Carica Nebeska - kult feministkinja

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Blaženu Djevicu Mariju častimo jer je Boga rodila, Bogorodica je. :) Vi slobodno slavite Millera ili Jelenu, svoje roditelje.

Marija je rodila sina Bozjeg,i to samo zato da bi se ispunilo prorocanstvo da bude iz davidove loze,inace je Bog mogao da ga napravi i od kamena. Ali Marija je imala sexualne odnose sa svojim suprugom Josipom,pa kako to da je i danas zovete Devicom??? Pa zeni na porodjaju pukne himen i ne moze nikako da vecno ostane devica ,sem ako neki esteticar ne odradi svoj posao...Nadalje Isus joj je za zivota rekao da gleda svoja posla i da mu se ne mesa u posao i tako joj pokazao svoje mesto. Pa nje nema ni medju 12 apostola. Pa kako to da je uzdizete cak i iznad samog Boga Oca jehove,kad je javno rekla da mu je sluskinja??? Objasni.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Marija je rodila sina Bozjeg,i to samo zato da bi se ispunilo prorocanstvo da bude iz davidove loze,inace je Bog mogao da ga napravi i od kamena. Ali Marija je imala sexualne odnose sa svojim suprugom Josipom,pa kako to da je i danas zovete Devicom??? Pa zeni na porodjaju pukne himen i ne moze nikako da vecno ostane devica ,sem ako neki esteticar ne odradi svoj posao...

Izr 26,4: Ne odgovaraj bezumniku po njegovoj ludosti, da mu i sam ne postaneš jednak.

Nadalje Isus joj je za zivota rekao da gleda svoja posla i da mu se ne mesa u posao i tako joj pokazao svoje mesto.

Iv 2,5: Nato će njegova mati poslužiteljima: "Što god vam rekne, učinite!"

Kako je Isusova majka znala i bila sigurna da će Isus učiniti ono što zatraži od njega. Kako je Isusova majka znala da Isus može vodu pretvoriti u vino? :) Dakle, Isus je svoje prvo čudo učinio baš na traženje svoje majke. A njegova majka nije ništa tražila za sebe, nego je tražila da učini nešto za drugoga.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Izr 26,4: Ne odgovaraj bezumniku po njegovoj ludosti, da mu i sam ne postaneš jednak.



Iv 2,5: Nato će njegova mati poslužiteljima: "Što god vam rekne, učinite!"

Kako je Isusova majka znala i bila sigurna da će Isus učiniti ono što zatraži od njega. Kako je Isusova majka znala da Isus može vodu pretvoriti u vino? :) Dakle, Isus je svoje prvo čudo učinio baš na traženje svoje majke. A njegova majka nije ništa tražila za sebe, nego je tražila da učini nešto za drugoga.

Jovan 2:
3 I kad nesta vina, reče mati Isusova Njemu: Nemaju vina.
4 Isus joj reče: Šta je meni do tebe ženo? Još nije došao moj čas.
Sta mozemo da naucimo iz ovoga???
Pa kako je pokusala odraslom sinu da komanduje,i njegovu reakciju.
Da li ona zasluzuje toliku paznju? Vecu cak i od apostola koji su cinili mnogo velika dela cak i uskrsavali mrtve.
Da li je Marija to radila??? lecila bolesne i slicno???
Pa i da jeste,setimo se apostola kako su reagovali kad su ljudi hteli da ih obozavaju kao bogove....,jel se secate???
jesu li prihvatili takvo obozavanje???
Da li takvo obozavanje prihvataju cak i sami andjeli? naravno da ne.
jer jedino treba da se molimo Bogu Ocu,i jedini posrednik izmedju nas i Boga Oca jeste njegov sin isus Hrist prema 1.Тим2:5,6
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Marija Isusova majka je bila posebna zena.
Ona je bila iz Davidove loze,bas kao i njen muz Josip,od dva razlicita Davidova sina.
Ona je bile prepuna milosti bas kao sto je zapisano u Luki 1:28Кад је анђео ушао к њој, рекао јој је: „Здраво,милошћу дарована, Јехова је с тобом (NW),a DK blagodatna . Bila je veoma ponizna i razborita i spremna za svako dobro delo.
Ceo zivot se brinula za svoga sina Isusa.Oko sebe je okupila i ostale sinove.
Tako se u delima ap.1:14 opisuje da je Marija sa sinovima bila sa isusovim ucenicima,njih ukupno oko 120 koji su cekali 50 dan da prime obecani Sveti duh i primili su ga.
Tako Marija sa njima biva jedna od 144.000 osoba pomazana Bozjim svetim duhom koja ce carovati sa Isusom Hristom.
O Mariji,majci Isusa hrista svaki JS moze da prica samo sve najbolje.

Poenta je da JS nece po Bozjoj naredbi da prave nikakav lik ni kip pa ni marijin pred kojim ce da klece,da ga ljube i da mu se mole,jer je to cin idolopoklonstva i bogohuljenja.,a vi nadjite Bozju naredbu gde je to odbreno.
5.Moj 4;16 Da se ne biste pokvarili i načinili sebi lik rezan ili kakvu god sliku od čoveka ili od žene,
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
A vi jehovci pravite slike. Dakle, kako ti sam reče, idolopoklonici i bogohulnici ste.
Koja god slika da se slika ili napravi sluzi kao umetnicko delo,a ne predmet obozavanja pred kime se klanja ,moli i ljubi.
Jedno je slikati nesto ili nekoga kao umetnicko delo ili prikaz ,a sasvim drugo je kada se toj slici moli,kleci,ljubi u svrhy religijskih bajanja.
Tu je razlika izmedju nas i vas ostalih.
A kojoj se to slici ili predmetu klanjaju JS??? klece,ljube,mole,obozavaju???
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Klanjate se svojoj falsificiranoj Bibliji. Hoćeš još?

A vi zabranjivali Bibliju, isti ste, jedni imaju kult KS, a drugi kult pape.

A ti što ćeš reći da mi imamo kult EGV je besmisleno jer ti nisi u stanju da dokažeš da mi imamo kult.

Ja neću da vam objašnjavam jer ne vredi, a ti misliš da je dovoljno samo formalno dati odg. drugome.

Jer ste formalisti i jedni i drugi. E za razliku od vas, ja vaše arg. širim dalje, a vi to ne možete.
 
Natrag
Top