Borba za dete

Učlanjen(a)
29.06.2014
Poruka
3
U braku smo 6 godina, imamo sina starog 2 godine, za dva mjeseca trebamo dobiti bebu
cheer.gif
, živimo kod mojih u kući. Oboje smo zaposleni, žena je trenutno na bolovanju zbog trudnoće. Već duže vremena provodi po cijele dane kod svojih roditelja, ja ne smijem ići sa njom i ne bunim se. Prekjučer sam došao doma sa posla, zatekao kuću kako sam i otišao, otišla je kod mame sa djetetom i nije je bilo cijelog dana, zvao sam na mobitel-ugašen-zovem njenu mamu, kaže kod njih je- prošla večer njih nema, drugi dan su došli. Nakon toga smo sjeli i razgovarali, nije me ni jednom pogledala u oči, samo je gledala u pod tokom razgovora ili da kažem monologa. Kaže da privikava dijete, i da će sve više vremena provoditi kod svojih, nije mi bilo jasno kakvo privikavanje, onda je rekla da će dijete dati svojima dok rodi,
shocked1.gif
presjekao sam se, poludio u sebi, a iz vana sam ostao miran. Želim zadržati svoje dijete uz nas u braku, molim vas, molim vas, pomozite savjetima i prijedlozima. Inače žena je dosta podložna svojoj mami i šta mama kaže tako mora biti.
user_online.gif


 
Natrag
Top