.

Gledajući te ljude oni se veoma muče, da li bi Bog dozvolio da se ti ljudi muče ako im je On dao to čudo?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
U KC imamo stigmate i da im hostija u ustima postaje krv.

Gledajući te ljude oni se veoma muče, da li bi Bog dozvolio da se ti ljudi muče ako im je On dao to čudo?
To nemoj da pitaš mene , pitaj svoju Jelenu , onaje mučenik , udarena kamenom , zarbi Bog trebao nekog udariti kamenom , dabimu dao vizije
 
Natrag
Top