Bubbles (nov Kodi add-on za gledanje filmova i serija)

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
lepo izgleda ali koliko sam saznao da je opet problem sa starijim serijama.....u glavnom ne pronadje dosta......za novije serije i filmove kazu da je super.....sve vise se mi cini da je easynews nesporan kralj ovoga....on pronalazi sve od starijih do novijih i sve u 1080....kapo dole zaista servisu easynews.....koristio sam i sam sve te servise i mogu slobodno da glasujem za easynews....jeste najskupliji ali je i najbolji.....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Jeste slažem se apsolutno, Easynews je ubica ali oni su drugo, oni drže na svojim serverima sve što imaju i funkcionišu drugačije od ostalih Usenet servisa. Omogućavaju striming direktno sa njihovog sajta ali brate mili 150 GB za mesec dana a skoro 30 dolara, ma ajde.. bezobrazluk. Znam da nude nešto specijalno ali uopšte ne moraju da budu toliko skupi.

Bubbles s druge strane je loš za starije serije, tačno. Ja ni Vikinge treću sezonu jedva nađem, po koju epizodu samo. I to ne cache-ovanu već neku sa jedva 10 seedera, a to ima da se vuče nekoliko sati da se skida. Jbg, nije to striming.

Starijih filmova već ima dosta, tu je izbor dosta veći.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Sad uskoro bi trebo da zađe još jedan update koji popravlja neke stvari oko hostera i useneta.
 
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
1
Nije loš addon, dapače dosta je dobar no i dosta je spor, sviđa mi se što ima progress sa trakta kao i exodus, to je za serije odlično
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Prošli mesec sam konačno rešio i uplatio Premiumize mesečnu pretplatu i mogu reći da addon bukvalno jede živu decu tj. torente, usenet i file lockere:D

Strašan addon, vidim da ga dosta ljudi koristi i sa Real Debridom ali mislim da Usenet dosta znači ovom addonu.

Ima dve mane. Prva je što iz nekog razloga nema Uploaded hoster linkova? Pojm ne znam zašto jer na sajtu Premiumizea piše lepo da je hoster Uploaded podržan. To u stvari i nije neka mana s obzirom na gomilu torenata i usenet fajlova ali opet ako je podržan a što da ga nema? :D

Druga mana je cena jer jeste pomalo skup, ali ako to pogledam sa ove strane a to je da je Premiumize bukvalno kombinacija Furka i Easynewsa onda se ova cena čini prihvatljivom.

Bubbles već ima dva privatna trakera u provajdere to su T411 i Torrentleech i dok TL može da se koristi s obzirom da je izuzetno težak za ratio, 72h seedovanja koje obezbeđuju serveri Premiumizea nisu baš dovoljni. T411 je pun pogodak jer ima gomila torenata i seedera a izuzetno je lak za ratio plus na trakeru uopšte nisu strogi povodom toga.

Novina je da su sada podržani paketi sezona serija još jedan pun pogodak. A najbolje od svega toga je što sada ima dosta kešovanih celih sezona serija.

Uz neke male dodatke kao recimo ubacivanje Uploaded hoster linkova i još neki privatni traker ovaj addon komotno može da ima ocenu 10/10. Jedini razlog koji me sprečava da mi bude go to addon mi je cena Premiumizea. Razmisliću, videću još malo šta i kako je ali sve ostalo u vezi sa addonom je top.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
131
Ovaj addon nije los ali nije ni nesto spektakularno...prosek
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
sad se taj adon preimenovao u Gaia...imam par pitanja oko tog adona...izgleda vrhunsko, podrzava tako free kako premium linkove...naime ja imam problem jer putem torentlecha ne pronadje nikad nista....ne znam zbog cega je to pa da pitam tu, dal se samo meni to desava? a drugi problem mi je da putem offcloud premium servisa isto ne mogu nista....kad hoce da startam neki video mi javlja gresku, da racun nije validan....kad idem na stranicu sve ide bez problema, ulogujem se normalno I napisano mi je da mi je premium servis aktivan.....ovde sumim da je nesto lose napravljeno u samom adonu....slao sam I mail autoru ali ne dobijam odgovor....

Sent from my Huawei-P10 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
jel neko koristi Gaia adon sa torentlech privat trekerom? meni ne uspjeva nikako ali voleo bi da bi proradilo jer privatni trekeri seeduju puno duze nego kod free trekerima.....

Sent from my Huawei-P10 using Tapatalk
 
Natrag
Top