MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Jeste li pokusali sa Fn+F2. Koliko videh na F2 se ulazi u bios, ali na nekim uredjajima potrebno je drzati Fn dugme(ukoliko je to ukljuceno u BIOS-u). Takodje postoji alternativni nacin da udjete u BIOS iz windows 10. Start dugme, kucate pa kliknete na recovery, zatim u opciji advanced start-up kliknete na restart now, posle reboot idete na troubleshoot i zatim UEFI firmware settings.

Na novijim racunarima je fast boot nekada toliko brz pa prebrzo butuje u sistem pa ne stignete da udjete u BIOS. Opcija je da ugasite racunar iskljucite napajanje(punjac ili izvadite bateriju na laptopu) i zatim posle par minuta sve ponovo povezete, i onda pokusate da udjete u BIOS na odgovarajace dugme ili kombinaciju dugmadi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
980
Hvala vam od Srca Ja sam radostan na mnogim odgovorima i savjetima ..ja sam zasad uspio da instaliram windows 10 64 bit samo sto cekam ovih dana da mi stigne cabal za taj compjuter jer imam samo za utikac dva hdmi tako da bih mogao nadam sa da imam malo bolji compjuter.vec jedam put.Hvala svima .!!!!!
 
Natrag
Top