Ceo svet u krizi, letovanje sve skuplje

Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Vazi ,drzacemo se za rukice i spavacemo u istom krevetu ...nocu je na moru bas hladno .yes3

kreza.gif
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sala macak Tomo ...mada, upravo mi je nadosla jos jedna mastarijayes3 mozda bi mi forumski drugari mogli da napravimo jednu kolektivnu ekskurziju i posetimo te coporativno na tom tvom moru ... :dance2:

Kod mene su uvek dobrodosli moji pravi prijatelji..:yea:.. i ....oni koje ja pozovem.....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Evo dodji kod mene na more.....ponesi za svoj trosak...spavanje je dz...:yea:

Bice interesantno drustvo..:yea:...ako se meni svidas....i oni ce te prihvatiti....yes3

Razmisli....." More...Klopa....Pice....Opustencija & Zajebancija ".....:yea:yes3
Reci gde si, dolazim(o), duet! :)
Sve više osećam odbojnost prema braći, i sve sam više razočaran... Daću im još jednu priliku, i posle odoh... na... Panonsko more! Što je mnogo-mnogo je... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Primecujem da cene i nisu toliko vece u odnosu na proslu sezonu.

Dzaba nam i ukinute vize i povoljni aranzmani ,kada je nastupio globalni novcani deficit .:(
Ovo drugo si lepo rekla.
Pazi, cene uglavnom jesu veće, pitanje je zašto? Kriza je u svetu, manji broj gostiju, a oni "deru" ljude koji im dođu! Pa čemu to? Ne razumem tu politiku... Preko "leđa" ljudi koji su došli ti izvlačiš lošu godinu!? Zar se neko ne zapita da ti ljudi trebaju da dođu i sledeće godine? Misle da ćemo zaboraviti?
Konkretno gledam Crnu Goru. Evro je "skočio" kod nas od prošlog leta (čini mi se da je bio oko 80 dinara), sada je oko 105, razlika "ide" na račun turista. Ok. Čemu onda još povećanje cena? Zar se tako privlače gosti? Šta je novo urađeno ili poboljšano od ranije? Da li je podignut kvalitet? Ne, sve je isto, samo plaćamo propalu sezonu... wacko2
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Konkretno gledam Crnu Goru. Evro je "skočio" kod nas od prošlog leta (čini mi se da je bio oko 80 dinara), sada je oko 105, razlika "ide" na račun turista. Ok. Čemu onda još povećanje cena? Zar se tako privlače gosti? Šta je novo urađeno ili poboljšano od ranije? Da li je podignut kvalitet? Ne, sve je isto, samo plaćamo propalu sezonu... wacko2

Mislis da Rusi nisu bar malo digli "standard"? Iskreno, za Crnu Goru se nikad ne bih opredelio cak i kad bih odlucio da idem na more. Uvek bih radije izabrao Grcku, pa i Bugarsku nego Crnu Goru
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ove godine ne mogu da idem na more zbog posla, zato sledece necu omanuti,pravac Grcka.

U Crnu Goru ne bi isla ni dzabe da mi daju smestaj. Necu da razvodnjavam vise temu. Bolje i u lavoru nego na usranom moru.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mislis da Rusi nisu bar malo digli "standard"?
Tražim privatni smeštaj, Rusi tamo ne idu, za njih su rezervisani hoteli i apartmani! I onda ne razumem zašto su poskupele cene noćenja u privatnom smeštaju?
U Crnu Goru ne bi isla ni dzabe da mi daju smestaj. Necu da razvodnjavam vise temu. Bolje i u lavoru nego na usranom moru.
Mislim da ću ja ove godine da se pozdravim sa njima, a sledeće godine odoh negde gde cene turistu kao čoveka, a ne kao "nužno zlo" koje je potrebno samo da ostavi pare i nestane...
A koliko sam do sada čuo (samo ove godine) o prevarama u vezi smeštaja (pokažu sliku preko neta a kad odeš tamo ono memljivi podrum) je za neku posebnu temu...
 
Natrag
Top