BOKALI ZA FILTRIRANJE VODE

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ima i drugi način, putem smrzavanja, koji preporučuje naturolog Georgij Nazarov. Evo šta kaže:

- Kad god postoji mogućnost koristim zaleđenu ili filtriranu vodu. Pri zaleđivanju, voda dobija određenu strukturu, pa je organizam lakše iskoristi, odnosno manje energije troši na njenu preradu. Takva voda je korisna, jer je oslobađamo deuiterijuma, takozvane teške vode i soli teških metala. Flašu zaleđene vode dobro je preliti toplom vodom. Voda na površini boce će se otopiti( sadrži deuterijum)i taj deo treba da se prospe. Sloj koji ostane zaleđen u sredini boce, prilično je mutan i sadrži najviše soli, pa i njega treba odbaciti. Oko dve trećine flaše biće kvalitetna voda.
 
Učlanjen(a)
25.01.2015
Poruka
25
Poštovani gospodine Bazlik,
izvinjavam se što kasnim sa odgovorom. Razlog je taj što sam vodio pregovore i spremao govor (još uvek ga spremam) oko preuzimanja neke nagrade van granica naše zemlje.
Elem, što se tiče vode, još pre Vašeg pisma, pokušao sam da nađem kompromisno rešenje, a ono je zapravo, tako jednostavno: ne odlaziti u krajnost. Da pojasnim, služim se "zlatnom sredinom". Malo pijem vodu iz bokala, malo sa česme.
Što se Malahova tiče, proučio sam malo njegovu biografiju, što svakako nije bitno za ispijanje vode. Mislio sam da imam neke njegove knjige u svojoj biblioteci, međutim, prevario sam se, ali imam nekoliko naslova o čišćenju organizma.
Ovih dana sam prešao na izučavanje novih tema, pa mi se možete slobodno pridružiti svojim iskustvima i predlozima. Naime, počeo sam da radim obradu slika u Fotošopu, čisto za "kućnu" upotrebu, za prijatelje. Druga stvar koja me mami jesu kompleksni brojevi, koje moram da počnem od početka, kako bih uspeo da rešim jedan zadatak koji mi se, eto nametnuo.
Svako dobro želim.
Srdačan pozdrav.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Znas kako vremena se menjaju, danas je skoro sve prskano i zagadjeno, ako se sam ne postaras da sacuvas svoje zdravlje, to za tebe sigurno nece uraditi neki Tajkun i td. Sve ima svoje, postoje razni ljudi, neki su osetljivi na polen, neki nikad ne oboljevaju ni od najobicnije prehlade, a neki osede u tridesetoj. Ima jedna interesantna knjiga ovde, moz da pogedas cisto informativno.
Kod:
[URL="http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/Miroslav_Markovic_-_Voda.pdf"]Cuda i misterije vode i vere 11MB[/URL]
...sto se tice ovog Fotošopa, ima neli link ovde ne znam dal radi, mada se jedan nas clan uspesno bavi ovim, mislim amaterski, evo ovde,
Kod:
[URL="http://serbianforum.org/threads/naucite-adope-photoshop.588647/"]Manual[/URL]

....Jurivakini radovi, klikni me

On zna da maskira sliku da nestanu kola sa puta...dobro ono je na brzinu uradio, verovatno tu ima jos doterivanja.

...sto se tice matematike, sajt posecuje i jedan Nastavni matematike, jedanput sam sa njim nesto pricao i on kaze da mu ne trebaju knjige, ima sve moguce formule u glavi, znaci iznesi problem u privatnoj poruci, mozda ti izadje u susret. Ako nista drugo mozda ce ti preporuciti neku knjigu.
Kod:
[URL="http://serbianforum.org/members/sgordan.180121/"]Nastavnik[/URL]
Ti moze da postavis pitanje u temi Matematika, al ja sam prvi i zadnji tip koji ce ti onde odgovori i to u nekom zeznutom stilu, samo da bi pitanje dobilo bar neki odgovor.
 
Natrag
Top