Chelsea F.C. ~ The Blues

Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
8,5 miliona ???toliko o transferu!Nije chelsea toliko mali klub da se zadovolji tom svotom novca!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Anćeloti: "Romane, konsultuj se s kim god hoćes"

Anćeloti: "Romane, konsultuj se s kim god hoćes"

anceloti1508846020091207102619.jpg


Karlo Anćeloti, trener Čelsija, nema ništa protiv toga da Roman Abramovič nekog van stručnog štaba pita za savet povodom transfera igrača.
Abramovič je po ovom pitanju imao problema sa Žozeom Murinjom, koji se bunio kada se Rus konsultuje sa ljudima sa strane, kao što je to Holanđanin Pit de Fiser, koji radi kao neka vrsta privatnog fudbalskog savetnika.


“Roman može sa bilo kim da se konsultuje, nemam problema sa tim. Verujem u sebe”, izjavio je italijanski stručnjak.

Roman Abramovič je u leto 2003. godine postao vlasnik Čelsija i Anćeloti je treći menadžer tima od tog perioda. Pre njega, tim su vodili Klaudio Ranijeri i Žoze Murinjo i kod svih njih prebogati Rus je igrao važnu ulogu u dovođenju pojačanja u tim Čelsija.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Naravno da Ancelottiu ne smeta kada su, dok je bio u Milanu, svi sklapali tim, samo on najmanje.

Opšte je poznato da je morao da igra formaciju 4-3-2-1 zato što je tako želeo Berluscoini.

Slepac.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Po meni je najveća glupost da predsednik ili vlasnik kluba kontrolišu trenera. Pa što su ga onda i postavljali kad će oni da mu određuju tim?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Anćeloti ne želi pojačanja

Anćeloti ne želi pojačanja

9223269834b334404546ce285378207_big.jpg


Trener Čelsija Karlo Ančeloti izjavio je da ne želi da dovede nove napadače u januarskom prelaznom roku, već da će se osloniti na mlade igrače iz svog tima.


Ančeloti neće moći da računa na Didijea Drogbu i Salomona Kalua, koji će igrati za reprezentaciju Obale slonovače na Afričkom kupu nacija, od 10. do 31. januara u Angoli. Oni će se priključiti nacionalnom timu posle prvenstvene utakmice sa Birmingemom, u subotu.


Takodje, Čelsi će dve utakmice igrati bez povredjenog napadača Nikolasa Anelke. Francuz će propustiti mečeve protiv Birmingema i Fulama.

Ančeloti na raspolaganju ima samo Danijela Staridža i Fabija Borinija. Oni još nisu postigli nijedan gol u dresu Čelsija, ali italijanski trener rekao je da će im rado pružiti priliku da se dokažu.

"I dalje ćemo imati 11 igrača protiv Fulama. Ako Didije ne bude u timu možemo ga zameniti drugim fudbalerima. Staridž ima priliku da se dokaže, igrao je dobro u drugom poluvremenu protiv Vest Hema. Možda će od početka igrati u subotnjem meču", rekao je Ančeloti.

Italijanski trener istakao je da ima poverenja u napadače svoje ekipe i da mu ne trebaju pojačanja.

"Nisam tražio od (vlasnika Čelsija) Romana Abramoviča sredstva za nove igrače, a on me nije pitao da li mi trebaju pojačanja. Imam poverenja u moje napadače, ne samo u Drogbu, Kalua ili Anelku, već i u Staridža i Borinija", dodao je on.

Čelsi je prvoplasirana ekipa na premijerligaškoj tabeli sa 41 bodom i ima četiri više od Mančester junajteda i šest više od Arsenala, koji ima i utakmicu manje.
 
Natrag
Top