Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Druže akademiče Jovane fejkčekeru, neće to ići tako. Ti si razitkriven, k'o fejsbuk.


Važi, čekam te kod novih "vizaija" teoretičara zavere :).

Mada i ovo do sada ako nisi shvatio kolika je zabluda u pitanju kada sam ti već 10-tak lažnih vesti razotkrio onda ne verujem da ćeš ikada shatiti kakve mraćne teorije zasutpaš. Video si par ljudi šta su pisali ovde..kada su pročitali šta pišete vi teoretičari zavere. Ljudi se zgorzili i otišli.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.278
Suština je da ovo nije tačno. Što se tiče GMO vakcina one su već proizvođene za ebolu i hepatitis B. Upravo su takve vakcine pravljene kao adenovirusne. Kao i ove sada vektorske.
Sustina je da ti ne govoris istinu, te vakcine su NOVA TEHNOLOGIJA! Ne mozes ih nikako porediti sa klasicnim vakcinama!

Vakcine za ebolu i hepatitis su novije proizvodnje i takodje je ebola nova bolest! Znaci, nikakve veze sa "klasicnim vakcinama" nemaju!

Netačana vest. Kao hrišćnan trebaš da proveravaš. PCR testovi su pouzdani već se raspravlja o tome koliko ciklusa skrininga treba da bi se utvrdilo da li je virus "aktivan" ili nije
Dokaz da je vest netacna?

da bi se utvrdilo da li je virus "aktivan" ili nije.
Leba ti, gde si ti procitao da PCR test odredjuje da li je virus "aktivan"???

Kako uopste odredjujes da li je virus aktivan, ili da ga je organizam neutralisao? Zar test to odredjuje?

Sta pises gluposti ovde!

Test u zavisnosti od broja ciklusa moze detektovati i aktivan i neaktivan virus, cak i virus koji si godinama ranije prelezao!

Zato test moze biti pozitivan i ako si prelezao bolest! Proglase te bolesnim a ti zdrav!

Od ciklusa i senzitivnosti zavisi! Nije za sve ljude isti broj ciklusa, nisu svi ljudi isti, a podizanje i spustanje brojki dokazuje manipulaciju!

Trenutno su za vakcinisane spustili broj ciklusa a za nevakcinisane podigli, sto jasno pokazuje da namestaju rezultate!

Dakle, nove preporuke u vezi PCR teksta su na snazi
Znaci prethodni testovi su automatski nevalidni, posto su uvedeni novi brojevi i pravila?

To znaci da oni pacijenti koji su godinu dana prethodno proglasavani "pozitivnim" (obolelim), nisu bili oboleli?

Jel tako?

TAKO JE!

Pa ti sam sebe obaras ovde!

Naime PCR test nekada pokaže prisustvo virusa i neko bude pozitivan. No, iako je pozitivan on može nositi virus koji je već "mrtav" tj. u tako malo broju da ne može preneti na druge.

...

PCR sa manje ciklusa neće pokazati da je pozitivan jer je virus već inaktivan(neaktivan).

Znaci, vec godinu dana oni vrse testove nepravilno?

Jel tako?

TAKO JE!


Znaci svi prehodno pozitivni slucajevi, njih na milione u svetu, su bili LAZNO POZITIVNI!

Hvala Jovane sto si nas prosvetlio!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.278
Mada nešto mi se čini da ga ti pogrešno interpretiraš. No,
Mi sve pogresno interpretiramo, samo vi zaljubljenici u TV to ispravno razumete.

Ja akademik za provere činjenca(fack cheker)
Aha, to je ono plavo sto izadje svaki put kad ukucas termin COVID, da te preusmeri na "tacnu informaciju" jel da? :)

I dalje ćemo vas proveravati i razotkrivati..vas teoretičare neistine
Cime se ti ponosis? Onima koji cenzurisu internet? Tebe bolje da su zaposlili da budes njihov "fake cheker", bio bi dobar..

Video si par ljudi šta su pisali ovde..kada su pročitali šta pišete vi teoretičari zavere. Ljudi se zgorzili i otišli.
Znas Jovane, kad jedan majmun vidi sta radi drugi, i on to oponasa..

Kad jedna osoba krene da predje na crveno pesacki, i ostali krenu za njim..

Ne bih se ja time ponosio!

Razumni su uvek manjina!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Ovde niko od nas ne laze, jer svi su uvereni u jedno ili drugo. Jedini koji lazu su mediji kojima vi pruzate potpuno poverenje! I Sve one koji dovode u pitanje zvanicne medije i njihove informacije vi nazivate "teoreticarima zavere".. Bez obzira da li iznose cinjenice, bez obzira da li citiraju dokrore, virusologe.. vi to ne uvazavate.. Vama je TV svetinja!

