Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Ti si ona nova, starija mesec dana? I ne možeš da se odlučiš? Onda svoje nedoumice iznesi u odgovoru na temu. Snađi se, po bogu! Jesi starija il' nisi?!
Аааа, снаћи ћу се ја, не брини. Само мора да ти буде јасно да су нове снаге увек неопходне да усталасају жабокречину :roll:. Изнећу ти своје недоумице, али сутра. Сада одох. И НЕ ВРАЋАЈ МЕ ВИШЕ :bafghjd:!!!
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Изнећу ти своје недоумице, али сутра. Сада одох. И НЕ ВРАЋАЈ МЕ ВИШЕ :bafghjd:!!!
:D Nisam dao nikakve rokove, tj. nisam postavio vremenska ograničenja. Odgovori kad 'oćeš, ali ODGOVORI. Tvoje vraćanje je isključivo u tvojim rukama. Ja se ograđujem od toga.
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
:D Nisam dao nikakve rokove, tj. nisam postavio vremenska ograničenja. Odgovori kad 'oćeš, ali ODGOVORI. Tvoje vraćanje je isključivo u tvojim rukama. Ja se ograđujem od toga.
Данас је сутра а мени пише да сам оф - свашта! Онда не могу да учествујем у дискусији.
Нема никаквог ограђивања, па не можеш ти да провоцираш а ја да ћутимyes3 (женско да ћути, о Боже).
А и која ти је то тема, а и који ти је то први пост?! Размислићу...:acute:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Данас је сутра а мени пише да сам оф - свашта! Онда не могу да учествујем у дискусији.
Нема никаквог ограђивања, па не можеш ти да провоцираш а ја да ћутимyes3 (женско да ћути, о Боже).
А и која ти је то тема, а и који ти је то први пост?! Размислићу...:acute:
Postoji jednostavnije način (od razmišljanja) da to saznaš. ;)

Ја ти отписах па како ти се свиди. Ај' ћао :assive:.
Al' si napisala! Sve rekla, ništa rekla nisi. U svakom slučaju, lepo što si se odazvala. Odradila si taj posao. Sad ide novi: oceni temu, ako već nisi. Primetila si onih 5 zvezdica ispod naslova? E to je prosek ocena teme. Da bi ostao 5,00, znaš već koju ocenu treba da daš. 'Ajde!
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Al' si napisala! Sve rekla, ništa rekla nisi. U svakom slučaju, lepo što si se odazvala. Odradila si taj posao. Sad ide novi: oceni temu, ako već nisi. Primetila si onih 5 zvezdica ispod naslova? E to je prosek ocena teme. Da bi ostao 5,00, znaš već koju ocenu treba da daš. 'Ajde!
Еј бре ти бре! Је л' ја одох по ко зна који пут. Ти сутра очигледно можеш да одвалиш...
Све сам рекла како јесте. Кућа је много лепша за живот али је захтевнија. Живела сам целог живота у стану, не рачунајући одласке у викендицу, и кад сам видела колико је захтевна, задовољила сам се са станом (мислим задовољна сам што имам стан :bafghjd:). Значи, више волим стан, а као што рекох идеално би било неко двориштанце или велика тераса на крову. Шта ти није јасно? А вас четворо укућана, кад ћете да се делите :bafghjd:?
А за петицу, шта добијам за узврат?
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Еј бре ти бре! Је л' ја одох по ко зна који пут.
Ti se brže vraćaš, nego što odlaziš. Teško žabu u vodu naterati... Ja, zapravo, već sumnjam da ti uopšte i odlaziš. Da odlaziš, ne bi znala da treba da se vratiš.

Све сам рекла како јесте. Кућа је много лепша за живот али је захтевнија. Живела сам целог живота у стану, не рачунајући одласке у викендицу, и кад сам видела колико је захтевна, задовољила сам се са станом (мислим задовољна сам што имам стан :bafghjd:). Значи, више волим стан, а као што рекох идеално би било неко двориштанце или велика тераса на крову. Шта ти није јасно? А вас четворо укућана, кад ћете да се делите :bafghjd:?
А за петицу, шта добијам за узврат?

Nemoj se primati toliko, živ ti ja!
Šta dobijaš? Šta bi ti? Odlikovanje (izlizana fora sada već penzionisanih učiteljica)? Ako ti sama ne misliš da to treba da uradiš (da oceniš temu sa koje ne izbijaš i koja te je potpuno obuzela), niko te ne može naterati.
 
Natrag
Top