CoPilot live Premium Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Kako napraviti premium ID (dozivotnu licencu) -

 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
01.04.2020.
CoPilot GPS v.10.14.0.418.

Već par apdejta mi dolazi automatski pa ih ne primećujem

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
I u Copilot-u sada je rutabilan deo autoputa od Surčina ka Obrenovcu. Jedini koji i dalje nema rutabilnu ovu deonicu je mučeni iGo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20200714-185855.png
    Screenshot_20200714-185855.png
    150,6 KB · Pregleda: 15
Član
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
11
Pozdrav
Momci ja nekuzim nista sa ovom dozivotnom licencom..Ja sam instalirao Copilot sa Google Play i prikazuje mi 14 dana free...
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
11
Kako napraviti premium ID (dozivotnu licencu)

CoPilot premium licencu "veze" za vas e-mail. Potrebno je samo JEDNOM napraviti licencu (e-mail i lozinku) i zapamtiti je. Licenca je dozivotna.
Mozete koristiti anonimni e-mail ili vas licni.

VAZNO:
* Ako cete koristiti vas @gmail.com nalog za pravljenje premium licence onda instalirajte aplikaciju CoPilot direktno sa Google play
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alk.copilot.mapviewer

i prijavite se da vec imate ID i unestite GMAIL adresu i lozinku. Uvek cete dobijati azuriranje preko Google play.

* Ako cete koristili drugi e-mail nalog - onda instalirajte aplikaciju na kojoj je deaktivirana Google verification licenses (LVL).
Takvu aplikaciju cete najlakse dobiti tako sto originalnu verziju krekujete sa Lucky Patcher opcijom Remove Licence Verification koristeci Auto Mode

Premium ID za Evropu

- Instalirajte Europe Premium lic.apk

[Hidden content]


- Otvorite aplikaciju i napravite novi ID sa vasom e-mail adresom i nekom lozinkom. ZAPAMTITE e-mail i lozinku
- Potvrdite Activate licence. Kad zavrsi podesavanje izadjite iz aplikacije
- Sad deinstalirajte aplikaciju i sa root uredjaja obrisite folder sa CoPilot sadrzajem
- Sada imate DOZIVOTNU LICENCU. Sa tim e-mailom i lozinkom uvek cete instalirati CoPilot full verziju.
Hvala - braonpas.
Gdje ima za skinuti taj Europe Premium lic.apk??
 
Natrag
Top