cOREL VIDEO STUDIO I DVD MOVIE FACTORY

Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
17
izgleda da je ostao bez teksta...........

Ne nisam ostao bez teksta. Najprije sam pola dana skidao noviju verziju corel video studija prox3 nadao sam se da ću s njim riješiti problem. No iz ovoga gdje se lijepo vidi da je riječ o avi fileu a isto je tako vidljivo da problem nije riješen. Kupski mi spominje importiranje no ovdje se isto tako vidi da iz padajućeg FILE stabla riječ import ne postoji
Jest tražio sam odgovore na više foruma da vidim u čemu je problem ali problem mi nije riješen. Ono kad sam mislijo da je riješeno u stvari sam greškom umjesto avi formata otvorio 3gp format.
I zato sam odmah na forume koje Kupski spominje odmah išao reći da je riješeno ali sam onda uvidijo svoju grešku. Vidim i ove vaše prikaze ali kod mene se ne otvara. Bio sam čak promjenio i kodek pak umjesto ACE MEGA KODEK PAKA (kojega koristim već duže) instalirao sam K LITE KODEK PAK pa čak posebno sam instalirao i divx i xvid kodek ali sve je bilo uzalud. A kao što sam rekao u prvom postavu što se može i vidjeti naišao sam problem i s aimersoftom (problem prije nisam imao s ovim programom). A ako treba otići ću i na još pet foruma dok ne nađem pravi odgovor.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top