Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
To ti kažem. Nemaju oni kapacitet a i razjedinjeni su...nemaju šansu.

Ne da oni nemaju kapacitet, predvidjeno je da oni glume opoziciju, da ispadaju smesni dok se on uzdize. I sigurno su placeni za to..

Mislis da je neko toliko glup da radi ono sto oni rade, da Vucicu napadaju decu, psuju ga, glupiraju se po ulicama i pritom ne predstavljaju nikakav politicki program? Da idu bez razloga protiv nekog koga podrzava svet, nemacka i EU? Pa totalno je nerazumno to raditi!

Da su oni ozbiljni, izasli bi sa mnogo boljim ekonomskim programom nego on, samo oni program nemaju, niti imaju podrsku sveta! Njihova uloga je u ovom slucaju sporedna i oni je igraju! A za to su i placeni!

Sto se tice Vucica, daleko od toga da je on ekonomski sposoban, to sto on ekonomski podize zemlju, bukvalno stvarajuci novac ni iz cega nije realno, nije on nikakav madjionicar! Neko spolja upumpava taj novac, i to radi sa razlogom, a sta je razlog svemu tome videcemo narednih godina!

Ja ti kazem da ima veze i sa vakcinama i sa kosovom izmedju ostalog..

Veruj mi da ne bi izgubio ni za mnogo veće "grehe" a kamoli za to. Nema tu voljenja i nevoljenja..samo činjenice.

Izgubio bi on podrsku cim narodu uskrati zabavu, kafice, klubove itd.. Mozda ne bi odmah izgubio, ali vremenom bi to izazvalo ogroman revolt gradjana..

Ne zaboravi da je vecina nevakcinisana. Zato on trenutno to ne sme da sprovede, sacekace jos malo da vidi hoce li privoleti ostale gradjane na vakcinu, i ako svi budu vaksovani nema problema, nema podele..

Medjutim morace to da sprovede na kraju i odigra kako mu je naredjeno, cak i da se brojevi ne pomere u njegovu korist!

Ono sto ga spasava trenutno je to sto vecina gradjana ne ucestvuje na izborima! Vamcinisani su njegovi glasaci! Tako on sigurno dobija izbore! Ali ne zeli Vucic samo izbore, zeli podrsku svih! I na duge staze, ako uskrati prava bilo kome, trpece posledice i revolt, a to je na zalost ipak vecina, iako ne glasacka vecina!

ne zato što ga volim jer imam drugačije političko opredeljenje

Ma volis ga! Nema u srbiji ko ga ne voli bar zbog onog sto je postigao! Podvukao se pod kozu svima, prvenstveno zato sto je uspeo ekonomski da podigne zemlju, a protiv toga ne mozes! To mu svi priznaju i stali su na njegovu stranu zbog toga, i najveci neprijatelji su sada sa njim, rade za njega! A ovi sto glume neku opoziciju su tu samo da slika ne bi izgledala toliko crno bela! Opozicija u Srbiji fakticki ne postoji!

Ipak niko da se zapita, odakle mu novac? Ili ne znaju da racunaju ili se prave blesavi! Pogotovo u vreme Covida..

Da li si primetio da je dinar u odnosu na evro ojacao? Naravno na to uticu brojni faktori pomeranje kursa, ali se pri tome pokazuje i stabilnost dinara..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Delimično mogu se složiti sa tobom u vezi opozicije. Sami sebi zadaju autogolove. Ili je Aca veoma jak i ne mogu mu ništa(mislim da je to) ili su oni nesposobni. Moguće kombinacija oba. Ne znam...pričaćemo o politici..

Iskreno, ja uvek gledam dobre i loše stvari..i ne mogu da kažem da je nešto loše ako je dobro i obrnuto. Ima on i dobrih i loših stvari. Aca je jednostavno uspeo da objedini konzervativce i liberale te umerene u svoje redove tako da opozicija nema način kako da ga napadne. Sve što bi ponudili on ima u svojojm redovima. Nekako je po tom pitanju izuzetno "mudar" i ne daje prostora da ga neko u nečemu "nadigra". Tako je za sada.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Delimično mogu se složiti sa tobom u vezi opozicije. Sami sebi zadaju autogolove. Ili je Aca veoma jak i ne mogu mu ništa(mislim da je to) ili su oni nesposobni. Moguće kombinacija oba. Ne znam...pričaćemo o politici..

Niko nije glup da se toliko sramoti! Pobogu, bili su na vlasti dugi niz godina! Jesmo li mi bas tolike ludake na vlasti imali?

