CoPilot live Premium Navigacija

Član
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
11
Hvala..Da dobio sam link..Mada nekuzim ni dalje sto uraditi da dobijem premium licencu??Ja sam instalirao sa Google play-a i registrirao sa mojim mailom i sad mi pise da je 14 dana kao free..Nakon toga da kupim..
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.981
@ conan1
Procitaj # 1 ili -
Onda ces imati trajnu licencu.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Hvala..Da dobio sam link..Mada nekuzim ni dalje sto uraditi da dobijem premium licencu??Ja sam instalirao sa Google play-a i registrirao sa mojim mailom i sad mi pise da je 14 dana kao free..Nakon toga da kupim..
Nisi jedini - ja sam pokusavao mesecno po jednom da 'ubacim' tu licencu, jos mi nije uspelo. Mislim da opis postupka nije OK. Ne pominju se ponudjene opcije uiz aplikacije, tamo se nudi valjda 4 ili 5 opcija, pa pogodi gde i sta da upisujes !! Voleo bih neki opis na bilo kojem drugom jeziku. Srpski je uopste za podesavanja nezgodan, jer pisac preskace kolone koje se podrazumevaju po njegovom shvatanju...
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
11
Da problem je sa uputama ja ih uopste nekuzim.Recimo ovo

VAZNO:
* Ako cete koristiti vas @gmail.com nalog za pravljenje premium licence onda instalirajte aplikaciju CoPilot direktno sa Google play

Code:


i prijavite se da vec imate ID i unestite GMAIL adresu i lozinku. Uvek cete dobijati azuriranje preko Google play.

Kako se prijaviti da vec imam ID?Skinuo sam apk sa Google Play i prilikom instalacije stavio svoj mail i pasword..
to se sve lijepo instaliralo,skinule se karte i navigacija radi.Al mi pise da je 14 dana free,nakon tog se placa kolko sam skuzio svakih godinu dana.Zato nekuzim ovaj ID gdje da ga uzmem?

A za ovaj slijedeci postupak valjda mora bit rutovan mob?Moj nije..


- Otvorite aplikaciju i napravite novi ID sa vasom e-mail adresom i nekom lozinkom. ZAPAMTITE e-mail i lozinku
- Potvrdite Activate licence. Kad zavrsi podesavanje izadjite iz aplikacije
- Sad deinstalirajte aplikaciju i sa root uredjaja obrisite folder sa CoPilot sadrzajem
- Sada imate DOZIVOTNU LICENCU. Sa tim e-mailom i lozinkom uvek cete instalirati CoPilot full verziju.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
E ljudi...bar naučite osnovne pojmove...a potom i pažljivije čitajte.
"Sad deinstalirajte aplikaciju i sa root uredjaja obrisite folder sa CoPilot sadrzajem "
Misli se na root (koren) interne memorije. Jer copilot tamo kreira folder, a ne u android/data kao što je uobičajno za aplikacije.
Ja sam čak ceo taj folder preneo na novi mob kada sam ga menjao, i sve je prošlo ok.
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
11
A sorry nisam dobro razumio...Hvala na pomoci..Budem sutra isprobao..
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Evo uputstva možda mao bolje napisanog (by me, original by BD)

Svako mora da napravi sopstveni račun sa stvarnom ili anonimnom e-mail adresom. Samo jednom kreirate svoj ID sa e-mailom i lozinkom za CoPilot.

Premium Evropa lic
- Morate biti konektovani na internet
- Instalirajte APK preuzet sa linka u OP-u. Pokrenite ga. Izaberite opciju kreiranja premium ID-a.
- Napravite NOVI ID sa pravom e-adresom, poželjnije je iako može i fake.
- Aktivirajte licencu. Kad završi podešavanje izađite iz aplikacije
- Sada možete da deinstalirate ovu aplikaciju i obavezno izbrišite folder sa CoPilot sadržajem sa interne memorije (ima dugačko ime...)
- zapamtite aktiviranu e-mail i lozinku
- Sada imate DOŽIVOTNU LICENCU. Sa tim e-mailom i lozinkom uvek ćete instalirati CoPilot full verziju.

A potom, jednostavno potražite CoPilot u GP prodavnici i preuzmite ga (ili iz nekog drugog izvora, nebitno).
Instalirajte
Prilikom prvog pokretanja unećete meil/pass koji ste specificirali u opisanom postupku.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Evo uputstva možda mao bolje napisanog (by me, original by BD)

Svako mora da napravi sopstveni račun sa stvarnom ili anonimnom e-mail adresom. Samo jednom kreirate svoj ID sa e-mailom i lozinkom za CoPilot.

Premium Evropa lic
- Morate biti konektovani na internet
- Instalirajte APK preuzet sa linka u OP-u. Pokrenite ga. Izaberite opciju kreiranja premium ID-a.
- Napravite NOVI ID sa pravom e-adresom, poželjnije je iako može i fake.
- Aktivirajte licencu. Kad završi podešavanje izađite iz aplikacije
- Sada možete da deinstalirate ovu aplikaciju i obavezno izbrišite folder sa CoPilot sadržajem sa interne memorije (ima dugačko ime...)
- zapamtite aktiviranu e-mail i lozinku
- Sada imate DOŽIVOTNU LICENCU. Sa tim e-mailom i lozinkom uvek ćete instalirati CoPilot full verziju.

A potom, jednostavno potražite CoPilot u GP prodavnici i preuzmite ga (ili iz nekog drugog izvora, nebitno).
Instalirajte
Prilikom prvog pokretanja unećete meil/pass koji ste specificirali u opisanom postupku.
Aktivirajte licencu -- to je to !! Odakle mi licenca ?? Nije stigla na mail. U aplikaciji se 'duplaku' nemacki i srpski jezik . U onom tamnom polju gde bi trebao da se ubaci br. te licence -ostaje prazno ... Dakle nesto se ovde preskace OPCIJE< OPCIJE...
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
To je baš jednostavno i dobro objašnjeno kad sam ja prije par godina od prve uspio onda ne znam zašto vi ne možete ali očigledno ne čitate dobro upustvo i pravilo kako se to napravi.
 
Natrag
Top