Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Moraću neku ozbiljnu akciju uskoro da smislim...da imam zlato platio bih Dum da uradi u moje ime, ovako ništa, za sada :dont-know:

Bez zlata ne počinji pregovore sa Dum! :lol:

Bože kako je to lepo kada te pominju, pa makar i zbog zlata...Sve mi nešto ''toplo oko srca''....:lol:

Da kažemo nešto i na temu..Ja sam ovde manje-više nebitna...jelte...Vidim da se ćaska...Ali ne znam ko najviše ćaska...Kako se zove čovek koji ćaska...''ćaskaš''...:dont-know:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
,
Bože kako je to lepo kada te pominju, pa makar i zbog zlata...Sve mi nešto ''toplo oko srca''....:lol:

Da kažemo nešto i na temu..Ja sam ovde manje-više nebitna...jelte...Vidim da se ćaska...Ali ne znam ko najviše ćaska...Kako se zove čovek koji ćaska...''ćaskaš''...:dont-know:
Umesto da si ostala da ćaskamo i da pričamo o tebi odmah si pobegla. smile3
Prosto je neverovatno ali na popularne ni Smederevac ne deluje!:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ma to je od Smederevca, znas da nju ne zanima zlato, verovatno je otisla da se hladi :lol:

Dobro je da si došla draga, izgledalo je kao da pričam sama sa sobom!:fool:
I znaš šta? Svetu se ne može ugoditi! Te vruće mi je, te hladno mi je, te ovo, te ono...:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Dobro je da si došla draga, izgledalo je kao da pričam sama sa sobom!:fool:
I znaš šta? Svetu se ne može ugoditi! Te vruće mi je, te hladno mi je, te ovo, te ono...:lol:


Nadam se da te nece "dotuci" ako ti kazem da je i meni tako delovalo? Iskreno, nisam znala dal' da svratim, rekoh, mozda ti odgovara "sagovornik" :lol:

Sad ce klimu da ti traze... Uzgred, mogla bi da proveris kako radi taj tvoj Smederevac il' da saljemo odzacara, ne verujem da bi Rajko nesto mogao oko toga :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nadam se da te nece "dotuci" ako ti kazem da je i meni tako delovalo? Iskreno, nisam znala dal' da svratim, rekoh, mozda ti odgovara "sagovornik" :lol:

Sad ce klimu da ti traze... Uzgred, mogla bi da proveris kako radi taj tvoj Smederevac il' da saljemo odzacara, ne verujem da bi Rajko nesto mogao oko toga :lol:

Ipak mi je drago što si svratila!yes3
Smederevac radi k'o sat, ne bi ja Rajku ni dozvolila da čačka tu nešto! :lol: Da pokvari, pa šta onda?
Idem sad draga!
Laku noć:al:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ipak mi je drago što si svratila!yes3
Smederevac radi k'o sat, ne bi ja Rajku ni dozvolila da čačka tu nešto! :lol: Da pokvari, pa šta onda?
Idem sad draga!
Laku noć:al:


:bafghjd:

Onda bi Dum ( Boze, koliko ce joj tek sutra biti toplo oko srca kad vidi koliko je pominjana :lol: ) "preuzela" pravdu u svoje ruke mada bi se posteno nacekali dok pogodi adresu :lol:

good-night-2.gif


Laku noc :dtyste:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Eto, nema nikoga....Osećam se kao da ćaskam sama sa sobom...Gde su oni koji ovde ostaju do zore...Nisu me sačekali. Pobegli su sa neta.
Čim se ja pojavim, nema nikog. I posle kažu da ''bežim sa neta''...E svašta...:lol:
Umesto da ćaskaju do 22 i 30h, oni se pojavljuju posle 23h. A ja moram da se pripremim za spavanje. Dok ja pripremim ''termos'' za noge, pa dok skinem zubnu protezu..., pa dok pročitam par bajki za laku noć (drugačije ne mogu da zaspim)...treba mi najmanje sat vremena...Pa vi sada vidite...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Eto, nema nikoga....Osećam se kao da ćaskam sama sa sobom...Gde su oni koji ovde ostaju do zore...Nisu me sačekali. Pobegli su sa neta.
Čim se ja pojavim, nema nikog. I posle kažu da ''bežim sa neta''...E svašta...:lol:
Umesto da ćaskaju do 22 i 30h, oni se pojavljuju posle 23h. A ja moram da se pripremim za spavanje. Dok ja pripremim ''termos'' za noge, pa dok skinem zubnu protezu..., pa dok pročitam par bajki za laku noć (drugačije ne mogu da zaspim)...treba mi najmanje sat vremena...Pa vi sada vidite...:lol:

Ranije si se malo i žrtvovala za forum, sad te već u 10 nema ako i tada proviriš. Kao što vidiš kriza je, zlato ni od korova, jedino da zamolim Nikdemarka da da pročešlja Pek ili Timok kad otopli malo, tu bi trebalo da ima nešto zlata, mada sumnjam da bi me išta poslušao iako je to njegov teren ili...Golden red da prošeta do Majdanpeka kad bude imala vremena, nego tamo treba da se kopa a malo je ružno da teram devojkku da lopatu ili pijuk uzme u ruke...:beee:

Ali Dum tako se ne gradi popularnost. Moraš da posećuješ neke druge teme osim svoje, inače će da ti opadne kreditni rejting :lol:
 
Natrag
Top