Crkveni studenci

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
neznam kakva su pravila, zakoni u srbiji
ali vjera je još uvijek slobodna za ispovijedati
nitko nema nikakva prava zabraniti našem kolegi svakicu da širi tu vjeru koju on ispovjeda
pa makar ona bila i skroz kontra Biblijske vjere

kolega savkicu nemoj se ti dati zaplašiti od izabele
samo znaj da če RIMOkatolička crkva u budučnosti biti ta koja če braniti slobodno ispovjedanje vjere
sve što neče biti u suglasnosti sa njovim idolopokloničkim vjeronaukom koji nema veze sa Biblijom, biče NAJSTROŽE ZABRANJEN

vjerski fanatizam i zatucanost RIMOkatoličke crkve tek treba doći, ali samo zakatko

savkicu svako dobro ti želim

iznad svega da upoznaš pravi Put Istinu i Život

čitaš u Bibliji,
ako je djelo od Boga i Krista ništa ga nemože spriječiti
ako čovjek sam od sebe propovjeda, širi rijeć, prva nevolja i gotovo je
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
neznam kakva su pravila, zakoni u srbiji
ali vjera je još uvijek slobodna za ispovijedati
nitko nema nikakva prava zabraniti našem kolegi svakicu da širi tu vjeru koju on ispovjeda
pa makar ona bila i skroz kontra Biblijske vjere

kolega savkicu nemoj se ti dati zaplašiti od izabele
samo znaj da če RIMOkatolička crkva u budučnosti biti ta koja če braniti slobodno ispovjedanje vjere
sve što neče biti u suglasnosti sa njovim idolopokloničkim vjeronaukom koji nema veze sa Biblijom, biče NAJSTROŽE ZABRANJEN

vjerski fanatizam i zatucanost RIMOkatoličke crkve tek treba doći, ali samo zakatko

savkicu svako dobro ti želim

iznad svega da upoznaš pravi Put Istinu i Život

čitaš u Bibliji,
ako je djelo od Boga i Krista ništa ga nemože spriječiti
ako čovjek sam od sebe propovjeda, širi rijeć, prva nevolja i gotovo je
nikad nisam imao strah od bilo koga osim od Boga. jednom je moja žena pitala me što to kucam. kucaosam pismo. Bog mi je jasno rekao ,što da činim i kome. pisao sam arkanu srpskom komandantu tigrova. reklaje ,je li znaš kakav je to čovek. rekao sam joj,znam i ne brini,jer mi je Bog rekao. rekao mi je da mu pišem da je Bog ljubav,da ga ljubi,ma koliko mu ruke bile krvave samo ako bi se pokajao,da mu je pismo od Boga koji mi je to jasno rekao,a ne od mene. mesec dana potom osvanule su vesti po medijima,arman ubijen na ulasku u hotel! da nisam opomenuo bio bih kriv Bogu.
tako moj je posao da služim i slušam što mi Bog govori,ne da pitam crkvu,čoveka,general generalne konferencije adventista pravoslavnih katolika itd. oni tamo" pasiraju " koju vrstu hrane će se deliti po svim crkvama ,preko njihovih postavljenih datana i onda tu ispasiraju i najsitnije koščice greha na ljudstvu koje spava u dremežu da ne bi kojim slučajem izgubili od priloga u hazni! Isus kaže d a su to pastiri najamnici,najmlljeni od generalnih konferencija,koji kad vide vuka (jovan ,10 gl.) oni ne viču da ovce se sklone u zaklon tora,već nemarno gledaju i vuk raspudi stado! upravo tako,mesto da viču na greh oni nemarno kao najamnici ovisni od gazde generalnih konferencija,od najamnine,platnine,ćute i vuk đavo će pojesti to stado naravno. pastir dobri govori na greh i čuva stado od vuka đavola.
Isus kaže da se đavo u POSLEDNJE VREME razrikao ,jer zna da mu je vreme kraja. sad ako gledate doista kako se lav ponaša ,on je jedan proždrljivac,i kad je sit vreme provodi u većini u spavanju,ali kad se budi,onda kad oseti krizu,i što radi,da li odmah zariče? ne,on najpre na finim svojim šapama sa tim jastučićima,jer je iz roda mačaka kažu,ide ka ivici savane ,ka ivici ulova,gde srne jako brze ali mirne u leškarenju ne čuju taj opasni smrtni tihi hod i smrt kako im diše za vratom. i tu gube bitku. u stvari još imaju šansu,ali lav to takođe zna.kada se približi ivici ulova tek tada on začudo pre nego krene na plen strašno rikne. sad neko bi očekivao da se on još malo primakne brzim antilopama i naglo sjuri ka ovima,ali ne one imaju njuh i one bi ga osetile.ne ostatak razdaljine i ostatak njihove prednosti za beg on nadomesti sa strašnom parajućom rikom. životinjice tada kažu ljudi zadrhte najpre,ostanu paralisane i to je taj odlučujući čas da budu siguran plen proždrljivca. tu gube bitku u času dok malo ostaju paralisane. on im za tolko dobije. beg je potom zakasneo.
tako i sotona kaže Isus ide okolo ivicom ulova i strašno riče. dakle ljudi u crkvama su sada paralisani lažnom naukom učitelja mesto da se trgnu i beže i tako će postati lak plen sotone ,jer će potom biti kasno da se utekne u Hristov tor. a vrata od tora su isus ne trojstvo,ne dvobračnost,ne anti reč,žena da uči,već da ne uči. dok se vi bakćete teologijom,i dogmom i pričom o zakonu i čekate nedelju kao uspostavljen dan odmora zakonski po celoj planeti Isus će doći vi će te ostati bez ulja u lampama tj. krštenja svetim Duhom i ućete ka ričućem, lavu u velike nevolje. probudite se,prijatelji dok je još vreme.lav ide okolo i riče,đavo je tu,u vašoj teologiji!
 
Natrag
Top