Call of Duty6 Modern Warfare2 Multi Player instrukcije

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
ovo je već veoma aktuelno...ja igram možda malo više od mesec dana onlajn pa reko ako nekom zatreba...vidim nema ovakve teme.
Da bi igrali MW2 ONLINE MP a nemate original igricu i aktiviran nalog na Steam-u, uradite sledeće:

1 morate da imate instaliranu igricu MW2 naravno :D
ako nemate nalog na Steam-u
skinuti STEAM
Kod:
Kod:
[URL="http://steam.en.softonic.com/"]Steam - Download[/URL]
otvorite nalog


2
Idite na
Kod:
Kod:
[URL="http://store.steampowered.com/app/18820/"]Zero Gear on Steam[/URL]
i u gornjem desnom uglu imate OFFICIAL DEMO ----skinite igricu Zero Gear preko Steama.

Kada se igrica skinula,Steam je instalirao u folder

C:\Program Files\Steam zatim \steamapps\common\zero gear\ (kod mene je u D ali ovako je kod većine)

kada je instalirao prvo u Steamu gde vam je skidao igricu idete desni klik na ikonicu Zero Gear Demo- properties-update-automatic update i isključite,pa close.

3
Odete u folder gde vam je Steam,pa u \steamapps\common\zero gear\Server i iz tog foldera sve obrišite.

Zatim u folder gde vam je CoD6 MW2 i kopirate sve odatle u ovaj Steam.....Server folder (gde ste predhodno sve izbrisali)...znači kopirate svih 11+ GB (fajlove! ne folder!)

ˇˇˇˇˇˇNAJNOVIJI UPDATE 175 PATCH-Aˇˇˇˇˇˇ 28.01.2009.
4
Sada skinete Paravoz crack fix za 175 patch
This is A updated of 1.0.175 .. U Can Now have Custom Configs .cfg files, u can customize .cfg for ur needs and better gaming ... :)

Try it and Comment :

...and u can also post ur Custom .cfg
... with details
-----------------------------------------

Multiplayer v1.0.175 update 3
Notes:
– removed exec protection, now you can load custom configs (players/*.cfg)
- you can modify default settings via players/default_xboxlive.cfg

krekujte igru onda idite u folder >\Program Files\Steam\steamapps\common\zero gear\Server\players >>>> i tu pronadjite config.cfg i obriste ga. Kad ga obrisete startujte igru

Kod:
http://www.megaupload.com/?d=PS7LQF6I
i kopirate sve u Steam tako da ih zamenite sa postojećim. !!!! ALI NE CELE FOLDERE NEGO NJIHOVU SADRŽINU !!!!


TO JE TO

Ugasite Steam,ponovo se ulogujte i iz Steama pokrenite igricu Zero Gear ali će vam se pokrenuti MP CoD6 !

UŽIVAJTE

A POSLE MOŽETE I LAKO DOĆI DO 70 lvl-a TAKO ŠTO ĆE TE SKINUTI PROGRAM:

Kod:
http://rapidshare.com/files/341086660/EAM.zip
I TUTORIJAL (by Rafaelo):

Kod:
http://rapidshare.com/files/341087089/Tutorial_za_COD6_70lvl.rar
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ako ovo radi ti si kralj.
Pa trazim taj j.. Patch i nema ga nigde, pa sam digo ruke od toga.
Ulepsao si mi narednih par meseci ako ovaj tvoj fazon proradi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
nema razloga da si u nedoumici tj da se sekiraš jer ovo provereno radi.....mislim ovo su moje reči.onako kako sam ja instalirao po instrukciji drugih.ako negde zapne samo pitaj....
ako sam ti pomogao zahvali se
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
15
Ja sam probao ovo ali ne radi ne razumem zasto sve sam uradio kako si napisao????
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
Ja sam probao ovo ali ne radi ne razumem zasto sve sam uradio kako si napisao????

nešto si z* mora da radi....pitanja:

da li si nakon što ti je Steam skinuo igricu,našao instalacioni folder i iz foldera SERVER obrisao sve(iz foldera a ne ceo folder)?

onda celu MW2 igricu ali ne ceo folder nego sve fajlove iz njega zajedno kopirao u steammaps\common\zero gear\server folder?

i onda krekovao.fajl po fajl u odgovarajuće foldere tako da se zamene za postojeće?

onda iz my games-steam pokreneš zero gear demo
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
15
valjda

Sve kako pise matori svaki folder sam otvarao i kopirao fajlove iz njega:dance2:! Ako tako treba?
Krek isto i kad pokrenem Zero gear pokrece mi nju!!!wacko2
Da li ima veze sto mi cod6 zabada cesto se gasi i trazi da ga pokrecem u safe mode-u?
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
traži da se igra u najmanjoj rezoluciji zato što si zadnji put naglo izašao iz igre ili ti je slab procesor.
KAKO NEĆE NIJE MI JASNO?!?!?! :)

činjenica je da se ovaj krek koji koristimo još apdejtuje,znači nije potpun.
ALI ako si sve uradio kako sam napisao MORA DA RADI.dosta njih se,ne na ovom forumu, bunilo i žalilo da bi na kraju skontali neku sitnicu koju nisu uradili kako treba.
Probaj sve ponovo,jer bi moralo da ti pokrene MW2 kada startuješ Gear a posle ako ti ne nađe igrače ili te izbaci iz lobija...to je već krek problem.
Neki se žale i na izbacivanje sa servera i još neke probleme ali isto tako dosta njih(pa i ja) kažu da nema problema,tj da fino radi...
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
da mozda ne treba orisati celu igricu gear a ostaviti samo server

MA KAKVI!
samo ono iz server foldera obrisati i onda copy ili cut(ako nećete da igrate CO OP više) i onda paste u server folder zero gear-a. Onda se krekuje i to je to.
Probajte da ikonicu iz server foldera (iw4mp) stavite na desktop kao shortcut i odatle pokrenete ali naravno Steam mora biti uključen
 
Natrag
Top