Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Svakog dana sve vise i vise ljudi se razboljeva,ali i umre pre vremena bas od kovida19.
Ukoliko se poveca procenat smrtnosti sa dosadasnjih javnih 1.2% na nekih 10% i vise ,sta ce te onda???
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Svi koji su za vakcinaciju, ili ce primiti vakcinu, treba da imaju u vidu sledece:

VAKCINE SE PRAVE OD MRTVIH FETUSA, ODNOSNO ABORTIRANIH BEBA (UBIJENIH)!



*Da li je ovo slucaj i sa vakcinom protiv kovida ---> DA!

Ko god nema savesti, primice vakcinu!

Da napomenem da vakcina zapravo nosi u sebi zig zveri - broj 666, jer sadrzi DNK mrtvih beba, odnosno "coveka", a covekov broj (odnosno hemijski elemenat ugljenika C12) - iznosi 666 ---> Ugljenik C12 je izotop ugljenika i sastoji se od 6 protona, 6 elektrona i 6 neutrona, dakle >>> 666.


chel_0001_0001_0_img0085.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Svakog dana sve vise i vise ljudi se razboljeva,ali i umre pre vremena bas od kovida19.
Ukoliko se poveca procenat smrtnosti sa dosadasnjih javnih 1.2% na nekih 10% i vise ,sta ce te onda???
A ti izvoli pa primi vakcinu ubijenih beba! Ovamo ste protiv ubrizgavanja tudje krvi a sta je sa ubrizgavanjem DNK mrtvih beba?

Ne moze se povecati smrtnost! (knjiski primer sta virus radi smo imali prilike da vidimo na brodu "Diamond Princess" - od 3000 ljudi koji su jeli spavali disali zajedno, umrlo je samo 12 ljudi i to starijih od 80 - to je otprilile 0,4% - ni toliko, jer je rec o starijima, a oni bi podlegli bilo kojoj bolesti). Procenat se dakle moze samo vestacki povecavati! (kao sto pokusavaju da svakom ko umre pripisu koronu).

Dokaz je Belorusija koja nije preduzela nikakve mere! Pa ljudi zive normalno bez problema. Zapravo oni su dokaz da virus NE POSTOJI! To je predsednik Belorusije Lukasenko javno izjavio, da su virus izmislili, a zasto to rade, rekao je objavice kad sve prodje. (ako neki agens i postoji, on u Belorusiju nije stigao, jer Lukasenko nije prodao svoj narod!)

Sve ovo je smisljeno da bi se ljudi porobili, da im se nametne zig zveri! Vakcinisacete se vi svake godine, i to po vise puta, pa lupati recke. To najavljuje vas tata - Bill Gates, uskoro stize jos opasniji virus, kazao je Bill..
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ljudi jedu leseve ubijenih zivotinja, a Nazovi Hriscani veruju da prilikom pricesti jedu stvarno meso Hristovog tela, i da piju njegovu stvarnu krv.
To su kanibalizam i vampirizam bez premca.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Imas ljude koji se vakcinisu protiv gripa vec godinama,pa hoces li da im zabranis?hoces da im kazes da je to lose???

Bas me briga da li ces ti da se vakcinises! Mene nemoj da prisiljavas i da zastups ovde neki "vakcinaski lobi"! Ja imam prava da odbijem vakicnu, a takodje imam prava da upozorim ljude! (da li hoces mozda i da mi postove brises kao ovi na drustvenim mrezama?)

Ako ti hoces, ti idi pa primaj DNK abortiranih beba u sebe! Ocigledno da pojma nemas sta je sastav vakcina!

Svako ima svoj izbor i protiv covida 19 nema sanse da ce se bilo ko terati silom da primi vakcinu.

Zar malo dete moze reci - NE!

To je vec "prisilna" vakcinacija pod pretnjom novcanih i zatvorskih kazni!? Jer roditelji MORAJU da vakcinisu decu!

Znaci vi vec maltretirate nasu decu koja nisu svesna da kazu - "ne", i na silu im ubrizgavate "otrov"!

Sasvim je nebitan metod kojim se prisiljava, to uopste ne mora da bude na papiru (kao sto i nece biti u vezi ove protiv COVIDA-19) , ali ces morati primiti vakcinu kad ti gazda na poslu naredi, jer on ce trpeti sankcije i izgubi profit ako mu robu pakuju "nevakcinisani radnici" ili ako je prodaju "nevakcinisani trgovci"!