Pa sta vi uopste mozete uvaziti?

Pitao bih vas, da li vas je taj TV nekada izneverio? Razmislite o proteklim godinama i desavanjima u bivisoj SFRJ, kako se samo lagalo..

Mislite li da sada ne lazu?

Pa ljudi danas ne veruju ni komsiji, predsedniku kucnog saveta a vi toliko drzavi i medijima, da cete sve uciniti sto vam kazu!
Danas imas mnogo nadrilekara i sotoninih slugu koji hoce da izazovu opsti haos na zemlji i ispituju mogucnosti...
Zaokret said:
Evo sad si umesao i politiku.Da li nas je Isus podstakao da slusamo vlast i vladare ili da se bunimo protiv njih izazivajuci nerede?
Slusaj ti vlasti i njihove medije, samo ih slusaj! Kada kazu turi masku, ti je turi, kada te postroje u stroj, ti stani mirno, kada ti kazu zasuci rukav ti im daj neka te bodu, kada te posalju u rat ti idi ko ovca na klanje.. Jer ipak "trebamo mo slusati vlasti i voljenog predsednika" a pogotovo njihove lazljive medije koje su nas lazu godinama, zbog kojih smo zaratili itd..

Sve ovo je veoma pametno raditi, a i biblija ne kaze tako, kaze da ih slusamo, zar ne?

Boze, sta ti pises..
U Bibliji pise Vise se treba pokorravati Bogu,nego ljudima. Ljudskim vlastima cemo se pokoravati sve dotle dok se njihove zapovedi ne suprostave Bozjim.
Zaokret said:
Svako ima pravo na slobodan izbor,ali niko ne bi trebalo da se sluzi lazima.A lazi ima previse da bi ja mogao da ocutim.
Kazem, ti verujes TV-u, istom koji te godinama laze! A svom komsiji? Da li smes komsiji da predas kljuc od stana, da ti cuva stan? Garant ne smes. A ovima verujes sve, i dajes im da te bodu, kao sto stoku pelcuju tako i tebe! I kad te posalju u rat i onda ces da ih slusas, da ides kao ovca na klanje i da vices "beee beee"..
Opet se ponavljas.Ja sam odavno vratio svoju vojnu uniformu.Sluzio sam SFRJugoslaviji koje odavno vise nema,i rekao sam im da na mene vise ne racunaju i to pre ovih ratova devedesetih.........A sto se tice kljuca ,ja veoma cesto ostavim otkljucano sve....
Zaokret said:
Sinofarm je javno rekao i napisao da se u njihovoj vakcini nalazi MRTAV virus covid19. ja sam cuo i procitao licno.
:) Cuo iz Vucicevih medija?

Daj mi bilo koju izjavu sinofarma sa njihovog zvanicnog sajta, dokazi da su to napisali!
Hoces na kineskom???
Zaokret said:
Virus su epidemiolozi odavno i izolovali i identifikovali
Nijedna vakcina ga ne sadrzi, kako su ga onda izolovali?
Ja sam primio kinesku Sinofarm i ona sadrzi mrtav virus covid19,ali dzaba tebi to pricati kad ti to ne verujes.
Bas me zanima kako to da verujes nezvanicnim informacijama,a svim zvanicnim ne verujes?

Zaokret said:
Postoje cak i video zapisi i slike istoga koje su objavljene pa cak i slika virusa na karikaturama
Jeste, slike virusa na "karikaturama" ..
Jest vala preslikan virus sa zvanicnog sajta.
Zaokret said:
Ja kazem jednostavno.Treba govoriti istinu i samo istinu,pa neka svako po svojoj savesti,ili slobodnoj volji hoce li primiti vakcinu ili ne,kao i nacin lecenja.
A istina je u TV medijima, koji nas godinama lazu, koji promovisu dobar moral zadruga, parovi, veliki brat, grand, mini suknje, starlete, promiskuitet, koji lazu protiv nasih suseda, zbog kojih smo i zaratili.. Jel tako?
Istina je u Bibliji da ne nasedamo na lazi,a ovo sto se tice zdravlja i vakcina sta te to cudi?Pa evo na primer jagode prskaju u toku berbe barem 7 puta od bolesti,budji,insekata,korova....,pa ih onako lepo crvene sve jedemo bez problema ..I tako svu hranu ,a voda kako je extra kvaliteta i vazduh jos bolji ,a cemu da se nadas sem Bozjem carstvu koje ce da unisti one koji zemlju unistavaju prema Otk 11:18 "
Otkrivenje, glava 11
i da se pogube oni koji zemlju pogubiše." Mene ne bi zacudilo ako bi i mi morali da se vakcinisemo svake godine...
Zaokret said:
Ne treba se sluziti objavama nadrilekara , Treba proveravati informacije a ne prihvatati sve zdravo za gotovo.
Pa ti si taj koji verujes nadrilekarima i sve prihvatas zdravo za gotovo! Sve u kriznom stabu nadrilekari, blage veze sa virusima nemaju, sve vakcinaski lobisti!

