Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Sendi, zašto te ne zanima ''procedura'', a baš sam sve htela da ti kažem...Sve je ''jednostavno'' baš kao što si i mislila...:lol:

Mars, ne zanima me ništa od materijalnog...Nekretnine su tek tako pomenute...radi uroka...:lol:

laku noć :hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Sendi, zašto te ne zanima ''procedura'', a baš sam sve htela da ti kažem...Sve je ''jednostavno'' baš kao što si i mislila...:lol:

Mars, ne zanima me ništa od materijalnog...Nekretnine su tek tako pomenute...radi uroka...:lol:

laku noć :hi:


E, bas zato sto jednom i ja ispravno mislim ne zelim to da citam, verujem ti :lol:

Laku noc i od mene :hi:

sweet_dreams_02.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mars, nisi svesna da si svedok ove velike Dumkine "transformacije"... Doduse, bilo ih je prilicno do sada, imacemo o cemu da pricamo unucima :lol:

Da znaš da hoćemo!:bafghjd:


Sendi, zašto te ne zanima ''procedura'', a baš sam sve htela da ti kažem...Sve je ''jednostavno'' baš kao što si i mislila...:lol:

Mars, ne zanima me ništa od materijalnog...Nekretnine su tek tako pomenute...radi uroka...:lol:

laku noć :hi:

Laku noć drage moje! Došla sam samo da vas pozdravim!:air_kiss:
 
Učlanjen(a)
13.01.2012
Poruka
0
Zar ovde ne treba da bude spamovanja .....???? Koliko ja znam ovde toga treba da bude..........................
smile3:-|
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Videh nekoliko tvojih postova, lakicaki. U svim sa izuzetnim žarom pričaš o spamu i spamovanju. Toliko te impresionira? E, onda si se obreo u pravom delu foruma: Forum za spamere. Spamuj i topi se od sreće spamujući... ;) smile3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Mnogo kasnim draga!sorry

Nigde žive duše, a baš mi se nešto ćaska!:blum3:
Mogla bih da proćaskam sama sa sobom ali će Sendi da mi se smeje
i svi će da me zezaju!:-D

Samo nemoj sama sebi da pocnes da saljes privatne poruke :blum3:

Ja samo da se javnem, da ne ispadne da caskas sama sa sobom pa odoh da cistim sneg, dodji :D
 
Natrag
Top