Bolje da ljulja nego da žulja

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Bolje da ljulja nego da žulja

Navodno dokazana istina, ali mi se ne slažemo.



Američki naučnici tvrde da su dokazali da muškarci više vole žene sa oblinama od mršavica. Istraživanje je pokazalo da 89 posto muškaraca i više od 50 posto žena više vole da im je partner deblji. Ljudi smatraju da su puniji partneri osećajniji, više se trude da zadive partnera i puno više daju u vezi nego što to rade njihovi mršavi rivali.

Dokazano je i da su mršavi ljudi manje stabilni u vezama. "Ovo istraživanje je pokazalo da su punački strastveniji u krevetu i bolji u međuljudskim odnosima što ih čini boljim partnerima", saopštili su istraživači.

Evo, priznajemo - mi smo mršavi, lepi i sebični i dobro nam je! Možete da budete samo ljubomorni.

Izvor: X-Fitness
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma nema tu da bude deblji ili mršaviji, treba da bude taman. :)

Ni gojazan ni anoreksičan. :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Iz iskustva mogu da kažem da jeste tako.
Ja mršavica nikad nisam bila. Imala sam periode kad sam bila "taman", ali to je trajalo mnogo kraće od perioda u kojima sam imala viška. I sad je tako, imam i godina, i viška i nisam slobodna, a ipak se jedva branim od muškaraca.
Sve to nema nikakve veze. Važna je koliko se sam osećaš sexy i koliko zračiš seksipilnošću, jer to privlači suprotan pol. Savršene mere su totalno nebitna stvar.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Eto zasto volim forum - zbog istomišljenika!
Uvek sam imala viška! Jedan period sam bila taman pa čak i mršava što se automatski odrazilo na moje zdravlje i narav tako da je okolina molila da se vratim u prvobitno stanje!
Smuvala sam frajera, ma frajerčinu i udala se za njega! Nikad, ali nikad mi moj višak težine nije pravio problem ni u školi, fakultetu ni na poslu (oštar jezik, pamet, optimizam i odličan smisao za humor su čudo, a naravno i osmeh odavde do večnosti mnogo pomaže)!

Bitno je da je čovek zdarv psihički i fizički i da se dobro oseća u svojoj koži!

ps. ovi što zagovaraju teoriju da kad žulja, duže se pamti, tešite se... realno i ja pamtim boginje ali ne bih volele da ih opet zapatim!:)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ja lično više volim da ljuja yes3 dame čija je guza malo veća od acetisala nisu moj tip:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma kad je zensko-neka bude zensko, sa svim atributima! Pustite one feminizirane modne kreatore i njihove uniseks modele, ne zna covek dal' je musko ili zensko! Lepo, jedro, zdravo zensko celjade je uvek u modi! Jednom su nam prodali foru sa Twiggy, vise nece proci...
 
Natrag
Top