Ne, nije to u pitanju, nego cinjenica da su placeni da izigravaju budale, da bi se Vucic uzdizao. Njima treba autoritativan lider zbog sistema koji planiraju da sprovedu!

Znaci, ne radi se tu o politici, kao da su oni njemu neki protiv-kandidati, videces da se oni politikom i ne bave, njihov zadatak je da pljuju Vucica i da ispadaju sto smesniji!

A ovi ostali, koji su malo ozbiljniji i nisu hteli javno da se sramote, oni su se pridruzili Vucicu!

Opozicija dakle ne postoji! Sve je gluma!

Aca je jednostavno uspeo da objedini konzervativce i liberale te umerene u svoje redove tako da opozicija nema način kako da ga napadne. Sve što bi ponudili on ima u svojojm redovima. Nekako je po tom pitanju izuzetno "mudar" i ne daje prostora da ga neko u nečemu "nadigra". Tako je za sada

Nije on uspeo nikoga da ujedini! To je nemoguce! To je isto pokusavao i Milosevic pa nije uspeo ranije! U Srbiji je nemoguce pomiriti politicke stranke osim ako im ne das zajednicki interes, a interes je - novac!

Pogledaj najgore medju njima, radikalnu stranku - cute sada ko zaliveni, i jos podrzavaju Vucica, brane ga, a posebno Seselj!

Da nisu oni svi uvideli da je Vucic kralj? :)
Pa suludo!

Radi se o tome da njega podrzava svet i EU, posebno nemacka! Svima je dat zadatak, da cute ili podrze Vucica! Ponudjen im je novac, neki su uzeli novac a neki su zbog dobrobiti drzave pristali da zrtvuju i svoje programe i stranke!

Radi se o visem interesu, o ponudi koja se ne odbija! Znaci ponudili su Srbiji nesto sto nadilazi sve stranke, a to je ekonomski napredak (po mom misljenju)! Zamena za to je.. (sam zakljuci sta)..

Mi cemo ovim tempom kao narod verovatno nestati za jedno par godina (100 god otprilike).

Ili cemo se stopiti se sa migrantima, i ostace nas vrlo malo kao nemaca u nemackoj, sto je i korist EU i nemacke, da mi fakticki nestanemo, zarad manjine Srba koja ce da opstane i ubira plodove ekonomskog napretka, ili cemo potpuno nestati..

Mislim da su politicari prepoznali nemogucnost opstanka nase nacinalne drzave. Nase stanovnistvo je vrlo staro, preti nam izumiranje, a natalitet ne mozemo odrzati u sadasnjem stanju gde nam je ekonomija krs! Niti ekonomiju mozemo odrzati sa manjkom radne snage! Nikako!

Dakle, politicari su iskoristili ponudu, sa nadom da ce ono malo srba sto ostane preziveti (ili idu na to da ce se natalitet u tim uslovima povecati), da nas ne bi potpuno nestalo sa lica zemlje! Pored toga treba nam lider koji ce ubediti narod da bude poslusan! A to je ekonomski lider!

Kosovo je predmet trgovine, a vakcine koje ovo prate takodje.. I vakcine su jedan od uslova, i njihovo prihvatanje je test nase poslusnosti..

Vucic ce pokusati ovde da izbalansira, da izvuce najpovoljnije za nas, ali ce tesko uspeti nesto znacajno da uradi! On nije izdajnik, ma sta ko mislio!

Jos da kazem da nista bolja situacija nije ni u Hrvatskoj, i tamo je stanovnistvo staro, i nase drzave fakticki propadaju nacionalno..

Ovo nikom ne ide u prilog osim EU i nemackoj. A razlog zasto koce nas napredak je samo nacionalna svest, i kada to nestane, nama ce biti dozvoljen standard..

Srbija ce postati lider i vec je postala, ali nece vise nikada biti ista..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Jos da dodam, vidi sta Vucic radi, pravi zajednicko ekonomsko trziste, za kosovo albaniju srbiju i bosnu.. Ukida pasose i omogucava nesmetan protok ljudi i robe. Sta mislis zasto to radi? Zar on saradjuje sa neprijateljem?

To je prevazilazenje nacionalnih barijera! Srbija ne sme biti zatvorena drzava, mora se otvoriti prostor za priliv radne snage, cak priliv migranata, koji ce da podizu nasu ekonomiju. To je benefit na duge staze! Nemacki model..

Jesu li nemci nestali? Upravo Vucic ovako pokusava da omoguci nas opstanak..

Vucicu ce to omoguciti dugu vladavinu, a nama prezivljavanje, jer bez radne snage mi ne mozemo podici ekonomiju.. A bez ekonomskog napretka, nama tek tada preti izumiranje!

