Call of Duty6 Modern Warfare2 Multi Player instrukcije

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
nema fore...verovatno je mislio na to da može da pokrene igricu i igra Private match :) za sada još nema odgovora
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
10
da izvinjavam se mislio sam na private match , ali evo sad mi javlja problem pise disconnected from steam i onda neda da povezem racunare u igraoni :(, pa izgleda da trebam napraviti novi acount na svakom racunaru ali kada je to puta 11 muka mi je :(
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
ma jok nije to do tebe ništa,strpite se malo jer ljudi rade na kreku...čim izađe bićete obavešteni...
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
10
Eh ljudi ako neko slucajno naleti na neko neko rijesenje za lan mrezu neka javi , imam igraonu i u sustini najbitnije mi da radi u lanu , ali mislim da nema ta opcija da se zaobidje steam .
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
čekamo sa nestrpljenjem još uvek. ima novi patch ali mora da se krekuje. izgleda je komplikovano pa se odužilo ovoga puta. verujte mi saznaćete među prvima čim izađe.
pojavljuje se tu i tamo po koji ali ja čekam od pravih likova krek koji će da radi kako treba. probao sam neke koji su izašli ali ili im ne radi invite u igru ili izbacuje iz igre na svaka dva minuta....tako da...kako kažu biće uskoro. verovatno do kraja nedelje...videćemo.
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
3
cao

jel ima sta od novog kreka da bih mogao da igram sve,a ne samo private match:(
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
trenutno ne može da se igra ni private match a i nema još ništa od kreka :(
 
Natrag
Top