Kazi mi, znas li ti razliku izmedju epidemiologa i virusologa?

Ko ti vodi Covoid situaciju u srbiji?
Jel Predrag Kon? Ko je on?

Zar nisu mogli bar jednog virusologa da stave?

Tako je i u drugim drzavama, sve placenici!
Za svaku epidemiju ,odgovaraju EPIDEMIOLOZI.a za izucavanje Virusa su odgovorni Virusolozi,za lek farmaceuti,ali ti to ne razumes...
Zaokret said:
Pandemija postoji i polako joj se nazire kraj.
Hoces da se kladimo u rucak da ce na jesen opet? Naravno pod uslovom, da narod nastavi da cuti i slusa naredbe kao do sada..
Ja se ne kladim ni u sta. Samo znam da u bolnicama lezi 99% ljudi koji nisu vakcinisani.
A da ce posle covida19 ,doci covid21 ili nesto slicno,sve se moze ocekivati.Posle jednog problema ce sigurno doci neki drugi....
Zaokret said:
Mnogo je onih koji su umrli od ove podle bolesti,ali da su se ljudi pridrzavali preventivnih zdravstvenih mera njihov broj bi bio daleko manji
Smrtnost je 0,001%, to se ne moze zvati PANDEMIJOM, i to je jos jedna laz medija, ne postoji pandemija sa tako niskom stopom smrtnosti! To mediji opet duvaju u balon..
Losa ti je matematika.Dobijao si 2 na lepu pricu. Ako ne znas % racun ,pitaj nekog matematicara.
Nadalje nije samo smrtnost bitna,vec i ogroman broj ljudi na lecenju sto povecava troskove i pacijenata i drzave.


Zaokret said:
Preventivne zdravstvene mere sluze da se sacuva sto veci broj ljudi ,a ne da se zaraze i pomru
Toliko restriktivne mere nisu neophodne! To je maltretiranje! Svaki covek moze da zastiti sebe maskom i rukavicama a ne da maltretira i komsiju da i on mora da se zatvara u skafander jer ga se plasi! Fanatizam i ludost!

Pazi, nema vise obicne gripe, maska nas zastitila, nije ga bilo ove godine! Uraaaaa! :)

Ali je nekako Covid-19 svo vreme preskakao i masku i mere! :)
U Bibliji pise o karantinu kao preventivnoj meri i Jevreji su je postovali,a ko ne bi slusao bio je ubijen,ali ovde kolko sam slusao ubijen je samo jedan Albanac,od strane albanskog policajca .
Zaokret said:
U bolnicama i na respiratorima se nalazi 99% ljudi koji nisu primili vakcinu,

Napisao si LAZ! Jer 99% ljudi je zapravo prelezalo kovid kod kuce bez posledica! To govori statistika a ne ja!

A onda kazes da mrzis laz, i da se boris za istinu a sam iznosis lazne informacije?
Evo danas dr.u Batajnici je javno iznela podatak da su u bolnici u Batajnici 99% pacijenata koji nisu primili vakcinu.RTS1.Uzmi ,vrati unazad i poslusaj.
Ali mozda neki drugi TV kaze suprotno,pa me obavesti koji je ,da saznam tvoj izvor informacija.

Zaokret said:
Pa na osnovu ovih podataka neka svako razmisli hoce li ili nece da se vakcinise ili pridrzava preventivnih zdravstvenih
Bas tako, "ko zna koju ce sledecu pandemiju da smisle"!
Nema tu sta da smisle ,kad se vidi da ljudi umiru ,momentalno se preduzimaju zdravstvene mere kao u svakoj civilizovanoj zemlji gde nema anarhista i teoreticara zavere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.278
Ja sam primio kinesku Sinofarm i ona sadrzi mrtav virus covid19,ali dzaba tebi to pricati kad ti to ne verujes.
Bas me zanima kako to da verujes nezvanicnim informacijama,a svim zvanicnim ne verujes?
Navedi gde je sinofarm izjavio da ima izolovan virus? Ne Vucicevi mediji, BBC i slicno, nego sinofarm?

Ne mozes napraviti klasicnu vakcinu bez toga!

U Bibliji pise Vise se treba pokorravati Bogu,nego ljudima. Ljudskim vlastima cemo se pokoravati sve dotle dok se njihove zapovedi ne suprostave Bozjim.
Ja sam gore dokazao da se njihove naredbe u vezi vakcinacije (tj. primanja GMO vakcina) protive naredbama Bozjim!

