Bosanci

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
Radio neki frizer u nekom gradu u nekoj državi u SAD.

Jednog dana mu udje cvjećar u radnju i kad ga je ovaj ošišao, cvjećar pita koliko košta da bi mu platio. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može primiti novac. Cvjećar ode sav sretan. Sutra, kad je frizer došao na posao našao je na pragu prelijep buket od 20 cvjetova.

Drugog dana mu udje pekar u radnju i kad ga je ovaj ošišao, pekar pita koliko košta da bi mu platio. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može primiti novac. Pekar ode sav sretan. Sutra, kad je frizer došao na posao našao je na pragu 20 krofni.

Trećeg dana mu udje Bosanac u radnju i kad ga je ovaj ošišao, Bosanac pita koliko košta da bi mu platio. Frizer odgovori da on to radi iz hobija i da ne može primiti novac. Bosanac ode sav sretan. Sutra, kad je frizer došao na posao našao je ...


Šta ...




Imaš li ideju ...





Razmišljaj kao Bosanac ...

*
*
*
*

*

*

*

*

*

*
*

*

Našao je 20 Bosanaca koji čekaju na šišanje !!! :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Bosanska poezija

Bosanska poezija



Vjetar duva, šljive otpadaju...
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.
Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.
Sunce je ras*i*dilo svoje zrake,
vrapci se deru ko konji,
mene piči depresija,
u duši mi opsesija,
je*o mater ako te ne volim!

 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Velikodušni Bosanac

Velikodušni Bosanac



Napravio Bosanac u Novom Pazaru prekrsaj i zaustavi ga policajac.

- Znate li da ste prosli kroz crveno svetlo? Po zakonu to iznosi 10.000 din,oduzimanje vozacke dozvole i 3 boda!

I,sta cemo sad?
Bosanac,pun love kaze - Pa, evo ti 10.000 din,imam ja love!
- Dobro,a sta cemo za dozvolu? , pita pandur.
- Ma evo ti i dozvola,imam ja jos 3 kuci!
- A, sta cemo sa 3 boda???

- Ne znam....., daj Partizanu!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Čovek ulazi u zavod za zapošljavanje u Sarajevu, i vidi oglas za upražnjeno mjesto 'ginekološkog asistenta'. Vidno zainteresiran, zapita službenika za šalterom da mu da pobliže informacije o upražnjenom mestu.

'A - to... Da, da, beše nešto. Aha, evo ga...' poče čovek za šalterom
preturajući po papirima.

"Dobro, znači vaš posao bi bio da pacijentkinje pripremite za pregled. Vi biste im pomagali da skinu donji veš, da udobno legnu na sto, i onda bi im oprali odredjene dijelove. Zatim bi nanosili pjenu za brijanje, i brijali stidne dlačice, i na kraju utrljavali balzam na te iste dijelove, kako bi one bile potpuno spremne za pregled.

Za to bi dobijali mjesečnu plaću od 2500 evra. Na kraju, ako ste i dalje zainteresirani, morali biste da odete do Tuzle!

A sto do Tuzle? upita ovaj

E, tamo je kraj reda !!!!!


 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Prodje kamion balvana i ljudi kazu: ODOSE BOSANCI NA EKSKURZIJU
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Otisao Bosanac na privremeni rad u Njemachku. I tako vozi se on vozom i u kupeu Nijemac neki skonta da je on Bosanac i kaze mu: "Čuo sam da vi Bosanci mozete zakucati ekser glavom?"
Bosanac tje Nijemcu: "Mozemo, mozemo"
'Vamo, tamo, Nijemac ga nagovori da za jednu pivu zakuca jedan mali, maleni, ekser. Bosanac ga hitne jednom glavom i zakuca do kraja. Nijemac izvadi veci ekser i Bosanac opet jednom zvizne i opet do kraja.
Svabo izvadi "desetku" (ekser velik ko pedalj), Bosanac lupi jednom uleti skoro cijeli.
Drugi put ne ide vise... Svabo se poche veseliti, kad Bosanac ode u kupe do njih i veli: "Zemljak, de, malo pomjeri glavu!"
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Svjetski kongres geneticara: svi izlazu rezultate u ukrstanju zivotinja.
Prvi, Englez:"Mi smo ukrstili kravu i pcelu."
Pitaju ga ostali: "Kakva je korist od toga?"
"Pa, sad kad pomuzemo kravu, dobijemo i med i mlijeko"
Zatim, izlaze Francuz: "Mi smo ukrstili svinju i stonogu, sad zakoljes jednu svinju i dobijes 200 sunki."
Buran aplauz, pa onda izlazi Bosanac: "A mi, u Bosni, bavimo se ukrstanjem insekata!"
"Pa, sta ste ukrstili?", pitaju ostali.
"Ukrstili smo svica i picajzlu!", kaze Bosanac.
"Pa, kakva je korist od toga?"
"Sad su nam carsije k'o Las Vegas!!"
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Hobotnica na bosanski način Sastojci: - 1 manje jagnje (do 15 kg) - 1 veca hobotnica (cca 2 kg) - krompir Priprema: Dok se jagnje vrti na raznju, hobotnica se kuha sa krompirima u puno vode i posoljeno. Kad je hobotnica gotova a jagnje ispeceno izvade se krompiri, voda prolije, a hobotnica baci mackama i kerovima da ne zajebavaju dok se jede.

Jagnje servirati uz hladno pivo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Koji je prvi vijesnik proljeća?
Bosanac za mješalicom



Šta rade Bosanci kad pobijede Portugal?
ugase playstation
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Kako u bosni kažu hello kitty?
-đez ba maco!


Harry Potter i plameni pehar na bosanskom -> Hasan Lončar i vatrena đezva
 
Natrag
Top