Bosanci

Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
145
• Rodili se Muji blizanci. Pita ga - Jesu li tvoji blizanci jednojajcani ili dvojajcani?
- Nemam pojma. Jedno je dvojajcano a drugo je zensko.

• Zasto je Bosanac seksi?
- Zato sto je glup ko kurac.

• Haso, Haso!! Imam dve vesti: Jednu dobru i jednu losu.
- Ajd' prvo losu.
- Fata ti se jebe uokolo.
- U, majku joj... A dobru?
- Stvaaarno se dobro jebe!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
22
Nađu 2 Bosanca ogledalo.Uzme prvi ogledalo i kaže: -Vidi ovaj mi nešto poznat!
Drugi mu uzme ogledalo iz ruku i kaže: -E budalo,pa zar ne vidiš da sam to ja!
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
1
Uhvate Amerikanca , Rusa Bosanca Indianci.
Kaze poglavica:
- možete da sa sami ubijete za svoju državu ili ćemo da vas mi ubijemo. Ali kakogod bilo od vase kože cemo da napravimo kanue.
Prvo Amerikanac uzme pištolj i ubije se, zatim Rus uzme katanu i probode sa, dođe red na Bosanca . Ovaj uzme viljušku i počne da se bode vičući:
- dabog da vam potonuo kanu!
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2011
Poruka
223
Na jednom medicinskom kongresu postavljeno je vrlo intrigantno pitanje:
- Zašto je glavić penisa širi od ostatka?
Amerikanci su se prihvatili istraživanja i nakon utrošenih više od 100.000 $ došli su do zakljucka:
- To je zato da bi muškarac više uživao kod seksa!
Francuzi se nisu složili da je tome tako, ponovili su i proširili istraživanje i, nakon potrošenih 200.000 $ došli do zaključka da je glavić penisa širi od ostatka zato da bi žena više uživala kod seksa!
Iznervirani čitavom pričom, prihvatiše se istraživanja i Bosanci. Utrošili su 2 dolara na dvije pive i od Muje saznali istinu:
- To je zato da se ne opizdiš šakom po čelu dok drkaš!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Vidi neki covek dva bosanca, jedan kopa kanal a drugi zatrpava odmah za njim. Pridje pa ih upita:
Sta radite to momci?
Jedan od bosanaca podize glavu i odgovori:
Pa zar ne vidis da uvodimo bezicni telefon!?!

---------------------------------------------------

Setaju pustinjom Amerikanac, Englez i Bosanac. Naidju oni tako na neku odskocnu dasku pored koje pise: "Zaleti se - skoci - pozeli mesto!" Zaleti se Amerikanac i poželi: "New York!" i stvarno, pojavi se u New Yorku. Zaleti se Englez i kaze: "London!" i evo njega u Londonu. Zaleti se Bosanac, spotakne se i kaze: "A u pi*ku materinu!". ..
 
Dałe
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
3.295
- Što radi Mujo kad završi pravni fakultet? Premjesti skelu na ekonomski.

:roll:
- Dođe Mujo kod doktora: - Doktore, žena mi ima temperaturu. - A je li visoka? - Ma nije mnogo, metar i šezdeset pet.

:roll:


 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2011
Poruka
223
Mujo:
- "Znaš li zašto je dobro istetovirati 500 eura na penisu ?"
Haso:
- " Pa ne znam. Zašto?"
Mujo:
1) Uvijek imaš gotovinu u ruci !
2) Raduješ se dok gledaš kako ti uštedevina raste !
3) Daješ ženi da troši kol'ko 'oce !
4) I na kraju - ako te netko traži 500 eura na zajam, ti mu kazeš: "EVO TI KURAC !!!"
 
Dałe
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
3.295
Vozil se u avionu Bosanac, Amerikanac i Francuz. Prvi kaže Francuz:
- "Nad Francuskom smo!"
Ostali pitaju:
- "Kako znaš?"
- "Dodirnul sam Aifelov Toranj", nadopuni Francuz.
Tako kaže i Amerikanac ali on rece za Kip Slobode. Došao red na Bosanca te on ispruži ruku i kaže:
- "Nad Bosnom smo!
- "Kak znaš?"
- "Pa nema mi sata."

:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2011
Poruka
223
Dosao bosanac na takmicenje u hrvanju i u prvom kolu izvuce naj goreg protivnika, turcina koji lomi kicme.
Trener odma bosanca upozorava da pripazi kako ga utrcin nebi zgrabio i slomio kicmu.
Pocela borba, al samo nakon nekoliko trenutaka turcin prebaci bosanca preko ledja i poce da mu lomi kicmu.
Sve krcka, a trener od bosanca prekrio lice rukama, nesmije ni da gleda kad odjednom se zacu jauk ijaooooo.
Trener skloni ruke sa lica kad ugleda bosanca na turcinu, totalno ga izdegenjecio.
Trener:
pa sta bi to odjednom?
Bosanac:
Ma nista, uhvati me turcin i poce lomit kicmu ja vec mislim gotovo je sve, otvorim oci, kad ugledam "Jaja".
Automatski ih zagrizem iz sve snage!
Trener:
i?
Bosanac:
Nemas pojma kolku snagu covjek dobije kad zagrize vlastita jaja..
:roll:
 
Natrag
Top