Dok EU ovde ima svoj interes, Srbija ako se sve ovo ostvari nece vise biti neprijatelj!

Ovo su svi prepoznali, i zato igraju kako im se kaze!

Neka svako razluci da li je ovo pametno, ali meni se cini da mi ipak drugi izbor nemamo..
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Dobrodošli u IV Rajh, čija je zastava, ova:

Pogledajte prilog 144946
Ačija je zastava ? Jabi rekla pederska:roll:
Jos da dodam, vidi sta Vucic radi, pravi zajednicko ekonomsko trziste, za kosovo albaniju srbiju i bosnu.. Ukida pasose i omogucava nesmetan protok ljudi i robe. Sta mislis zasto to radi? Zar on saradjuje sa neprijateljem?

To je prevazilazenje nacionalnih barijera! Srbija ne sme biti zatvorena drzava, mora se otvoriti prostor za priliv radne snage, cak priliv migranata, koji ce da podizu nasu ekonomiju. To je benefit na duge staze! Nemacki model..

Jesu li nemci nestali? Upravo Vucic ovako pokusava da omoguci nas opstanak..

Vucicu ce to omoguciti dugu vladavinu, a nama prezivljavanje, jer bez radne snage mi ne mozemo podici ekonomiju.. A bez ekonomskog napretka, nama tek tada preti izumiranje!

Dok EU ovde ima svoj interes, Srbija ako se sve ovo ostvari nece vise biti neprijatelj!

Ovo su svi prepoznali, i zato igraju kako im se kaze!

Neka svako razluci da li je ovo pametno, ali meni se cini da mi ipak drugi izbor nemamo..

Otkad je Boga i svjeta , političari su uvjek bili gadovi , ne samo u Srbiji već svude u svjetu , evo jedan vić na račun Vučića , nadam se da nikog neću uvredit , ipak je to samo vic

Šetaju Vučić i Stefke Knez Mihajlovom

Šetaju Vučić i Stefke Knez Mihajlovom, Stefke vodi pudlicu i malo malo pa joj zaviri u guzicu. Kaže mu Vučić: - Alo bre Nešo, nemoj da nas blamiraš, zašto , stalno zaviruješ tom psu u guzicu ?
Kaže Stefke :
-Ma , malopre je prošla baba sa dedom i šapnula mu
>>vidi psa sa dva šupka >>
pami ništa nije jasno !
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Ačija je zastava ? Jabi rekla pederska:roll:

I meni se cini, samo necu da kazem, da ih ne uvredimo, pa ce nas tuziti medjunarodnom sudu za ljudska prava :)

Otkad je Boga i svjeta , političari su uvjek bili gadovi , ne samo u Srbiji već svude u svjetu

Ne bi imali ratove, ne bi se delili, ne bi jezike izmisljali, bili bi jaki i imali industriju, da nas strani gadovi nisu dirali.. Ali nazalost "zavadi pa vladaj"..

Samo se nadam da ce narod jednog dana shvatiti sta nam se desilo, i da su najveci zlotvori bili stranci..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ako negde ustane antihrist, ako neko prvi nametne zig (mislim fizicki), bice to jevreji! Oni su ionako Hrista izdali!

Vidi, sotona u svemu imitira Boga, pa tako i u tome. Ako je spasenje svetu došlo preko židova, tako isto i propast dolazi preko njih. Ali ima jedna malena kvakica.. Antikrist neće biti židov (jevrejin) krvlju nego neko ko će za sebe tvrditi da je jevrejin - (židovi koji to nisu) u skladu s opisom sotone: "Ja sam koji nisam".

Antikrista će biti moguće prepoznati samo po duhu. Fizički se on neće razlikovati od jevreja (obrezan će biti, posmatraće shabat, nametatati ga čak) ali, jevrejin biti neće, nego protestant....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Kako te nije sram ovakve idiotizme ovdje stavljati?

Tebi je izgleda sve sram samo ako nije objava sa Narod.Hr. Evo ti pa čitaj..šta imaš sada i protiv N1?

Egzakti podaci..."Od 175 pacijenata na respiratoru, dve trećine nije uopšte vakcinisano“, izjavila je Alroj-Preis, dodavši da je od 27 pacijenata priključenih na aparate za ekstrakorporalnu membransku oksigenaciju (ECMO), od kojih je većina mlađa od 60 godina, 90 odsto nevakcinisanih."

"Ona je to rekla dan pošto je američki Centar za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC) objavio nove podatke, koji pokazuju da je za ljude koji nisu bili vakcinisani 11 puta veća verovatnoća da će umreti od onih koji su potpuno vakcinisani, prenose izraelski mediji."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top