Nemaju cak ni potrebu da ti "narede" vakcinu! Jer ljudi ce sami zasuci rukav kada vise ne budu mogli da izdrze finansijski!

Ljudi jedu leseve ubijenih zivotinja, a Nazovi Hriscani veruju da prilikom pricesti jedu stvarno meso Hristovog tela, i da piju njegovu stvarnu krv.
To su kanibalizam i vampirizam bez premca.
Ne skreci temu! Ti ces da primis vakcinu koja sadrzi DNK - tj. delove fetusa mrtvih (ubijenih) beba! Znam unapred da nisi gadljiv na to!

A sto se tice pricesti, pashalno jagnje se JEDE!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja nemam potrebu da primim vakcinu, jer Bog mi je prilikom isceljenja od jedne bolesti bruha ili kile koje mi je dao 2000 godine, objavivsi mi se u nocnom vidjenju, a potom i na javi glasom rekao "TO TE JE BOG ISCELIO, A AKO MU OSTANES VERAN ISCELJIVACE TE I OD SVIH DRUGIH BOLESTI"
Tako da za to nema potrebe.

A sto se tice teorije da ce vakcinisanje biti obavezno, pa sta sad, i da me vezu i daju vakcinu prisilno, Bog ce zastititi od bilo kakvih pogubnih efekata, jer je to Bozje obecanje dato Hristovim sledbenicima: "UZIMACE ZMIJE U RUKE, AKO I SMRTNO STO POPIJU NECE IM NAUDITI" ( Marko 16. 18 )

Sto se tice pashalnog jagnjeta, ono je bilo simbol Hrista koji ce se zrtvovati za ljudske grehe.
"SIMBOL" a ne nesto sto se jedenjem pretvaralo u stvarno Hristovo telo.
 
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
7
Partrijarh, par vladika i mnogoooo svestenika SPC do sada je preminulo usled POSLEDICA izazvanih virusom COVID 19. Cinjenica! Bez obzira na godine - da ih virus nije savatao mozda bi jos 1/5/10 ili vise godina poziveli. Boziji ljudi. Je li tako?
Da se izjasnjavam kao vernik ili ne - ne zelim, to je moja licna stvar. Niti cu da branim nekome pravo na izbor.
Izuzev - AKO njegovo takozvano pravo ne ugrozava mene.
Da pojasnim - nosenje maske je obavezno. Distanca je - obavezna. Kad se saglasimo sa time sve ostalo je mnogo lakse, zar ne? Sebicno je zarad nekog svog kratkog uzivanja dovoditi u opasnost ljude koji su u kriticnoj grupi. Stare, bolesne, trudnice...
Stari ljudi imaju veoma dobru izreku - ko se cuva i BOG ga cuva. Nesto slicno je u prici kad su vernici sagradili hram i odmah nakon prve liturgije digne se oluja, grom udari u zvonik i zapali crkvu koja izgori do temelja. Otrca narod do svestenika sa pitanjem - Zasto oce izgori boziji hram? Upita on njih - da li je grom od Boga? Jeste. A da li je gromobran od Boga? Jeste. Pa sto ste iskusavali Boga i niste stavili gromobran?
Ukratko odgovor je li ta bolest/posast/stagod od Boga? Vernici ce reci - jeste. Ateisti i antiteisti da nije. I medju jednima i medju drugima ce biti onih koji ce sve da povezu sa teorijom zavere, iluminatima, petge, jogi letacima, sismisima, baba jagom i savom savanovicem.....
Kao laik mislim da je za vakcinu prerano, ozbiljni strucnjaci dosta govore na tu temu - koliko je testiranja potrebno da bi se pre svega potvrdio pozitivan ucinak iste a drugo da li i kakve kontraefekte stvara. Ponekad su potrebne godine ako ne i decenije. Malo sam glup pa ne znam sto onda Poljska zabrani abortuse? Bice kod njih nestasice #dnkmrtvihfetusa.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Partrijarh, par vladika i mnogoooo svestenika SPC do sada je preminulo usled POSLEDICA izazvanih virusom COVID 19. Cinjenica!
Буди љубазан и подели те чињенице овде на форуму. Чињеница може бити једино извештај аутопсије а све остало су претпоставке.
Значи, ти имаш извештаје аутопсија које нису рађене и увидом у исте можеш овде написати чињеница?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Sve ovo je smisljeno da bi se ljudi porobili, da im se nametne zig zveri! Vakcinisacete se vi svake godine, i to po vise puta, pa lupati recke. To najavljuje vas tata - Bill Gates, uskoro stize jos opasniji virus, kazao je Bill..

