Bolje da ljulja nego da žulja

Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ja mislim da mladji muskarci vole te mrsave. Takve sa takvim uglavnom i vidjam. Stariji znam da vole one malo drugacije. Ja sam jedna od njih i zadovoljna sam time. Neka zensko - zensko i ostane. Na sta lice one mrsavice koje nemaju ni zivota u sebi a kamoli zenstvenosti :brunette:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
U stvari zgodna zena po meni izgleda ovako: ima tanak struk a samim tim i izrazene kukove. Oblu zadnjicu i vretenaste noge. Nekima grudi nisu ni bitne ako ostale stvaro stoje ovako. U svakom slucaju spada u grupu "Ljulja"yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.969
Ja mislim da mladji muskarci vole te mrsave. Takve sa takvim uglavnom i vidjam. Stariji znam da vole one malo drugacije. Ja sam jedna od njih i zadovoljna sam time. Neka zensko - zensko i ostane. Na sta lice one mrsavice koje nemaju ni zivota u sebi a kamoli zenstvenosti :brunette:
Onda sam ja dvostruka ličnost, jer volim i jedne i druge.
Ustvari volim ja Vas sve jer bi mi ovako život bio dosadan, najviše volim svoju lepšu polovinu jer sam zahvaljujući njoj naučio toliko egzotičnih jela koje jedan muškarac može da pojede kad dodje kući s posla da je to čudo jedno !!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Onda sam ja dvostruka ličnost, jer volim i jedne i druge.
Ustvari volim ja Vas sve jer bi mi ovako život bio dosadan, najviše volim svoju lepšu polovinu jer sam zahvaljujući njoj naučio toliko egzotičnih jela koje jedan muškarac može da pojede kad dodje kući s posla da je to čudo jedno !!


Trebalo bi da volis SAMO svoju lepsu polovinu. I da ne govoris kako ti ljubav na usta ulazi :acute:
 
Učlanjen(a)
07.06.2022
Poruka
103
O ukusima ne vredi raspravljati. Eto, možda sam u manjini, ali pre bih izabrao blago mršavu nego blago bucku. Ekstremno ne volim. Takođe nisam fan velikih grudi. Jednostavno je tako.
 
Natrag
Top