Buducnost ili proslost pitanje je sad ?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ne opterećujte se ovakavom vrstom testova. Oni su samo pogodni za trenutačnu zabavu i ubijanje vremena, a da stvarno nešto mogu reći o ličnosti, daleko od toga. Da je ovo tačno što kažem, provjerite sami na sebi: odgovorite na postavljena pitanja u ovom testu koji je postavila Nuala, ostavite sve jedan-dva mjeseca i onda opet odgovarajte na ista pitanja, naravno ne konsultujući vaše ranije odgovore. Vidjećete šta će te ddobiti. Nećete prepoznati sami sebe:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Rezultat je takav da pripadam vremenu sadasnjem :)

Hedonističkom, nadam se. ;)

Nuala sad sam u jos vecoj dilemi gde se nalazim i gde bih se trazila ako se izgubim :)

Ma ako si u sadašnjosti, bez brige, tu ćeš se najprije naći. :D

Ne opterećujte se ovakavom vrstom testova. Oni su samo pogodni za trenutačnu zabavu i ubijanje vremena, a da stvarno nešto mogu reći o ličnosti, daleko od toga. Da je ovo tačno što kažem, provjerite sami na sebi: odgovorite na postavljena pitanja u ovom testu koji je postavila Nuala, ostavite sve jedan-dva mjeseca i onda opet odgovarajte na ista pitanja, naravno ne konsultujući vaše ranije odgovore. Vidjećete šta će te ddobiti. Nećete prepoznati sami sebe:)

Da, neki se pak ne mogu ni naći u vremenu. To nije nužno do upitnika. yes3
Ja sam opet išla ispunjavati i poredak mi je isti kao i prije 1,5-2 godine. Istina, nisam zapamtila brojeve od prvog puta.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Da, neki se pak ne mogu ni naći u vremenu. To nije nužno do upitnika. yes3
Ja sam opet išla ispunjavati i poredak mi je isti kao i prije 1,5-2 godine. Istina, nisam zapamtila brojeve od prvog puta.
Ma, ti si super! Ja sam dva puta ovo popunjavao u istom danu, i rezultati su bili različiti..., zamisli!:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ako striktno treba da se izjasnim po ovom pitanju, onda biram prošlost, jer ovo je samo igra i filosofija. Druga je stvar realnost koja kaže da čovjeka gradi njegova prošlost, održava sadašnjost, a upućen je na budućnost. Ovo sam lupila sama.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2012
Poruka
18
Uvek gledam napred...Ono što je bilo,bilo je.Sve se vrti oko prošlosti...sve...svi samo pričaju šta je bilo,kako je bilo..dosta mi je više,živim za budućnost a ne prošlost!
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Najvaznija je sadasnjost. Treba zivjeti samo u sadasnjosti, pamtiti proslost i trasirati buducnost.

najveca je greska ne zivjeti u sadasnjsoti: sada.
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2010
Poruka
12
Ukoliko čovjek živi u prošlosti taj nema sadašnjost niti budućnost. Primjetio sam da ste vi dečki više okrenuti prošlosti i mitologiji nego sadašnjosti, a na budućnost niti ne promišljate. To je najbolje vidljivo kada se po cijeloj zemlji nose nekakve koščice koje mogu biti i od kokoše, ali im se ipak cijeli narod klanja. To me podsjeća na ono što su do nedavna govorili da kada grmi da to sveti Ilija valja bačve po nebu.
 
Natrag
Top