Genetski inzinjering i "mesanje vrsta" u bibliji je strogo zabranjeno! Postoji zapovest o tome!


Za svaku epidemiju ,odgovaraju EPIDEMIOLOZI.a za izucavanje Virusa su odgovorni Virusolozi,za lek farmaceuti,ali ti to ne razumes...
Kako ne razumes da u timu moras imati bar jednog virusologa inace sve gubi smisao!

Ako je Srbija ozbiljna zemlja, ona nece prihvatiti pricu da se "eto pojavio neki virus u svetu"! Ona sama mora da utvrdi o kojoj se bolesti radi, da izoluje virus, utvrdi poreklo, istrazi stvari detaljno, a ne da dopusti da joj neko spolja diriguje!

Epidemiolog je obican doktor koji poznaje nacine suzbijanja epidemije (to poznaje i doktor opste prakse), dok je virusolog u obavezi da istrazi tip virusa, farmaceut pravi lek ako on moze da se napravi!

Svi ljudi su potrebni da bi tim bio kompletan!

A sta ti imas?

Ti imas "miki maus druzinu"!

Ja se ne kladim ni u sta. Samo znam da u bolnicama lezi 99% ljudi koji nisu vakcinisani.
99, 9% zarazenih Covidom su ga prelezali u kucnim uslovima! To trebas da znas! A ne da uzimas broj od 100% hospitalizovanih i onda od toga oduzimas umrle da bi zakljucio da su 99% preminulih nevakcinisani! To je namestanje brojki namerno, samo da bi zvucalo strasnije, i to je bezobrazno!

Losa ti je matematika.Dobijao si 2 na lepu pricu. Ako ne znas % racun ,pitaj nekog matematicara
Hoces da kazes da broj od 0,001% ne postoji?

Cuj, hvali se on poznavanjem matematike. . Pa imas li ti uopste digitron kod kuce, znas li ti da ga koristis??? :)

U Bibliji pise o karantinu kao preventivnoj meri i Jevreji su je postovali,a ko ne bi slusao bio je ubijen
Ponavljas jedno isto bez ikakve osnove, sve same gluposti!

Prvo ne mozemo govoriti o "pandemiji" jer ona ne postoji sa tako niskom smrtnoscu, i zato tu nikakve mere "nisu potrebne", jer smrtnost je manja od obicne gripe!

Dalje, mi ne zivimo u teokratiji, stoga te mere se ne odnose na nas, niti se mogu odnositi u savremeno doba!

Jevreji nisu imali na raspolaganju sredstva koja mi danas imamo (maske rukavice i sl. ), niti su poznavali nacin prenosenja bolesti, pa su zato morali u karantin!

Pa tebi bi svaki doktor danas kad mu neko premine trebalo da ide u kucnu izolaciju na dve nedelje, ili kad neko dobije budj na kuci, morao bi da bude zatvoren u izolaciji van grada dok se ne ocisti!

Jesi li ti svestan sta pricas ovde?

Evo danas dr.u Batajnici je javno iznela podatak da su u bolnici u Batajnici 99% pacijenata koji nisu primili vakcinu.RTS1.Uzmi ,vrati unazad i poslusaj.
Ali mozda neki drugi TV kaze suprotno,pa me obavesti koji je ,da saznam tvoj izvor informacija
Izvini molim te, ali zasto taj isti medij nije preneo podatak da su od 100% zarazenih u svetu, 99% kod svoje kuce bez ikakvih problema prelezali bolest?

Zasto uzimaju ukupan broj hospitalizovanih i onda od toga oduzimaju broj umrlih? Pa normalno da ce onda biti 99% umrlih, jer koji tamo dospeju ne izlaze odatle! Ti ljudi su u kriticnom stanju iz brojnih razloga!

Boze mili, kakve ti podatke navodis!

Nema tu sta da smisle ,kad se vidi da ljudi umiru ,momentalno se preduzimaju zdravstvene mere kao u svakoj civilizovanoj zemlji
Ponovicu, ovaj put "matematicki tacno" i navesti citat iz novina, posto ti nisi imao pozitivnu iz matematike izgleda pa ne znas da racunas (P.S. bolje nabavi digitron) --->

"The risk of both contracting and dying from Covid using an IFR of 0.57 (the worst case) was a mere 0.002% based on pessimistic assumptions."

Prevod:

"Rizik od obolijevanja i umiranja od Covida koristeći IFR od 0,57 (najgori slučaj) iznosio je tek 0,002% na temelju pesimističnih pretpostavki."

Link: https: // www. bmj. com/content/371/bmj.m4425/rr-31
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top