Čovjekoubojica = Kristoubojica; (Antikrist = antičovjek)

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ovo me ponukalo otvoriti ovu temu:

Jovan Prezviter je napisao(la):
Kako onda objašnjavaš da su najveće zločine počinili oni koji veruju u Hrista Boga? Vidiš da ih ta dogma sama po sebi nije učinila poniznim i promenjenem već su i pored te dogme činili najveća zla?

Ovo gore je notorna i sotonska laž. Upravo je suprotno, najveće zločine u ljudskoj povijesti počinili su baš oni koji su odbacili Boga Krista i oni koji su čak zabranjivali vjeru u Boga Krista, kao što su: Lenjin, Staljin, Hitler, Mao Ce Tong, Tito, Pol Pot, .... i još neki komunistički diktatori.

Pogledajmo kako izgleda ljestvica najvećih čovjekoubojica - megaubojica:

MAO ZEDONG​

Kina (1949-76) komunistički režim, žrtava 60 milijuna

JOSEPH STALIN​

SSSR (1929-53) komunistički režim, žrtava 40 milijuna

ADOLF HITLER​

Njemačka (1933-45) nacistički režim, žrtava 30 milijuna


POL POT


Kambodža (1975-79) komunistički režim (Crveni Kmeri), žrtava 1.7 milijuna

KIM ILSUNG

Sjeverna Koreja (1948-1994) komunistički režim, žrtava 1.6 milijuna


MENGISTU HAILE MARIAM


Etiopija (1974-78) komunističko-vojni režim, žrtava 1.5 milijuna

JOSIP BROZ TITO


Jugoslavija (1945-80) komunistički režim, žrtava 570 tisuća
---------------------
Kao što možete vidjeti, najveće zločine u povijesti čovječanstva počinili su upravo oni koji su odbacili Boga Krista, i još strašnije oni koji su zabranjivali vjeru u Boga Krista. Dakle, sotonska je laž ovo što gore tvrdi ovaj čovjek (Jovan), kako su najveće zločine u povijesti počinili oni koji vjeruju u Krista Boga. Jovan ove sotonske laži ne 'sije' ovdje slučajno baš ovih dana, za Božić, sotona je očito o svemu mislio a sve s ciljem da ponizi i Krista i one koji su Kristove. Sotono odlazi, krštene duše nisu u tvojoj vlasti. Ako ti ovaj Jovan ovakvim tvojim sotonskim lažima kani služiti i dalje, vodi i njega sa sobom.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ovo gore je notorna i sotonska laž. Upravo je suprotno, najveće zločine u ljudskoj povijesti počinili su baš oni koji su odbacili Boga Krista i oni koji su čak zabranjivali vjeru u Boga Krista, kao što su: Lenjin, Staljin, Hitler, Mao Ce Tong, Tito, Pol Pot, .... i još neki komunistički diktatori.

Žalosno je da se pokrivaš nevernicima, umesto da sagledaš svoj život. A šta su činili vernici u Boga Hrista?

Zašto to nesmeš pominjati? Ako si na Božijoj strani, nesmeš prikrivati zločine a ti to činiš.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zašto to nesmeš pominjati? Ako si na Božijoj strani, nesmeš prikrivati zločine a ti to činiš.

Ja zločine ne prikrivam, Bog mi je svjedok, a ja sam se ovdje osvjedočio da ti kao sotonin lažljivac neke zločine izmišljaš. A Bogu su jednako odvratni i oni koji zločine prešućuju i kriju i oni koji zločine izmišljaju i preuveličavaju. Ja nisam niti u jednoj skupini od ove dvije, a ti jesi.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nevjernici su jer su učinili isto što i ti - odbacili su Boga Krista.

A kako ćete svi takvi završiti, saznajemo od Isusa - pomrijeti će te u grijesima svojim

A kako završavaju vernici koljači i ubice? Gore nego bezbožni jer imaju veću svetlost a čine iste i gore stvari. Jel tako? Dakle, ne brani zločince verujuće navodeći bezbožne. Ako su ti bezbožnici neko pokriće teško tvojoj duši i tvom umu? Nema gore manipulacije od ove u koju si zapao.

Ja zločine ne prikrivam, Bog mi je svjedok, a ja sam se ovdje osvjedočio da ti kao sotonin lažljivac neke zločine izmišljaš.

Pitao sam te kako su Pavelić, Držaa Mihajlović, i Dimitrije Ljotić, toliko veliki vernici i to još verovali u Hrista Boga činili tolike zločince i rukovidili njima. Kako to da su sva trojica sarađivali sa Hićom i iz ruke mu pili(Pavelić i Ljotić) a on toliki bezbožnik. Kako ih ta doktrina sama po sebi kada su je verovali nije učinila boljim ljudima? Zašto to ne prokomnetarišeš?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Strašno. Oni su najprije odbacili Krista Boga, postali su antikristi (Kristoubojice), a nakon toga su u drugom koraku pobili ljude i postali čovjekoubojice

I to baš oni koji veruju u Hrista Boga. Ne zaboravi Ljotića, Pavelića i Dražu..možemo tu ubrojati i Kostu Pećanca..isto velikog vernika pa Pavla Đurišića..sve sami veliki vernici i pravoslavci ili katolici koji veruju u Hrista Boga. A šta su po Bosni radili veliki vernici Baćović i Jevđević sa muslimanima i Hrvatima..a posle slaninaca i "Bož' pomozi"..Hriste Bože..a šta je radio Lorković a šta su radili samo u II svetksim ratu. A u I svetskom ratu..pa sve hrišćani u Boga Hrista vernici na jednoj strani i na drugoj i pobiše se. Neverovatno kako malo shvataš...



Dobro, neću dalje kada ti ne shvataš da se moramo promeniti a to se ne dešava ispovedanjem dogme već dozvolom da Duh Sveti deluje na srca. To je jasno.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Dobro, neću dalje kada ti ne shvataš da se moramo promeniti a to se ne dešava ispovedanjem dogme već dozvolom da Duh Sveti deluje na srca. To je jasno.

A Duh Sveti djeluje tako da čovjeka utvrđuje u vjeri da je Isus Bog. Ako si slučajno drugačije "poučen", da Isus nije Bog, onda je to znak da te nije posjetio Duh Sveti nego đavlina.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A Duh Sveti djeluje tako da čovjeka utvrđuje u vjeri da je Isus Bog. Ako si slučajno drugačije "poučen", da Isus nije Bog, onda je to znak da te nije posjetio Duh Sveti nego đavlina.

A promena života?

Nakon prihvaćanja da je Krist Bog. Ne može čovjek samo svojim silama i svojom voljom promijeniti život - "nanovo se roditi" - a Bog u nama to čini tek kada Mu priznamo da je Bog. Zato je nulti uvjet promjene života i vječnog spasenja priznanje Krista za Spasitelja i Boga. U protivnom, upozorava nas Isus, "umrijet ćemo u grijesima svojim".
 
Natrag
Top