Upravo tako, da bi se ljudi porobili i po ljudskim naumima izazvao "armagedon". a onda kada ga naravno ne bude, jer čovek Boga ne može ni na šta primorati, onda će sotonini sinovi da "dokazuju" kako je Isus i Crkva Njegova lažov.

Žig zveri je znak da ti neko (svi znamo ko) "priznaje" pravo na postojanje, priznaje "ljudskost" i svi koji ga ne budu primili i dokazali da su ga primili, biće na listi za odstrel. I ne, to nije vakcina, to je nešto što dolazi nakon nje.

Vakcina je samo generalna proba. Nakon nje sledi propaganda da se zbog olakšavanja kupovine, kretanja, života, ljudi čipuju, postanu samo broj.

A ti izvoli pa primi vakcinu ubijenih beba! Ovamo ste protiv ubrizgavanja tudje krvi a sta je sa ubrizgavanjem DNK mrtvih beba?

Ne mrtvih, nego ubijenih, za novac u čast Malaha (Moloha) iskasapljenih beba.


Da pojasnim - nosenje maske je obavezno. Distanca je - obavezna. Kad se saglasimo sa time sve ostalo je mnogo lakse, zar ne? Sebicno je zarad nekog svog kratkog uzivanja dovoditi u opasnost ljude koji su u kriticnoj grupi. Stare, bolesne, trudnice...

Još je sebičnije držati se kao pijan plota svog "precious" ovozemaljskog života i tvrditi da isti ugrožava neko ko ne nosi masku ili se možda približi previše (ko je taj ko određuje šta je preblisko u ovom slučaju?). *

Virus kao virus postoji, no to ne znači da se radi o novoj Yestinii Pestis, kakvim ga mediji predstavljaju. (O tome da dve medicinske sestre, od po jedva 50 kila same nose "leševe" žrtava Covid 19, o čemu postoje i te kako provereni snimci da i ne govorim)


Kao laik mislim da je za vakcinu prerano, ozbiljni strucnjaci dosta govore na tu temu - koliko je testiranja potrebno da bi se pre svega potvrdio pozitivan ucinak iste a drugo da li i kakve kontraefekte stvara. Ponekad su potrebne godine ako ne i decenije.

I te kako je prerano, ali medijima, medicini koja je godine provela umesto u istraživanjima bolesti, u genderizaciji i pravljenju od baba devojki (plastična hirirugija) ne odgovara ta činjenica, i zato će sve učiniti da ljude koje su isprepadali "kugom" što pre vakcinišu, ili uvedu "novu normalnost" (nošenje brnjica, rukavica, izbegavanje kontakata i tome slično do u nedogled).

Uzgred, šta je sa migrantima? Koliko se može videti niko od "jadnih izbeglica" ne nosi maske, žive čoporativno... Oni možda nisu "opasnost"? Oni možda "ne ugrožavaju" druge jer ne nose maske, niti će se vakcinisati, niti što je možda još važnije ikome i pada na pamet da njima nameće bilo šta???!!!

Dakle, pre nego što neko počne da mantra o tome da ga oni koji ne prihvataju, iz bilo kog razloga, ne prihvataju od medija, političara i nesposbne medicine nametnutu "novu normalnost" (brnjice, rukavice, distancu - čitaj dehumanizaciju) ugrožavaju, neka pre toga isto to kaže gomilama migranata.


* Nauka možda? Onog trenutka kada je nauka počela da "argumentovano" brani mentalne poremećaje i služi genderizaciji, kada je postala sluga ideologija seksualnih devijanata, devalvirala je sebe u toj meri da je postala svoja suprotnost - kontra znanje.

Zato ljudi i veruju u zavere i nemaju poverenja u nauku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top